Kaip naudoti eukalipto aliejų sinusui ir nosies užgulimui?

Kai kenčia nuo sinusų skausmas arba užsikimšusi nosis, jūs siekė palengvėjimą su ne biržos vaistus, tik apgailestauju vėliau už kelių šalutinių poveikių? Jei atsakymas yra „taip“, jūs ne vieni – milijonai žmonių galų gale tą patį daro tokiomis sąlygomis (1).

Tai protinga, kad jums pasirinkti gamtos gynimo – svarsto jie neturi cheminių medžiagų, neturintys šalutinio poveikio, ir gaminti efektyvesnius, ilgalaikių rezultatų. Vienas iš tokių teisės gynimo galite naudoti atleidimo nuo užsikemša nosį ir sinusų skausmas yra eukalipto aliejaus.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Tada tiesiog nuolat skaityti šį postą.

Niuansai eukalipto aliejus ir jo veiksmingumas gydant nosies užgulimas ir krutine:

Eukaliptų medžiai, auginami daugiausia Pietryčių Azijos subkontinento ir Australijos salyne, yra ingredientų, kurie gydomąjį poveikį žmogaus sveikatai. Yra keletas rūšių eukaliptų, bet „Eukaliptas lašeliai“ yra vienas, kad yra plačiai naudojami medicininiais poreikiais (2). Tiesą sakant, žievė, lapai ir alyvos medžio – visi naudojami vaistinių poreikius įvairiose pasaulio dalyse. Tačiau, tai yra eukaliptų eterinis aliejus, kuris yra žinomas dėl savo tvirtos gydomųjų savybių (3). Jis taip pat naudojamas daug aromaterapija tikslais. Aliejus išgaunamas iš medžių lapų.

load...

Eukalipto aliejus gali būti naudojamas gauti atleidimą nuo nosies perkrovos ir sinusų uždegimas. Aliejus yra galingas dezinfekavimo ir yra priešuždegiminiai vaistai taip pat. Tačiau reikia atsiminti, kad aliejus, savo gryna forma, gali būti gana stiprus, ir turėtų būti pasirūpinta, kol jūs jį naudoti.

Būdų, kaip naudoti eukaliptų aliejus gydyti sinusinį ir nosies užgulimo:

Yra 3 pagrindiniai būdai naudojant eukaliptų aliejus gydyti sinusų ir nosies užgulimas. Šie metodai yra:

Garų inhaliacijos:

Tai yra tai, ką dauguma sinusų pacientams ir tiems, su nosies užgulimo nori (4). Jums reikės užpildyti vonia su garuose karšto vandens. Dabar, užpilkite kelis lašus eukalipto eterinio aliejaus į šią vonia. Kitas, apvyniokite rankšluosčiu virš galvos ir sėdėti ant įrankis. Pasvirusi ant stebulės, įkvėpti garuose garų ir leiskite jam patekti į šnerves. Ar jį keletą minučių arba tol, kol pajusite palengvėjimą nuo skausmo ar užsikimšusi nosis. Šis metodas veikia greitai ant sinusinis galvos skausmas ir ramina nosies užgulimas, taip pat.

Skiedimas:

Tai yra metodas, jūs galite pasirinkti, kai nosies užsikimšimas ar sinusų yra gana intensyvus. Jums reikės maišyti eukaliptų aliejus su vežėjas aliejaus. Vežėjas aliejai padėti sumažinti eterinio aliejaus jėgą, ir padaryti jį labiau toleruotina jūsų odą ir organus. Galite maišyti kelis lašus eukalipto aliejaus su švelniomis vežėjas aliejai, pavyzdžiui alyvuogių ar migdolų aliejumi. Sumaišius abu aliejai, galite kreiptis mišinį lokaliai ant krūtinės ir gerklės.

Tiesioginis taikymas:

Kai kurie žmonės taip pat pasirinkti taikyti grynas eukaliptų aliejus dėl atleidimo nuo sinuso ir užsikemša nosį odą. Tačiau įsitikinkite, kad imtis labai nedidelį kiekį aliejaus, kad būtų išvengta deginimas odą.

load...

Taškai prisiminti:

Nors naudojant eukaliptų aliejus gauti atleidimą nuo nosies perkrovos ir sinusų uždegimas yra gera idėja, turėtų būti imtasi tam tikrų atsargumo priemonių. Atminkite, kad aliejus, jo žaliaviniam formą, galite įrašyti savo odą (5). Tie, su odos problemomis ir jautriai odai neturėtų būti taikoma naftos savo gryna forma ne visiems. Tiesą sakant, jie turėtų būti atsargūs, kai naudojate aliejų savo praskiesta forma, taip pat siekiant išvengti deginimo pojūtis. Eukalipto aliejus neturėtų būti naudojamas vaikams, labiau, kad vietiniam būdu. Tie, sergantiems astma turėtų susilaikyti nuo jį naudoti, nes tai daryti gali sukelti astmos priepuolius. Moterys, kurios sumanyti turėtų vengti naudoti šį aliejų, taip pat.

Nėra geresnio natūralus vaistas nei eukalipto aliejumi už nosies užgulimo ar sinuso. Išbandykite šiandien! Be to, papasakoti, kaip šis pranešimas padėjo jums. Ar komentarą į žemiau esantį laukelį.

load...