Kaip išsirinkti maišytuvą?

Akivaizdu, kad šiame straipsnyje sunku žmonėms, kuriems trūksta gyvenimo patirties, kad suprastų skaitytojai – geriausias iš atskirų dalių suma. Pasiimti juos teisingai, nėra lengva. Tas pats taikoma ir tokiose, atrodytų, paprastų buitinių daiktų, pavyzdžiui, maišytuvai. Šiame straipsnyje mes bus sužinoti, kaip pasirinkti tinkamus Maišytuvai virtuvei ir vonios kambarys. Vykime!

Nurodykite tinkamą maišytuvą virtuvėje

Pagal tradiciją, į teisingas pasirinkimas, mes pradėsime eiti, kol mes galime padaryti pirmą žingsnį į parduotuvę kryptimi. Pirma, galime apibrėžti kriauklę dydį, nes Maišytuvas turi būti kompaktiška ir lengva „sėdėti“ darbo vietoje. Ir dar gera idėja, kad tilptų savo mėgstamą virtuvės stilių – bet tai skonio reikalas. Svarbu prisiminti, kad snapelis turėtų būti „judrus“, ir iki apie plovimo viduryje – kitaip jis bus nepatogu.

Virtuvės maišytuvų tipai

load...

Na, po apšilimo pagrindinių taisyklių atėjo laikas pereiti į pagrindinio žinių. Mes einame virš maišytuvai tipų. Turbūt labiausiai paplitusi virtuvės maišytuvas – tai „eglutė“ (taip pat vadinama „Avikailis“). Tai klasikinis – prieinamos, labai patyręs, lengva, nors ir su tam tikrų trūkumų. Tas faktas, kad nepavyks laikui bėgant ir kietame vandenyje gumos tarpiklis maišytuvu – prisiminti, kad tokiais atvejais mes bandome sugriežtinti čiaupą daugiau, bet veltui. Apskritai, maišytuvas „Eglutė“ skiriasi pigų, bet nepatikima.

Kur toliau už kokybę rode vienos svirties maišytuvas (aka – vieno ginkluotą / odnodzhoyskikovy). Tai yra vienas, kad atidaro šalto ir karšto vandens srautai, kai mes savo ruožtu rankeną, išleidimo specializuojasi kamuolius ar plokščių struktūros viduje. Šiandien vienos svirties maišytuvas virtuvėje yra laikomi beveik idealus: vandens filtrai ir specialiųjų ekonominių kasetės apsaugotas tvirtos konstrukcijos. Šie maišytuvai yra ne pats pigiausias, bet yra pasirengę tarnauti daugelį metų.

Kitas tipas maišytuvas yra naujas ir svetimas. Jis neturi aeratorius ir snapelis, bet ten yra stiklinis dubuo, kuris yra pripildytas vandens, kuris vėliau patenka į kriauklę. Mes kalbame apie maišytuvu krioklys, ją vadina tobula brolis odnorychazhkovogo. Dėmesį tik kad krioklys maišytuvas tik viena plona rankena, kuri reguliuoja teisę ir slėgio ir temperatūros vandenyje. Kaina yra didžiausias, ir, galų gale, dizainas yra pakankamai stiprus.

Medžiagos Virtuvinis maišytuvas

Pradėkime nuo metalo čiaupų – jie paprastai yra pagaminti iš kelių rūšių metalų: žalvario, bronzos, vario – jie yra labiausiai tvirtos ir brangu. Šie maišytuvai yra šaltakraujiškas, jie nesioksiduoja ar rūdžių. Nors laikui bėgant dėl ​​visų tas pats sienos yra nedidelis apnašas. Yra tarp metalo ir pigesnių variantų, jie yra pagaminti iš plieno. Tačiau, laikui bėgant šie maišytuvai yra sunaikinti iš vidaus (Tarnavimo 3 iki 5 metų). Dauguma taip pat pigus ir Trumpaamžių metalo maišytuvai pagaminti iš Alpaka (aliuminio lydinio ir silicio). Svarbu prisiminti, kad visi metalo chromo čiaupai ribų, todėl, kad, kai jūs perkate jūs turite būti suinteresuoti medžiagos pardavėjui.

load...

Aukso vidurį – plastiko maišytuvai skiriasi ir privalumų, ir trūkumų. Jie prieinamos kainos, jie neturi puvinio, nėra oksiduojasi ir gerai išlaikyti temperatūrą. Bet jie yra labai trapi – ji yra paprasta įsilaužti ir sunku nustatyti vėliau.

Ir dabar programos žvaigždė – Keraminiai maišytuvai. Jie nėra pigūs, nes Ji absorbuojamas visas iš plastiko privalumus. Be to, jie ateina su estetiniu udovolstvie, paremta pakankamo stiprumo. Tačiau, palyginti su metalu, keramika yra trapus – jei lašas ant kažko svarus, jis gali nutraukti. Bet kokia graži!

Nurodykite Vonios maišytuvas

Be to, mes dėsime visas pastangas, kad pasirinkti patogų ir „Smart“ modelis maišytuvas vonios kambarys. Norėdami tai padaryti, galbūt, mes padalinti šias „žaisliukais“ šiuos tipus:

Pradėkime su rutuliniais maišytuvai. Jie yra kompaktiškas ir patogus, įrengtas vieno rankena svirtis, kuris yra lengvai pasukti į priešingas puses (nuo šalčio, kad karšto vandens, pasirinkti optimalų temperatūros) ir pakyla / nusileidžia į pradinę padėtį (atidarymo ir uždarymo vandenį). Atkreipiame dėmesį, tik kad būtų išvengta gedimų kamuolys maišytuvai, nes druskas ir sunkiuosius metalus, anksčiau įsigyti geresnį vandens filtrą.

Jūs taip pat negali atimti dėmesį taip ilgai pažįstamas visiems vožtuvų maišytuvai. Jie yra įrengtos dvi vožtuvų reguliuoti slėgį ir temperatūrą vandens. Tokie maišytuvai yra pigiausias, o ne brangūs atveju remonto. Minuso tik dėl to, kad į susirūpinimą dėl aplinkos amžiaus, jie niekada kaina – per daug vandens srautai, kol temperatūra yra reguliuojama.

Tada tai yra nuostabus dalykas, kaip termostato – jis automatiškai sureguliuoja vandens temperatūra iš čiaupo, o jos galvą. Analog termostatas konkurentai išsiskiria aukšto kaina tag, kuri jokiu būdu apima patrauklią išvaizdą maišytuvas.

santrauka

Galiausiai tik pabrėžti, kad visi aukščiau yra ne daugiau nei už atlygį informacijos, nes santechnikos parduotuvės, alsuoja įvairių modelių ir tik jūs galite pasirinkti, ką pirkti maišytuvą. Pasak patirties tik apibendrinti, kas pirmasis spektaklis maišytuvas turi turėti vonios kambaryje:

– Lengva naudoti visiems šeimos nariams;

– lygumo ir apsauga nuo staigius pokyčius į šalto ir karšto vandens;

– lengva pereiti iš kriauklės su dušu

Tai tiesa, geras pirkinys!

load...