Kaip padaryti

Jūs galite ne visada paruošti gerų dalykų namuose. Ne visada.

Bet jūs galite padaryti, kad dauguma iš karto. Su teise ingredientus ir žinių, jūs galite padaryti nuostabių dalykų namuose. Galite sutaupyti pinigų. Ir jūs galite būti tikri, kad jie yra natūralūs.

Kaip, pavyzdžiui, obuolių sidro actas. Arba, magija skystis, kaip kai kurie norėtų ją vadina. Bet kaip padaryti, kad naminis obuolių sidro actas? Štai ką mes aptarsime šį postą. Laikyti svarstymas!

Kas yra toks geras Apie obuolių sidro acto?

Sunku rasti žmogų, kuris nebūtų girdėjęs obuolių sidro actas. Bet tai lengva rasti vieną, kuris nestartavo jį naudoti dar – dauguma iš mūsų net nežino iš būdų tai gali būti naudinga mums.

load...

Taip pat žinomas kaip sidro actas, tai acto tipas paruošti iš sidro. Jis turi šviesiai ir vidutinio gintaro spalvos ir pagamintas spaudžiant obuolius ir išstumia skystį.

Obuolių sidro actas yra visuotinai naudojamas salotų padažuose, maisto konservantai ir chutneys, be keleto kitų patiekalų. Ir ką daro tai gerai, be abejo, yra jos nauda. Tyrimai parodė, kad ACV gali padėti reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir išvengti diabeto (1). Acto rūgšties ACV taip pat gali sugriauti organizme riebalų ir galiausiai išvengti svorio.

ACV taip pat gali būti naudingas virškinimo sveikatą.

Tai tik keletas iš būdų ACV gali padaryti jūsų gyvenimą geriau. Mes turime daugiau kaip gerai (bus pažvelgti į juos vėliau). Bet dabar ateina svarbiausią klausimą – kaip jums pasirinkti obuolius jūsų acto? Nes viskas suvesta į pasirenkant tinkamą rūšies obuolių.

Pasirinkus obuoliai obuolių actas rengimas

 Pirmas dalykas, kurį reikia turėti omenyje tai, kad žodis „ekologiškas“. Taip, organinė obuoliai yra tai, ką jūs turite pasirinkti parengti šį tonikas. Tokiu būdu, jums bus užtikrinti, kad jūsų ACV yra be pesticidų, kurie gali kliudyti fermentacijos procesą ir sukelti nepageidaujamų rezultatų. Jūs galite gauti savo organinių obuolių iš savo vietos rinkoje.

load...

Štai ką jums reikia padaryti, – kiekvieną kartą, kai jūs valgyti obuolius ar parengti obuolių pyragą ar nieko su obuoliais, saugoti strypai ir žieves į vaisių sandariai uždarytame konteineryje į šaldiklį. Pirmiausia jūs turite plauti obuolių žievelė kruopščiai vandeniu ir išmeskite blogų. Ir jei jūs negalite rasti ekologiškų obuolių, galite išmesti iš vaisių žieves ir tiesiog naudoti branduolių jūsų acto.

Jei turite pakankamai didelis partiją, jūs galite pradėti savo fermentacijos procesą…

… Fermentacijos procesas – tai, ką mes ketiname pamatyti dabar.

Naminis obuolių sidro actas

Štai po žingsnio procesas žingsnis už obuolių sidro actas namuose:

1 žingsnis

Paimkite apie 10 ekologiški obuoliai ir nusiplaukite jas tekančiu vandeniu.

Žingsnis 2

Naudojant virtuvės peilį, supjaustykite obuolius į ketvirčius.

3 žingsnis

Laikyti supjaustyti obuolius į šalį ir leiskite jiems pailsėti kambario temperatūroje. Palaukite, kol jie paruduoja.

4 žingsnis

Pridėti supjaustyti rudos obuolius plačiam burna stiklainį.

5 žingsnis

Pridėti vandenį į stiklainį, kad obuoliai yra taikoma.

6 žingsnis

Uždenkite indą su marlę. Bet ir užtikrinti, jis nėra sandariai pritvirtinti. Audinys turi pailsėti truputį ant viršaus taip, kad mišinys gauna daugiau deguonies.

7 žingsnis

Laikykite šį kuriems stiklainį šiltoje ir tamsioje vietoje.

8 žingsnis

Palikite stiklainį, kaip jis yra padengtas, apie 6 mėnesius. Išmaišykite vieną kartą per savaitę.

9 žingsnis

Pradėti 6 mėnesių fermentacijos laikotarpį, imtis stiklainį iš. Rasite daug maurai sluoksnį ant skysčio. Taip yra dėl normalių bakterijų ir formuojasi kaip alkoholis virsta actu.

10 žingsnis

Paimkite kitą plataus burna stiklainį ir filtruoti skystį per marlę. Ar tai kol visas skystis iš pirmo stiklainio perkeliamas į antrą indelį.

11 žingsnis

Naudoti tą patį marlę padengti naują indelį skysčio.

12 žingsnis

Laikyti stiklainį šiltoje ir tamsioje vietoje dar 5 iki 6 savaičių.

13 žingsnis

Perkelkite visiškai fermentinis ACV į mažesnius konteinerius, jei norite. Uždenkite juos ir laikyti už ilgą šviežumo šaldytuve.

Kaip jums pasirengti DIY obuolių sidro actas, yra vienas dalykas, reikia nepamiršti – naudoti itin švarius konteinerius. Jei ne, jums bus įdiegti tik blogąsias bakterijas į savo ACV, kurie gali sukelti pelėsių augimą. Ant jo, jis taip pat gali trukdyti naudingųjų bakterijų augimą.

Nuplaukite visas konteinerių jūs ketinate naudoti su karštu, muilinu vandeniu. Dar svarbiau, nušveiskite rankas ir nagus švarus prieš pradedant procesą.

Kas yra rengti naminės obuolių sidro actas tikslas? Tikrai dėl savo naudos, tiesa? Kas jie tokie?

Privalumai obuolių actas

 1. Padeda užkirsti kelią arba diabetui gydyti

Mes jau matėme, tai trumpai. Sėkmingiausias taikymas acto iki šiol yra gydyti 2 tipo cukriniu diabetu. Dar svarbiau, ACV, kaip jau aptarta, padeda išlaikyti cukraus kiekis kraujyje stabilus. Tai padeda išvengti ne tik diabetu, bet kitų lėtinių negalavimų, susijusių su didelėmis cukraus kiekį.

ACV yra acto rūgšties, kuri įrodyta, kad sumažinti cukraus kiekį kraujyje (2). Pagal kitą Amerikos studijų, actas turi antiglycemic savybių (3). Kitas švedų tyrimas konstatavo, kad fermentuoti maisto produktai gali būti įtraukti į dietą sumažinti insulino poreikį (4).

2. Sumažina riziką susirgti širdies ligomis

Ar žinote, kad širdies ligos yra numeris vienas žudikas pasaulyje? Dauguma žmonių praranda savo gyvybę širdies ligos, nei bet kuri kita liga (5).

Tam tikri tyrimai su žiurkėmis parodė, kad įskaitant acto rūgšties dietos gali sumažinti cholesterolio kiekį (6). Acto rūgštis ir actas taip pat buvo nustatyta, kad sumažinti kraujo spaudimą, kuris yra pagrindinis veiksnys, širdies priepuolių (7).

3. Gydo sinuso perkrovos

 ACV buvo nustatyta, kad suskaidyti ir sumažinti gleivinės jūsų kūno. Ji taip pat turi antibakterinių savybių, kad padėti gydyti sinusus (8).  

 4. Vaistai gerklės

 Antibakteriniai savybės ACV gali padėti gydyti gerklės, taip pat. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išmaišyti trečdalį puodelio ACV šiltu vandeniu ir skalauti.

5. Ar Gydyti Karpos

Taikant ACV lokaliai gali padėti pašalinti karpas, atsižvelgiant į jo aukštą acto rūgšties kiekis. Tiesiog mirkymas medvilnės kamuolys ACV ir taikyti jį į karpų. Uždenkite ją per naktį.

Taikant ACV lokaliai

ACV turi konkrečiais atvejais odos, taip pat. Tonikas gali veikti kaip fizinis priešgrybeliniais vaistais ir gali padėti gydyti nagų grybelį. Galite kreiptis acto paveiktoje zonoje su medvilniniu tamponu du kartus per dieną.

Ir, atsižvelgiant į savo antibakterinių savybių, ACV gali padėti išvalyti odos poras aliejaus ir bakterijų. Tai detoksikuoja odą, mažina patinimą, šalina riebalų perteklių.

Jūs taip pat gali gydyti klaidų įkandimų ir kitas alergijas naudojant ACV. Jis mažina uždegimą, susijusius su tokiais klausimais.

 Obuolių sidro actas – Nefiltruotas, nepasterizuoto, ir „Motina“

Yra dviejų tipų acto – filtruojamas (kurie taip pat gali būti pasterizuotas) ir nefiltruotas (ir nepasterizuoto).

Filtruotas ACV yra tiesiog pagaminti iš obuolių sulčių ir vandens. Filtravimo procesas pašalina „mama“ ir kitas nuosėdas, ir jūs gaunate aiškią ir gintaro spalvos actu. Nes jis taip pat gali būti pasterizuotas, actas yra labiau rafinuotas ir patikslinti.

Į nefiltruoto ACV atveju, taip, ji taip pat yra pagamintas iš obuolių sulčių ir vandens. Tačiau ji turi „motiną“. Tai nėra filtruojamas ir yra labiau tikėtina, kad būti nepasterizuotas. Atrodo šiek tiek debesuota ir gali būti maži kiekiai nuosėdų.

O palauk…

Motina. Kas tai? „Motina“ yra iš esmės kryptys fermentų, baltymų, ir draugiškų bakterijų, kurios paverstų actas miglotas ir voratinklis išvaizda.

 Nors žmonės dažnai tiki motina yra atsakinga už dauguma ACV nauda, ​​nėra pakankamai tyrimų, atsargines šį teiginį.

 Bet taip, kalbant kalbant apie natūralumą, nefiltruoto ir nepasterizuoto obuolių sidro actas su „motina“ tampa viršutinę ranką. Tai ekologiški.

 Nors abu acto rūšys naudojamos pakaitomis iš kulinarijos požiūriu, jei esate Skrupulat už natūralių maisto produktų, ACV su „motina“ yra, ko jums reikia.

 ACV turi kitų naudoja per…

 Naudoja obuolių sidro actas

Be nuostabių nauda obuolių sidro actas pasiūla, ji taip pat gali būti naudojami tam tikrų būdų, kaip padaryti mūsų gyvenimą lengviau. Jūs galite naudoti obuolių sidro actas kaip –

1. Veido Tonerio

Paprasta. Maišyti vieną dalį ACV su trijų iki keturių dalių vandens. Naudojant medvilninio tampono užtepkite mišinį ant veido ir palikite maždaug 10 minučių. Išskalauti. Pakartokite tris kartus per dieną.

2. Būdas išlaikyti Katės Nuo kramtymas Akordai

 Tai gali būti nemalonus. Ir jei jūs negalite išlaikyti katė toli, ką jūs darote? Pamirkykite vatos į mažai ACV ir patrinti ant stygų kas 4 iki 5 dienų.

3. Vaisių Galvosūkiai Spąstai

 Pridėti plonu sluoksniu ACV puodelio su indų ploviklis lašas. Padėkite jį ant prekystalio. Vaisių musės skris ir įstrigti.

4. Būdas atsikratyti blogas kvapas

 Pridėti pusę ACV šaukštą į puodelį vandens. Skalauti 10 sekundžių tuo metu, kol puodelis tuščias.

5. Būdas įveikti Pratimai pasibaigimas

Pratimai sukelia kaupiasi pieno rūgštis Jūsų organizme, kuris sukelia išsekimą ir nuovargį. Bet amino rūgštys ACV gali tarnauti kaip priešnuodis. Jūs galite pridėti ACV šaukštą į stiklinę vandens po darbo.

Jūs išmoko apie ruošiant obuolių sidro acto ir jo rūšys. Tegul dabar pažvelgti keletą dažniausiai užduodamų klausimų išvaizdą.

Ekspertų atsakymai skaitytojams Klausimų

Koks yra skirtumas tarp baltos sidro acto ir obuolių sidro actas skirtumas?

Baltas actas yra distiliuojamas iš grūdų. Ji turi didelio rūgštingumo lygį ir aukštą aiškumo, kad daro tai ideali švaresnis. Obuolių sidro actas, kaip rodo pavadinimas, yra pagamintas iš obuolių. Jis naudojamas, kad agurkai ir pridėti Tang į nuobodus maisto produktų.

Bet kas nustatyti sidro actas (ypač obuolių sidro actas), išskyrus yra jos nauda sveikatai ir gydomųjų savybių.

Ar turėtų šaldyti obuolių sidro actas?

Taip. Siekiant išsaugoti kokybę ir skonį acto, tai geriausia jį laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje. Pageidautina, viduje jūsų šaldytuve.

Koks yra geriausias būdas saugoti obuolių sidro actas?

Vėsioje ir tamsioje vietoje. Jūs turite išlaikyti dangtį sandariai uždarytą. Ir kaip jau aptarta, jis gali geriau laikyti šaldytuve.

Kokie yra įvairių būdų imtis ACV?

Pridėti 2 šaukštai ACV į vaisių sulčių puodelis ir jį priimti. Taip pat galite naudoti 2 šaukštai ACV kaip salotų padažu.

Jūs netgi galite įsiurbimo obuolių sidro actas su savo naktipiečių. Paimkite nedidelį puodelį ACV kartu su savo užkandį.

Ar obuolių sidro actas yra alkoholio?

Ne po fermentacijos proceso, kai ACV yra paruoštas naudoti. Bakterijos konvertuoja jau esamą alkoholio į acto.

Ar sidro actas tas pats, kaip obuolių sidro actas?

Tiek paprastai reiškia tą patį. Bet sidro actas taip pat gali būti pagaminti iš kitų vaisių, pavyzdžiui, aviečių, tokiu atveju jis vadinamas aviečių sidro actas.

Kada galiu pasiimti obuolių sidro actas?

Galite gerti ryte ant tuščio skrandžio arba naktį prieš vakarienę. Jei bet kuri kita rutina veikia geriau už jus, jūs galite sekti, kad.

Koks yra geriausias markių ACV?

Vienas labai populiarus markės ACV yra Bragg Ekologiški Žalias obuolių sidro actas. Keli kiti yra Eden Foods „Ekologiški obuolių sidro actas, Heinze, obuolių sidro actas, ir“ Viva Naturals Ekologiškas obuolių sidro acto su motina.

Jei aš noriu pirkti ACV, kas yra geriausias variantas?

Galima įsigyti internetu – galite įsigyti obuolių sidro actas iš bet kurio interneto organinės parduotuvėje ar „Amazon“.

Taigi, dabar jūs žinote, kaip padaryti savo obuolių sidro actas lengvai. Kai galite paruošti ką nors kaip sveikas, kaip ACV tiesiai į Jūsų virtuvę, kodėl eiti pirkti jį ne? Prasminga, ar ne? Pradėti rengti savo namų obuolių sidro receptas šiandien, ir gauti pasirengusi pasveikinti sveiką gyvenimo būdą.

Be to, leiskite mums žinoti, kaip šis pranešimas apie naminės obuolių sidro actas padėjo jums. Ar komentarą į žemiau esantį laukelį.

load...