Kaip naudotis Plaukų tiesinimo kremu?

Plaukų tiesinimo visada mados. Ji niekada išėjo iš mados, nes tą dieną jis atėjo. Žmonės eiti nuolatinio plaukų tiesinimo, bet ji turi papildomą priežiūrą. Kai kurie iš mūsų neturi kantrybės tai padaryti. Plaukų tiesinimo kremas yra skirtas Jums žmonėms. Kremas naudojamas plaukų tiesinimo leidžia jums laikinai pasiekti tiesiai ir sklandžiai plaukus. Plaukų tiesinimo kremas šilumos aktyvuota.

Garsai raketų mokslas, tiesa? Na tai ne. Tai labai paprasta tai padaryti. Ar norite žinoti, kaip? Atlikite šiuos veiksmus atsižvelgiant į žemiau ir jūs įsisavinti ne kartą technika.

Kaip naudotis Plaukų tiesinimo kremas?

Atlikite toliau pateiktus veiksmus, kad žinote, kaip naudoti plaukų tiesinimo kremas namie.

  1. Jūsų plaukai turi būti švarūs prieš naudojant šiuos kremus. Paimkite reikiamą kremo naudojamas plaukų tiesinimo. Plauti plaukus prieš tepant kremą. Menkė plaukus švariu rankšluosčiu ir pašalinti visą vandenį iš plaukų. Jūsų plaukai turėtų būti drėgnas ir paruošti grietinėlę. Susišukuoti lengvai pašalinti visus mazgus ir raizginius ir padaryti plaukus nemokamai.
  2. Paimkite nedidelį kiekį kremo į savo rankas ir skleisti ją ant delnu. Visada pradėkite su mažais, kaip jūs visada galite sukurti produktą. Tada prasideda nuo galvos ir platinti produktą jūsų patarimų. Paleisti pirštai per plaukus skleisti produktą tolygiai. Jei reikia, dar kartą taikyti.
  3. Susišukuoti naudojant šampūną šepečiu. Tai bus paskleisti produktą tolygiai į plaukus.
  4. Dabar skyriuje jūsų plaukai į 3 – 4 skyrių ir užtikrinti jų kaiščių. Jūs galite padaryti centrą atsiskyrimas ir tada konvertuoti kiekvieną pusę į daugiau dviejų sekcijų ir pan.
  5. Dabar pradėti nuo mažiausios dalies skyriuje. Vieta apvaliu šepečiu pagal plaukų apačioje ir pradėti smūgis džiovinimo. Kaip jūs smūgis sausas sukite šepetėlį į plaukus patarimų. Kadangi kremas yra šilumos aktyvuota ji bus nustatytas kaip šilumos patenka į jį. Tai padės pašalinti visus garbanos ir bangos iš plaukų ir padaryti juos gauti formą, kurią nori.
  6. Toliau šukuojant ir smūgis džiovinimo kol jūsų plaukai yra visiškai sausas. Ar tas pats už sekcijų poilsio.
  7. Galiausiai turėsite salonas tiesūs plaukai. Argi tai ne lengva?

[Skaityti: Matrix tiesinimo kremas]

load...

Taigi, pabandykite šią techniką. Jis veikia labai gerai tiems, kurie nori eiti į laikino tiesinimo ir tai nėra laiko ne visiems. Galite pabandyti tai namie savo komforto lygį. Jūs gaunate tiesinimo kremai šių dienų daug. Kai kurie iš žinomų prekinių ženklų, ir jie nebus sudeginti skylę kišenėje. Taigi, pabandykite šį paprastą metodą, ir jūs turėsite tiesūs plaukai ne kartą. Ar atlikite šiuos paprastus veiksmus ir gauti salonas tiesūs plaukai.

Kai jūs ištiesinti plaukus naudojant kremą, jūs galite lengvai tvarkyti ją vėliau turėti šilkinį, blizga ir sklandų plaukus. Tik užtikrinti tinkamą rūšies kremo yra svarbus. Jums reikia pasirinkti priklausomai nuo jūsų plaukų tipą ir garbanos jis turi. Mes taip pat turime straipsnį, kad kalbama apie iš geriausių plaukų tiesinimo kremai.

Mes norėtume žinoti savo atsiliepimus ir nuomones. Ar pasidalinti su mumis savo atsiliepimais.

load...