Kaip nešioti Saree bengalų stiliaus – žingsnis po žingsnio pamoka

Nuo Rabindranath Tagore poezijos iki roshagulla-viskas apie bengalų kultūros yra įspūdingi. Ir, mano meilė Bengalijos išaugo daugkartiniai kai aš per Dasera (Durga Puja) pirmą kartą aplankė miestą. Kad metų laikas, kai mieste yra jos gražus geriausias, hustling šventiniuose patosas ir kupini džiaugsmo. Derliaus Vibe iš Viktorijos gatvėse perima spalvingas ponios dėvi esmingiausias „garad’-balta Saree su raudonu pallav (Palu’o), raudonos ir baltos apyrankės, raudona Bindi, gėlių ir jhumkis. Ji negali geriau, o vaizdingos scenos yra šventė akims. Tai įkvėpė mane išmokti tradicinį bengalų stilių Saree Puošmena; nusipirkau namo Saree sau ir grįžo su prisiminimais daug, dėžutėje pilna roshagullas (o gal ir išmėsinėti, iš visų sweet-Žuvo).

Aš nusprendžiau pasidalinti mokymąsi, ir pasakykite pradedantiesiems, kad Bengalų stilius Saree Puošmena yra ne tai, kad sunku juk. Tai lengva 12 etapų procesas, ir tai gana paprasta. Štai kaip tai padaryti.

Kaip apmušalas Saree bengalų Stilius – 12 Paprasti žingsniai

 • 1 žingsnis

Už dėvėti Saree bengalų stiliaus pagrindas yra panašus į reguliariai (Nivi) stiliumi. Pradėkite tucking savo Saree šiek tiek per savo bambos, ir į dešinę pusę. Dabar, iš kairės pusės juosmens, toliau tucking atsižvelgiant aplink juosmens. Ar tai iki jums grįžti į pradžios tašką.

 • Žingsnis 2

load...

Dabar pradeda daryti plačias klostes, kad prasideda kairėje pusėje savo bamba ir sulenkite taip, kad ji baigiasi ties dešinės kojos.

 • 3 žingsnis

Iš klostes ilgis atlikti skirtumo daug šio stiliaus, todėl įsitikinkite, kad jie lygį su žeme.

 • 4 žingsnis

Klostes turėtų atrodyti taip, platų ir dėžutė pan.

load...
 • 5 žingsnis

Skirtingai nuo kitų stilių Saree Puošmena, jums nereikia per daug klostes. Jums tereikia du iš jų-taip priploti juos ir Tuck ji toli į-sijonas.

 • 6 žingsnis

Dabar, pareikšti Saree į jus priekio į kairę pusę ir pradėti uždirbti plonas klostes. Iš klostes dydis turėtų būti apie sienos dydžio.

 • 7 žingsnis

Dabar, palikite Palu’o nemokama ir užtikrinti, kad Saree ilgis paliečia žemę. Jei esate pradedantysis, clip iki klostes, kad jie lieka nepažeistas.

 • 8 žingsnis

Klostes turi būti plonas ir sveika, kaip parodyta žemiau.

 • 9 žingsnis

Kai jūs turite reguliuoti, nuimkite spaustukus (jei naudojamas toks yra) ir duoti tinkamą šoninę sieną klostuotą Palu’o link dešiniojo peties. Atnešė jį visą kelią pagal savo Angos ir Tuck jį šalia dešinėje pusėje savo klubo.

 • 10 žingsnis

Dabar, imtis, kad Palu’o nieko patarimas bet Saree galą ir jį į priekį nuo pagal savo dešinę ranką.

 • 11 žingsnis

Mesti jį per savo dešiniojo peties. Jūs galite pridėti spurgas ar išgalvotas raktų pakabukas ji Iššokti.

 • 12 žingsnis

Sureguliuokite imtuvo klostes, Palu’o ir kitų atsikišusių detalių saugaus, ir pritvirtinkite juos su saugos kaiščių. Bam! Jūs baigėte!

Video Tutorial

5 tipai Bengali Sarees Jūs turėtumėte apsvarstyti pirkti

Už ilgiausią laiką, viskas, ką aš tik žinojau buvo Bengalijos medvilnės ir Garad sarees. Bet tik po to, kai mano vizitas į Bengalijos sostinės padarė Suprantu ten tiek daug galėčiau įtraukti į mano kolekciją. Čia yra 5 rūšių –

1. Garad

Saree, kad dauguma ne Bengalis susiję yra Garad. Tai ne balta ir raudona, arba bet kurios kitos spalvos, su dryžuotais sienos derinys. Jei jūs ieškote tipiškas Bengalijos saree, gauti raudoną ir baltą Saree.

2. Tant

Tant sarees kad ateis tiek medvilnės ir šilko yra visa informacija apie storio sienos ir puošniais Palu’o (pallav). Jis rankomis austus amatininkų visame Bengalijos ir yra pigus variantas, ir yra naudojamas kaip dėvėti kasdien saree.

3. Jamdani

Vienas iš geriausių muslino tekstilės kad iš pradžių buvo pagaminti Daka, Bangladešas padarė savo kelią į tai, ką mes dabar vadiname Vakarų Bengalija. Technika Jamdani deklaruojama kaip „Nematerialaus kultūros paveldo žmonijos“ UNESCO. Tai erdvus, nerimtas ir patogus.

4. Bengalijos Medvilnė

Mes visi mėgsta šios veislės ir apie tai išgirdo tam tikru momentu. Tai madingas, patogus ir elegantiškas.

5. Baluchari šilko

Baluchari šilko sarees turtingas ir prabangus, ir variantas, kad dauguma moterų pasirinkti vestuvių ar ypatingoms progoms. Jie ateina su storu ir painus šilko sienos, audimo senovės pasakų į juos, o lėtai didybė.

Atsiprašau, o aš šokti „Dola naujo Dola“ ir bando būti perpus grakštus kaip jais ar visų bengalų moterų ten. Dabar, kad žinote, kaip apmušalas Saree bengalų stiliaus, ką jūs laukiate? Tai išbandyti ir leiskite mums žinoti, kaip paaiškėjo! Pasilinksmink!

Reklaminis vaizdo Kreditai: 1, 2, 3

load...