Kaip išsirinkti LED lemputes namams?

LED lempos – puikus radinys namo. Jie sunaudoja daug mažiau energijos, palyginti su įprastų kaitinamųjų lempų ir energijos taupymo fluorescentinės. Jų kadencija trunka daug ilgiau nei konkurentų, ir gali pasiekti 10 metų. queen.lt pasakoja, kaip pasirinkti LED lempa, o ne būti klaidingai. Taigi, niuansų, turi būti atkreiptas į dėmesio.

MAITINIMO

Buitiniam naudojimui tinkamas rodiklis 1-25 vatų (atitinka 20-150 vatų standartinių lempučių). Bet yra daugiau galingas prietaisai, iki 100 W, pavyzdžiui, gatvių. Šis skaičius rodo, kad energijos suvartojimo norma. Bet išmokti būti ryškios šviesos, būtina atsižvelgti į šviesos srautą. Ši funkcija LED.

Šviesos srautas

Štai ir viskas, jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į prieš jums pasirinkti LED lempos. Jis matuojamas liumenais (lm), ir šis skaičius turėtų būti lemiamas pasirenkant LED lempa. Norėdami sužinoti, kaip susiję su sąvokų, tokių kaip „šviesos srauto“ ir „Power“ iš kitų žibintų, jūs galite pamatyti iš toliau pateiktoje lentelėje.

load...

Grindjuostes

Rinkos siūlo lempos lizdą su 11 rūšių įvairių dydžių, formų ir kontaktinių paviršių. Visi jie yra pažymėtos, todėl pakuotė jums pasakys: turite šią lempą, ar ne. Vienas iš labiausiai paplitusių – yra E27. Jis tinka TSRS imties kasečių (Įprasta kaitinamosios lempos turi tą patį lizdą) ir dauguma šiuolaikinių armatūra. Kitas plačiai naudojamas lizdas – E14. Ji skirta Chuck į sconces ir šviestuvai pagal nacionalinę pavadinimas „žvakių“.

Kai kurie šiuolaikiniai prietaisai gali būti pažymėtas raide G su pakeitimo (jie yra labai daug). Tokiu lempa – kaištinio kontakto paviršiai. Todėl, prieš pasirenkant LED lemputes namuose, kruopščiai patikrinti ženklinimo arba tiesiog atnešti mėginį. Pasitarkite su specialistu kilus abejonėms, taip pat bus iš vietos.

LIFETIME

Kaip taisyklė, šis skaičius nurodyta 20-50 tūkstančių valandų. Tačiau akivaizdu, kad praktikoje, lempa vargu ar tarnauti kaip: visi nustatyti susirinkimų ir dalių kokybę. Pavyzdžiui, gana pigūs Kinijos galimybės negali pernai. Norėdami būti konkretesnis, galite sutelkti dėmesį į intarpų skaičių, kurį yra nurodęs gamintojas. Pavyzdžiui, šis skaičius – 20 tūkstančių. Tada, jei jungiklis paspaudžiamas 10 kartų per dieną, tai lempa truks apie 5 metus.

GARANTIJA

Buitinė gamintojai pateikia vienerių iki trejų metų garantuoti, kad prietaisas veiks. Užsienio bendrovės yra labiau pasitikintys savo produkto kokybę: jie yra pasirengę priimti pretenzijas 5 metus lemputės gyvenime. Jei ji staiga sustoja suteikiant šviesos, galite tiesiog pakeisti jį į parduotuvę naują. Ir grąžinimo garantija įsigalios. Bet iš tikrųjų, tie patys dokumentai yra naudojami daug ilgiau. Pavyzdžiui, apskaičiuota, kad net paprastas prietaisas veiks apie 13 metų, ir jis atsipirks per 2,5 metų. Taigi, mes galime kai pasirinkti LED lempos namuose ir labai pelningas per dešimtmetį mokėti už elektros energiją.

Šviesos spalva

Šiltas švytėjimas primena saulės auštant, todėl yra daugiau malonus ir susipažinę su mūsų akis. Dėl patalpų, kur yra optimaliausias, tai yra, kur ji būtų pageidautina sukurti komfortą. Šalta, priešingai, leidžia koncentracija prisitaiko ant verslo harmonijos, todėl dažnai naudojami biuruose. Atrodytų, kad viskas yra labai paprasta, bet iš tikrųjų gali būti nustatytas į „karščio banga“ ir biure. Bet šalta šviesa ir bus naudinga pažvelgti į kambarį dekoruoti juodos ir baltos spalvos, su elementais chromas, stiklo ar marmuro.

PULSE

LED lemputės geros kokybės pulsas neturėtų, tačiau, prastos kokybės modeliai gali tai nuodėmė. Ką tai reiškia? Jūs nepastebėsite, tačiau akys nesąmoningai pasiimti melteshenie, ir kaip rezultatas, jis turės įtakos jūsų nervų sistemą ir nuovargio būseną. Sužinokite apie šį broką paprasta: jis yra pakankamai, kad mobiliojo telefono kamerą ne lempa. Jei tai ne viskas gerai, galite iš karto pamatyti pulsuojančio šviesą.

GAMINTOJAI

LED lempos dabar aktyviai gamina Rusijos, Kinijos ir Europos šalių. Naujos versijos brangiausias, tačiau apsaugota ilgesnį Garantija – 5 metai. Iš pasiūlymo poilsio mažiau, paprastai iki 3 metų. Apskritai, sako ekspertai, tarp prekių skirtumas iš skirtingų vietų yra tik deklaruotų paslaugų teikimo sąlygas, kurios gali turėti nieko bendro su realybe.

load...