Kaip naudoti dantų pastą kovoti su spuogų?

Žinau, kad jūs galite rasti tai juokinga, bet ką daryti, jei aš Jums sakė, naudoti šiek tiek dantų pastos gydyti tuos nepageidaujamus spuogus? Ar turi būti šokiruojantis žinoti, kad dantų pasta yra viena iš seniausių gynimo gydyti spuogus? Taip, tai yra, kai naudojamas teisingai !!!

Taikant pastą ant spuogas yra žinoma būdas sumažinti juos dėl to, kad triklozano, konservantas naudojamo dantų pastoje, muilas, kūno plovyklos ir spuogų gydymo produktų be kita ko gamybos buvimą. Ne-aktyvus ingredientas, yra žinoma, kad Triklosanas būti naudinga kaip anti-bakterinio agento. Tuo atveju, spuogų, ji veikia išgydyti džiovinant spuogas paveiktoje zonoje.

Tačiau vienas turi būti atsargūs, o taikant pastą ant spuogų, nes per daug gali išdžiūti oda. Yra galimi tikimybė, kad jis gali arba gali neatitikti asmenį. Todėl geriau gauti išsamų lopo mėginys prieš naudojant jį ant spuogų.

Dantų pasta spuogų gydymas gali būti nebrangūs vienas, bet renkantis protingai yra labai svarbus žingsnis. Jis visiškai priklauso nuo jūsų odos tipo ir dantų pasta esate linkę naudoti.

load...

Dantų pasta spuogų gydymas: Susipažinkite

Taigi, prieš pradėdami skaityti toliau, kad suprasti, kaip tai gali būti padaryta pirmoji:

1 žingsnis:

Dėl burnos plauti yra daug dantų prieinama rinkoje, kurioje galite rinktis, kaip gamtos baltymus ar geliai skaičius. Bet kai jūs svarstote pastą gydyti spuogus, jis turi būti normalus balta dantų pasta. Tai yra todėl, kad normalus dantų pastos yra labiau tikėtina, kad funkcija atpažįstamus ingredientų nei gelio dantų, kurie kartais turi pridėtinę sąrašą ingredientų, kurie gali ar ne gali būti žinomi.

2 žingsnis:

Įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios, prieš dantų pasta taikymo. Tai yra privaloma, nes esate labiau tikėtina, kad apsunkinti spuogas su nežinomų bakterijų ant rankų.

3 žingsnis:

Nusiplaukite veidą tinkamai naudojant gerą prausiklį. Įsitikinkite, kad naudojate tinkamą putų valikliu savo riebiai ar mišriai odai.

4 žingsnis:

Geriausia praktika būtų naudoti pirštines ar švarią kempinę taikymo. Įsitikinkite, kad kempinė jūs naudojate yra švarus, nes jie lengvai pritraukti mikrobus.

load...

5 žingsnis:

Paimkite šiek tiek kiekį dantų pastos, naudojant kempinę ar pirštines ir taikyti labai ploną sluoksnį jį ant spuogas ir supančio apskritimo ją visiškai.

6 žingsnis:

Dabar tegul pasta sausai. Palikite kelias valandas ar per naktį. Šį kartą visiškai priklauso nuo jūsų odos tipo ir spuogų sunkumo.

7 žingsnis:

Pašalinti dantų pastos atsargiai naudojant švarią kempinę neturi sutrūkti spuogas. Jūs pamatysite, kad dantų pasta džiovina spuogas ir sumažina jo dydį.

Dazniausiai mes plyšimas spuogų, tikėdamiesi, kad jis išgydyti greitai, bet iš tikrųjų tai daro sveikatos būklė, sukelia kraujavimą, kuris palieka randus ant veido. Tai turėtų būti griežtai vengti.

Patarimai:

  • Jūs turite būti labai atsargūs, kai jūs turite spuogas ant veido, nelieskite jo, taip dažnai.
  • Pabandykite plauti savo veidą bent su paprastu vandeniu kartą per valandą pašalinti riebalų perteklių ant veido.
  • Išvalyti su gera ir tinkama valikliu bent du kartus per dieną.
  • Nusiplaukite veidą, kai grįšite namo pašalinti nešvarumus, susikaupusius ant savo veido.

Šios taisyklės yra būtina dėl spuogas linkusiai odai. Jei pridėsite juos į savo įprastą režimą, jis darys stebuklus jūsų odai.

load...