Kaip kokoso vanduo yra naudingas nėštumo metu?

Vienas iš seniausių natūralių, tropinių gaivikliai žinomų žmonijai yra kokoso vanduo. Šis gėrimas yra supakuota su maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų, ir turi tą patį elektrolizės balansą, kraujo. Taigi tai yra ne tik sveikas ir sterilus gėrimų, bet energijos stiprintuvas ir akimirksniu sprendimas nuovargio ir dehidratacijos pat.

Ar kokosų Vandens Geras nėštumo metu?

Nėščios moterys dažnai kenčia nuo išsekimo ir dehidratacijos. Tai lemia nuo staigių ir greitų organizmo pokyčių, padidėti streso, o atlikti kasdieninę veiklą, didėja vandens reikalavimus dėl didelio vandens absorbcija ir dėl besivystančio vaisiaus poreikius. Tinkamas hidratacija padeda sumažinti diskomfortą, kad pastoja tarp būsimoms motinoms metu. Kokoso vanduo yra idealus, mitybos, sveikos burnos dehidratacija sprendimas, kuris yra būtina turėti nėščioms moterims.

Privalumai kokoso vanduo nėštumo metu

Keletas iš daugelio privalumų, kurie gali būti gaunami motinai dėl vartoja šį gaivus, sveikas gėrimas yra:

1. Stiprina imunitetą

Antioksidantų, gyvybiškai svarbių vitaminų ir mineralų buvimas jaunų ir neprinokę kokoso padeda sustiprinti imuninę sistemą kūno (1). Taigi, gerti kokoso vanduo nėštumo metu padeda apsaugoti motiną ir vaiką nuo ligų atakos. Jis taip pat pagerina motinos bendrą sveikatos būklę.

load...

2. Kovoja su infekcijomis

Iš aukšto lygio lauro rūgšties buvimas yra atsakingas už tinkamą gamybos ligos gesinimo riebalų rūgšties darinio, vadinamo monolaurino, organizme. Tai teikia antibakterinių, antivirusinių ir antigrybelinių savybių į jį. Taigi, tai natūralu, sterilus gėrimas yra saugus vartoti nėštumo metu; jis padeda stiprinti imuninę sistemą ir kovoti ir užkirsti kelią infekcinių ligų, tokių kaip gripas, ŽIV ir tt

3. Gydo vidurių užkietėjimas ir rėmuo

Virškinimo problemos yra dažna sveikatos problema, su kuria susiduria nėščios moterys. Geriamojo kokoso vanduo gali padėti tinkamai valyti sistemą ir gerina virškinimą, stiprina virškinimo sistemą, gydyti ir veiksmingai užkirsti kelią vidurių užkietėjimas ir rėmuo. Tai padeda detoksikuoti organizmą, palaikyti ir reguliuoti pH lygį, išvengti rūgštingumą, gerina medžiagų apykaitą, išgydyti pykinimas ir vėmimas tendenciją ir taip pat sumažinti skausmą (2).

4. Natūralus Diuretikai

Tai yra natūralus diuretikas, kuris padeda kontroliuoti šlapimo rūgšties kiekį organizme, kuris yra taip pat labai svarbu, nėštumo metu. Jis didina šlapimo kad yra svarbu išlaikyti šlapimo takų švarus srautą. Jis apsaugo nuo šlapimo takų infekcijos ar UTI ir borteliai priešlaikinio gimdymo tikimybė. Tai taip pat padeda palaikyti inkstų sveikatą ir išvengti inkstų akmenų ir infekcijų (3) atsiradimo.

5. Apsaugo dehidratacijos ir išsekimas

Kokoso vanduo yra lengvas ir gaivus gėrimas ir natūralus izotoninis gėrimas su turtinga elektrolitų kiekį. Tai padeda nuraminti ir pagyvinti nėščių moterų, kurios reguliariai jaučiate nuovargį, dehidratacija ir išsekimas. Tai žodžiu forma rehidratavus ir yra naudinga gydant viduriavimą atakas. Tinkamas hidratacija taip pat padidina odos, kuri padeda sumažinti strijų, kurios atsiranda nėštumo metu (4) Per elastingumą.

6. Pagreitina Teisingas augimas negimusiam kūdikiui

Vartojimas kokoso vanduo teikia visas gyvybiškai maistinių medžiagų į motinos, būtinų gerinant ir išlaikant savo sveikatą ir išlaikyti ligų baimėje. Tai dar labiau užtikrinti sveikatą ir gerovę, tinkamai maitintis ir augimą savo negimusiam vaikui.

load...

7. Pagerina kraujotaką ir Valdo cukraus kiekį

Supakuotas su vitamino C, eterinių baltymų, magnio ir kalio, šio natūralaus gėrimo, su savo aukštos antioksidantas ir maistinių medžiagų kiekį, padeda padidinti gerojo cholesterolio lygį (5) kūno. Taigi, tai padeda reguliuoti ir kontroliuoti cholesterolio, cukraus kiekį kraujyje ir kraujo spaudimo lygis organizme, taip pat gerina kraujotaką. Jis taip pat sumažina hipertenzija ir smūgių į motinos galimybes.

8. Užtikrina Talpinti Kūno ir skatina riebalų kontrolės

Nulis cholesterolio ir riebalų kiekį kokoso vanduo padeda sumažinti blogą ir padidinti gerojo cholesterolio kiekį organizme. Ji taip pat padeda užkirsti kelią nesveiko perteklius riebalų ląstelių kaupimosi. Taigi, tai padeda reguliuoti cholesterolio ir riebalų kiekį kūno, užkirsti kelią ir sumažinti kūno riebalų perteklius ir padėti motinai veiksmingai išlaikyti sveiką ir tinkami kūną (6).

load...