Kaip naudoti ryžių vandenį plaukams – 2 paprastus ir paprastus būdus išbandyti

Ryžių vartytuvas yra viskas, ko jums reikia geriau plaukus. Taip, tai tiesa. Tiesiog pamerkti jį į vandenį, ir voila! Turite ryžių vandenį, kuris buvo naudojamas plaukų gydymo nuo amžiaus išspręsti visas savo plaukų problemas.

Tai Azijos geriausia laikyti senovės paslaptis, ir jūs turite jį išbandyti žinoti, kodėl. Geriausia dalis yra, galite lengvai padaryti jį namuose. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip.

Turinys

 • Kas yra Ryžių vandens?
 • Istorija naudojant ryžių vanduo plaukams
 • Ar Ryžiai Vandens Geras plaukams?
 • Paprastas Ryžiai Vandens vs. Fermentiniai Ryžiai Vanduo – Kuris yra efektyvesnis?
 • Metodų paruošimas Rice vandens
 • Privalumai ryžių vanduo plaukams
 • Patarimai plauti plaukus su Rice vandens

Kas yra Ryžių vandens?

Ar žinote, kaip virėjas ryžių? Prisiminti, kaip jūs pamerkti jį į vandenį ir tada padermė ją? Na, kitą kartą, nemeskite į vandenį toli, nes jis stebuklus plaukus ir odą.

Ryžių vandens atrodo panašus į pieną skystis, ir tai dėl to, kad krakmolo likutis už iš ryžių. Jame gausu mineralų ir vitaminų, ir daro už sveiką gėrimą (1).

load...

Ryžių vandens stangrina odą ir pagerina plaukų sveikatą. Jis taip pat stiprina kraujotaką jūsų kūno, AIDS odos ląstelių augimą, ir saugo odą ieško jaunų ir atjaunėjusi.

Garsai tobula, tiesa? Smalsu sužinoti, kaip iš ryžių vandens naudojimas atėjo apie? Skaityti toliau sužinoti.

Atgal į TOC

Istorija naudojant ryžių vanduo plaukams

Yra Tribe Called Raudona Yao į Kinijos kaimas vadinamas Huangluo, populiariai žinomas kaip Rapunzels žemės.

Ir teisingai padaryti, nes nuo amžiaus, visi šiame kaime moterys buvo naudojant ryžių nuplaukite vandeniu ir maitina plaukus. Jis netgi turi sertifikatą iš Guinnesso pasaulio rekordų knygą kaip „ilgiausią pasaulyje plaukų kaime“ (2).

load...

Ir atgal per dieną, tai buvo tas pats atvejis kitoje šalyje. Kilmingi moterys Japonijos Imperial Court 800 AD buvo žinomas dėl savo gražių ilgų plaukų, ir tai todėl, kad – jūs atspėjote teisingai – jie išsiplovė savo plaukus su ryžių vandens.

Šios tradicijos buvo perduodamos kartų per word of mouth. Laikas praėjo, ir su World Wide Web pradžios, pasaulis priartėjo, ir buvo keičiamasi naudingų kultūros praktika. Kaip dalį šio mėginimo, aš esu čia, kad jus apšviesti apie ryžių vandens, kaip neeilinį ingredientas plaukų priežiūrai.

Atgal į TOC

Ar Ryžiai Vandens Geras plaukams?

Taip, tai yra puikus plaukų. Kas joje, todėl ji taip? Tyrimai rodo, kad ryžiai vandenyje yra inozitolio, yra angliavandenių, kad remontas pažeistiems plaukams (3).

Tai inozitolis lieka plaukai net ir po ryžių vandens nuplauti, veikiantis kaip skydas ir apsaugoti plaukus nuo žalos. Ryžiai vanduo taip pat yra amino rūgščių, kurios stiprina plaukų šaknis, didina plaukų apimtį, ir padaryti savo plaukų blizga ir lygus (4).

Visais įmanomais būdais, ryžių vanduo yra puikus jūsų plaukai. Jis yra saugus, natūralus ir turi absoliučiai jokio šalutinio poveikio. Jis gerina plaukų būklę sveiku būdu.

Paimkite mano žodį, Nėra nieko geriau, nei ryžių vandens plaukus. Sužinokite daugiau apie tai tolesniuose skyriuose.

Atgal į TOC

Paprastas Ryžiai Vandens vs. Fermentiniai Ryžiai Vanduo – Kuris yra efektyvesnis? 

Ryžių vandens skamba kaip iš pažiūros paprastą subjektui. Tačiau ji turi keletą variantų, iš kurių paprastas ryžių vandens ir fermentuoti ryžiai vandens geriau žinomi. Išsiaiškinkime kuris iš jų yra geresnis.

Paprastas ryžių pat vandens pH yra didesnis nei jūsų plaukai pH (5). Fermentacija mažina pH lygį ryžių vandens, kad jūsų plaukai ir padeda uždaryti odeles ir taip apsaugoti plaukus.

Fermentuojant ryžius vanduo stiprina esamus vitaminų ir maistinių medžiagų kiekį jame, kurios maitina savo plaukų folikulus. Ji skatina sveiką plaukų augimą ir gerina bendrą būklę plaukus.

Be to, fermentacijos metu, medžiaga vadinama „Pitera“ formos ryžių vandens, ir jis yra daug vitaminų, mineralų, amino rūgščių ir organinių rūgščių. Pitera yra žinoma, kad skatinti ląstelių regeneraciją ir saugo jūsų odą ir plaukus sveikus (6).

Fermentiniai ryžių vanduo yra rūgštinis, ir kai jūs skalauti plaukus su juo, jis atkuria ir subalansuoja jūsų plaukų pH.

Fermentiniai ryžių vanduo pagerina paprasto ryžių vandens naudą, ir jūs galite naudoti bet kurį iš jų, priklausomai nuo remonto ir atjauninimas jums reikia lygiu.

Dabar atėjo laikas sužinoti, kaip padaryti jį, mano draugas. Susijaudinęs?

Atgal į TOC

Metodų paruošimas Rice vandens

1. Virti ryžiai Vandens 

Aš) Kokia yra virti ryžiai Vandens?

Vienas iš būdų gauti ryžių vandens yra verdant ryžius. Vandens perteklius į kairę po to, kai virimo ryžių vandenyje yra vadinamas virti ryžiai vandens. Tai koncentruotas skystis, galite praskiesti naudoti kaip veido plauti ar plaukų skalavimo.

Ii) kaip padaryti virti ryžiai Vandens
 1. Paimkite vartytuvas ir užpildyti jį su ryžiais (balta, ruda, Basmati ar jazminų ryžiais).
 2. Užpildykite jį su daugiau vandens, nei jūs paprastai naudojate virėjas.
 3. Virinama tam tikrą laiką ryžius. Galite imtis vandens perteklių, kuris ateina į viršutinį sluoksnį arba laukti, kol ryžiai virti ir tada padermė vandens perteklių maišikliu.
 4. Šis vanduo bus labai koncentruota drumstas skystis.

Iii) kaip naudoti virtų ryžių vanduo plaukams

Virti ryžiai vanduo yra puikus kondicionierius, tad išsiaiškinti, kaip jį naudoti kaip vienas.

 1. Paimkite virtų ryžių vandens puodelis ir įlašinti kelis lašus rozmarinų, levandų, ar ramunėlių eterinio aliejaus į jį.
 2. Šampūnas plaukus ir tada supilkite ryžių vandenį per jį. Palikite jį nuo 5 iki 20 minučių, priklausomai nuo laiko turite.
 3. Švelniai masažuokite plaukus ir galvos odą per šį laikotarpį.
 4. Gerai išskalauti plaukus reguliariai vandeniu po to, kai baigsite. Naudokite jį bent kartą per savaitę pamatyti pagerėjimą sveikatai ir tekstūros plaukus.

2. Fermentiniai Ryžiai Vandens 

Aš) Kas fermentuojamas Ryžių vandens?

Fermentiniai ryžių vanduo yra ryžių vanduo, paliekama rūgti, o prieš naudojimą. Fermentacija paverčia ryžių vandenį į stiprus skysčio, kurį reikia skiesti prieš pat vartojimą.

Ii) kaip padaryti fermentuotų ryžių vandens? 
 1. Paimkite pusę ryžių puodelį ir pamerkti jį į du puodeliai vandens. Laikyti jį panaikinti 15 iki 30 minučių.
 2. Ištrauka vandenį tempia ryžių.
 3. Skystį galite gauti perkelti į stiklainį ir palikti jį ten per dieną ar dvi kambario temperatūroje.
 4. Jeigu jūs pastebėjote, rūgštų kvapą sklindančius iš stiklainio, sustabdyti fermentaciją ir pereiti stiklainį į šaldytuvą.
 5. Pridėti puodelį ar du šilto vandens prieš naudodami fermentinis ryžių vandenį, nes jis yra labai stiprus ir tiesioginis vartoti nerekomenduojama.
Iii) kaip naudoti fermentuotų ryžių vanduo plaukams 

Kaip apie turtingą plaukų kaukė maitina plaukus? Skamba kaip kažkas, ko jums reikia, ar ne? Leiskite sužinoti, kaip padaryti vieną su fermentuotų ryžių vandens ir garstyčių.

 1. Paimkite pakankamą kiekį garstyčių miltelių ir sumaišykite jį į fermentuotų ryžių vandens, kol jis suformuoja sklandų pasta.
 2. Pridėti šiek tiek alyvuogių aliejaus pasta ir gerai sumaišoma.
 3. Taikyti pastos ant jūsų galvos. Neleiskite jis išplito į plaukus.
 4. Palikite kaukę ant 20 minučių ir tada nuplaukite jį su švelniu šampūnu.

Atgal į TOC

Dabar, mes žinome kaip padaryti ryžių vandenį namuose lengvai, tegul sužinoti apie savo naudą.

Privalumai ryžių vanduo plaukams

1. Pagerina plaukų augimą 

Nieko geriau, nei ryžių vandens sumažinti plaukų kritimo ir pagalba plaukų augimą. Amino rūgštys, esančios ryžių vandens, visų pirma, padėti plaukų regeneraciją ir pagalba spartesnį augimą plaukus.

Be to, ryžiai vandens yra vitaminų B, C ir E, o tai dar labiau padeda plaukų augimui (7). Geriausias būdas naudoti ryžių vandenį augti plaukai yra skalauti plaukus su juo po plovimo. Sekite procesą bent du kartus per savaitę, ir jūs tikrai pamatysite rezultatus.

2. Sumažina Split baigiasi 

Split baigiasi padaryti jums atrodo netvarka, ar ne? Jūsų plaukai reikia baltymų, kad būtų išvengta Split baigiasi ir ryžių vanduo turi daug jį.

Pirminiai priežastys Splitas galuose yra netinkama priežiūra ir taršos, kuri veda prie bendro degeneraciją jūsų plaukų sveikatai. Amino rūgštys, esančios ryžių vandens ateiti į jūsų gelbėjimo ir atitaisyti žalą.

Sugerti Split baigiasi ryžių vandens nuo 15 iki 20 minučių ir tada nuplaukite plaukus. Jūs palaipsniui pamatyti pagerėjimą savo plaukų būklę.

3. Plaukų skalavimas 

Skalavimo plaukus su ryžiais vandeniu po šampūnu, o ne naudojant kondicionierių yra geriausia, ką galite padaryti. Tai pagerina plaukų tekstūrą ir padidina apimtį. Taip pat tames ir išlygina plaukus. Ir, svarbiausia, ji saugo jūsų plaukai stiprūs ir sveiki.

4. Apsaugo plaukus nuo žalos 

Ryžių vandens sumažėja paviršiaus trintį ir pagerina plaukų elastingumą. Jame yra angliavandenių vadinamas inozitolio, kad remontas pažeistus plaukus ir saugo plaukus apskritai (8).

Ką daro ryžių vandens atsiskirti nuo kitų ingredientų yra tai, kad inozitolis lieka plaukus net ir po plovimo ne ryžių vandenį ir skydus plaukus nuo tolimesnės žalos.

5. Stiprina plaukus šaknis ir išlygina plaukus

Ryžiai vanduo yra turtingas amino rūgštimis – tai yra kažkas, jūs jau žinote. Jūs norite būti nustebinti žinoti, kad be daugelio privalumų, kad jie perteikti savo plaukus, jie taip pat stiprinti savo plaukų šaknis, pridėti blizgesį plaukai, ir kad ji sklandžiai ir šilkiniai.

6. Vaistai pleiskanas 

Pleiskanos yra grėsmė. Tai tarsi maras puola savo galvą, paliekant baltas rūkas dušas ant jūsų drabužių. Tai yra visiškai nepatogus ir niežulys ir dirginimas priežastis.

Ryžių vandens suteikia jums atsikvėpti nuo pleiskanų ir reguliariai naudoti, padės kovoti su problema apskritai (9). Kad tai įvyktų, turite skalauti plaukus su ryžiais vandens reguliariai.

7. Suteikia plaukams šilkinį ir blizga 

Kas nenori šilkiniai ir blizga plaukai? Tai yra tai, ką mes visi svajojame apie. Ir ryžiai vanduo gali padaryti tai atsitiks. Viskas, ką turite padaryti, tai naudoti ryžių vandenį kaip plaukų kaukę, palikite jį 20 minučių, tada nuplaukite jį.

Sekite jį su šampūno ir kondicionieriaus, ir voila! Jis veikia net geriau, jei jūs įtraukiate keletą rožių vanduo Jūsų ryžių vandens tirpale.

8. Pašalina Wesz 

Ak, utėlių! Šie mažyčiai tvariniai griauna savo ramybę ir čiulpti kraują iš tavęs. Nesijaudinkite, nes ryžių vanduo gali lengvai įveikti juos. Ryžių vandens krakmolas žudo utėlių ir nitų momentinio.

Ryžių vandens NOP problemą, kol ji gali plisti per daug ir kad ji blogiau už jus.

9. Kaip Plaukų kondicionierius

Ryžių vandens daro gerą ir ekonomiškai efektyvių plaukų kondicionierius. Įdėti truputį rozmarinų, levandų, ar pelargonija eterinio aliejaus į jį, ir jūs gerai eiti.

Taikyti sprendimą visą ilgį plaukus. Palikite jį bet kur nuo 10 iki 30 minučių ir tada nuplaukite jį su šaltu vandeniu.

Išbandykite ją, nes ji yra puikus kondicionierius. Aš ne tik sakau. Ryžiai vanduo, kaip kondicionierius, remonto plaukus, stiprina jį ir pagerina jos elastingumą (10).

Atgal į TOC

Patarimai plauti plaukus su Rice vandens

Yra keletas patarimų nepamiršti, kad jūsų plaukų plovimo rutina su ryžiais vandens visavertį patirties.

Ryžių vandens sudėtyje yra natūralių saponinų ir gali būti naudojamas kaip švelnus valikliu. Tačiau išvengti ir pašalinti susikaupusius ryžių vanduo plaukus per tam tikrą laiką dėl kieto vandens, turite pridėti fizinio skaidrinimo kaip kalkių, amla arba shikakai į jį šaukštelį.

Žalioji arbata taip pat yra puikus priedas prie ryžių vandens, nes ji suteikia papildomą blizgesį ir jėgą į plaukus. Ji taip pat sumažina plaukų slinkimą.

Atgal į TOC

Ekspertų atsakymai skaitytojams klausimus

Galiu palikti ryžių vandenį mano plaukai per naktį?

Kad nebus būtina. 15 trukmė – 30 minučių būtų padaryti kaip ryžių vandens angliavandenių lieka plaukai net po to, kai nuplaukite jį apsaugoti plaukus.

Ar galiu vartoti ryžių vandenį?

Tikrai! Ryžiai vanduo turi tiek daug naudos jūsų organizmui, nes ji daro plaukus.

Nori išbandyti ryžių vandenį ir patikrinti savo privalumų, yra ne jums? Na, prieš jums eiti į priekį su tuo, turiu pasakyti, ryžių vanduo yra ne puikus kvapo skystis, ypač fermentuoti ryžiai vandens.

Be to, plaukų nauda Straipsnyje paminėta, ryžių vandens nėra visiškai remia tyrimus. Nepaisant to, jis dirba daug žmonių žemyn amžiaus, tai kodėl gi ne padaryti mažą grandies testą ir eiti į priekį su juo?

Komentarų žemiau ir pasakykite mums, ką manote apie šį straipsnį. Mes norėtume išgirsti iš tavęs.

load...