Kaip išvengti kaklo raukšles?

Kai jis ateina į senėjimo, kaklo srityje yra kritinis taškas. Mes matome daug moterų gražių nepriekaištinga veidus, bet jų oda netoli kaklo srityje atrodo amžiaus. Vienas iš pirmųjų senėjimo požymių yra kaklo raukšles ir Žuvo odos. Siekiant išvengti šių nelaimių, turite apsaugoti savo odą tinkamai nuo raukšlių ir kitų trūkumų.

Geriausias būdas sulėtinti senėjimo procesą yra imtis būtinų prevencinių išlaikyti ir padidinti kaklo odos elastingumą. Nepamirškite, kad kaklo plotas yra jautrus kaip jūsų veido srityje, todėl jums reikia tinkamai rūpintis.

Jūs galite pridėti kelis ritualus savo kasdienį odos priežiūros režimo Jūsų namuose. Be to, yra keletas medicininiai ir chirurginiai metodai firmos ir jaunesni ieško odos kuri dažnai priima įžymybės. Bet tai visada rekomenduojama rūpintis savo oda nuo labai ankstyvo amžiaus, naudojant natūralius metodus.

Priežastys:

Tarša, dūmų ir cigaretės:

load...

Mes visi žinome, ten yra taršos ten daug duoti mums labai sunku. Tarša ir dūmų žalą odai. Jūsų pirmaisiais metais, oda neutralizuoja šiuos laisvuosius radikalus. Bet kaip jums augti vyresnio amžiaus, tai neutralizuojantis procesas sulėtėja sukelia daugiau žalos odai. Vėl rūkyti cigaretes taip pat yra labai pavojinga odos ir rodo off senėjimo labai lengvai požymiai.

Saulė: Saulė ekspozicija yra viena iš labiausiai pavojingų priežasčių jokių odos susijusius klausimus. Saulė turi tiek daug gerų savybių, kurios jums gali nori mėgautis jais. Ji maitina odą vitaminu D ir padeda sveikai kaulų augimui. Bet kai jūs einate, tai yra labai svarbu apsaugoti savo odą su gera nuo saulės, nes ji pirmoji priežastis iš anksto subrendo odą. Saulės spinduliai ardo jūsų odos elastingumą ir oda bus ne grįžti į tai Ankstesnis formos todėl į raukšles, juoktis linijas ir amžiaus dėmių.

Išvengti Kaklo raukšles su sveika gyvensena:

  1. Apriboti savo saulės spindulių poveikio, siekiant apsaugoti jūsų odą nuo UVA ir UVB spindulių.
  2. Apriboti odos kontakto su cigarečių ir kitų dūmų.
  3. Įdėti gerą kaklo naudotis savo kasdienį gyvenimą.
  4. Visada su savimi turėkite savo galvą tiesiai ir savo nenusimink.
  5. Išgerti bent 8 stiklines vandens per dieną tvirto odos.
  6. Aukšto pagalvė yra didžiausias priešas jūsų sklandžiai odos. Laikyti tarp veido ir kaklo su didžiausiu kampu. Eiti į mažą pagalvę vietoj didžiulio vieną.
  7. Taikyti bulvių skiltelės ant kaklo. Tai bus Detox odą ir valo poras.
  8. Taikyti gerą kremas nuo raukšlių ant kaklo per naktis prieš miegą.
  9. Paklauskite savo dermatologai apie Retin-A kremai. Tai sulėtinti senėjimo procesą labai efektyviai.

Jei atlikite šiuos veiksmus iš labai ankstyvo amžiaus, tai lengva sulėtinti senėjimo procesą. Jei jau turite kaklo raukšles galite eiti už labai gerą kovos raukšlių kremas ir Retin-A kremai. Pasikonsultuokite su savo dermatologą gydymo. Jūs galite pašalinti juos naudojant šiuos vaistus ir tada pradėti rūpintis juo neleisti jiems pasikartojančių.

load...