Kaip išsirinkti interjero duris: tipai ir savybės

Laimei, Gone yra dienų, kai visi vidaus durys skirstomos į du tipus: medžio masyvo, dažytos dažais ir „stiklo“paprastai negraži Drebėti kiekviename uždarymo ir atidarymo. Dabar jūs turite pasirinkimą, ir pakanka plieno durys yra ne tik „riba“ tarp kambarių ir tikra puošmena interjere. Taigi, kaip pasirinkti vidaus durys?

Tipai duris dizaino ir formos

Vidaus durys į formą skirstomi į keletą tipų, kurių kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų.

Supynės – klasikinis durys atidaromi į išorę arba kambario viduje. Geras tik jo tradicinis, tačiau jie turi vieną didelį trūkumą: Šios durys „valgyti“ erdvė priešais įėjimą. Tai ypač aktualu tais atvejais, kai durys, tarkim, išeiti į siaurą koridorių, ir kai jie yra atviri, perduoti labai sunku. Ką pasakyti apie nuolatinė grėsmė susidūrus su staiga atidarius duris? Taip pat su šarnyru durų sunku spręsti su mažais vaikais, yra menkai pasiekia prie durų rankenos. Taigi pagrindinis privalumas sūpynės durų – jų paprastumo.

load...

Stumdomosios durys – stumdomos vidaus durys, kurios tapo madinga pastaruoju metu, nors sovietiniais laikais, kartais susitikę turtingųjų namuose, buvo laikomi ypač prašmatnus ir iš „pažangos“ ženklas. Stumdomosios durys, už visą savo naujumu, turi vieną didelį „plius“, kuri negali būti pervertintas mūsų mažų butų su siauromis koridorių, mažyčių koridoriuose ir net metro, tai yra beveik centimetrų. Tai kompaktiškas stumdomas duris, kas už jų atradimą nereikalauja papildomos vietos. Šios durys gali būti atsitiktinai pataikyti artimųjų asmens kambarys, jie neturi trukdyti judėjimą, o ne hang out su projektu aukštyn ir žemyn, trankomų kurtinantis.

Dvivietis arba vienvietis

Ir supasi, ir durų kupė yra vienviečiai ir dviviečiai. Atsižvelgiant sūpynės durys atveju viskas aišku: beveik visi standartas gyvenamasis už nustatytus šimtmečius yra dvigubas duris, ir dažniau nei pusė buvo polunepodvizhnoy, ten yra fiksuoto sklende ir atidaryti tik tais atvejais, kai patalpa turėjo vilkti, tarkim, didelė lentelė , Vieno durų kupė tiesiog stumiama į šalį, o ne dvigubo stumdomomis durimis, kurios puses, išskyrus kairę ir į dešinę – štai kodėl durys dažniausiai vadinama stumdomas. Stumdomos durys dvigubos su įstiklintas atrodo labai lengva ir elegantiška – tai yra madinga prieš kelis metus, kartu su už Japonijos lakoniška interjero mados.

sudėtingų formų

load...

Atsakydamas į klausimą apie tai, ką vidinės durys yra geriau pasirinkti, mes taip pat turėtų pagalvoti apie bendrą projektą. Pastaraisiais metais, kaip jau tapo plačiai perprojektavimas į butą su durų perdavimo, taip pat namų statybai su nemokamu išdėstymo, tai galima padaryti nėra paprasta stačiakampio duris ir galimybes su sudėtingų formų – ypač arkos duris. Turiu pasakyti, arkinis duris, ypač su teise dizaino, atrodo nuostabiai ir suteikia kambariui specialus, labai stilingą išvaizdą. Bet, kita vertus, yra tokios durys, švelniai tariant, labai daug, nes pagaminti pagal užsakymą, labai tiksliai ir patiria daugiau sudėtingos perdirbimo.

Tipai interjero duris medžiagos

Antras svarbus bruožas vidaus durys – medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Populiariausi medžiagų durims yra:

Medžio masyvo – daugeliu atvejų, naudoti pušies, nes jos mediena yra daugiau ar mažiau prieinama ir lengva valdyti, nereikalauja jokių specialių sąlygų. Bet už vidaus durys gamyba taip pat naudojamas ąžuolas, ir juodalksnio ir kitų tipų medienai. Ąžuolinės durys – labai stipri ir yra labai, labai ilgą laiką, be to, turi puikią triukšmo izoliavimo savybės (durys ąžuolo masyvo rekomenduojame nustatyti tiems, kurie nori atsiriboti savo kambarį, ir įdėti atskirą „rimtas“ užrakinti kieto alksnio durys padengtas Tonuoti. Ir lako, atrodo labai brangu, net prabangus, ir kokybiškai, bet yra labai brangūs.

MDF – pigus, bet labai arti masyvo dėl kokybės ir išvaizdos durų modelį. Manoma, kad net duris iš MDF taip praktiška medinė, nes jie yra mažiau reaguoja į klimato pokyčių. Yra žinoma, kad iš masyvo durys su vis temperatūros ir drėgnumo tiek „paskirstytosios“, dėl kurių pradeda griežčiau atidaromas ir uždaromas; mažinant temperatūra ir drėgmė yra vos pastebimas „trauktis“, – ir galiausiai atidarė gana lengvai, net gali atsirasti spragų. Su durų, MDF, tokių paprastai neturi atsirasti. Kita vertus, gamybos durų, pagamintų iš medžio masyvo meistras teigia, kad su tinkamu gamybos ir džiovinimo duris ne susiraukti ir negirdėjau, bet išlaiko savo formą ne visais normaliai temperatūrai ir drėgnumui.

Plastikiniai – ji turi būti pažymėta, kad plastikinės durys nėra labai populiarus namuose, nes jie nežiūri, o ne jaučiausi patogiai, „namų“, be to, jų akustinės savybės nesiskiria įspūdingas. Standartinės plastikinės durys skirtos įrangos biurų ir biurų, ir todėl jie puikiai susidoroti su savo užduotimis: jie gerai nuplauti, nesideformuoja, ne blogėja. Jiems nereikia liesti, nereikia atsarginių ir apsaugoti nuo vandens, įvairių ploviklių ir kitų rizikos veiksnių. Be to, plastikinės durys yra tinkamos tualetuose ir vonios Biuro patalpų, pavyzdžiui, sandėliavimo patalpoms, persirengimo kambariuose ir pan.

stiklas

Kaip pasirinkti vidaus durys, jei norite pridėti šviesos į kambarį? Stiklo! Dauguma durų įrengti stiklo „langas“ pagamintas dabar, nes tai papildomas apšvietimas tamsių kambarių, taip pat apdaila. Kalbant apie „stiklus“ duris jūs negalite sulaikyti savo vaizduotę, nes šiuolaikinės technologijos, šis lango forma gali būti gana savavališkas. Tai gali būti siauras išilginė juostelės, daug horizontalios stiklo juostelėmis, rombo formos intarpo durų, didelis stiklo akių centras, ir pan serijos. Stiklas gali būti sukietėjęs ypatingas – grūdinto, atsparus smūgiams ir tt, gali būti visiškai skaidrus arba matinis, patamsėjęs, įvairių atspalvių. Taip pat populiarus yra durys, pagaminti vien tik iš stiklo, bet su plonu mediniu privalomą „languota“. Kietosios stiklo durys – retenybė, bet jei jums reikia simbolinę barjerą prie įėjimo į kambarį, šios durys – ko jums reikia.

Kaip pasirinkti vidaus durys spalvą

Čia viskas yra individualus. Bet mes negalime nepastebėti dėl bendro stiliaus bute, atsižvelgiant į specifikaciją. Jei turite paprastą demokratinę interjerą, rinkitės vientisų spalvų: balta, pieno ir juoda. Jei komplekso interjero, atkreipkite dėmesį į gilesnius atspalvių.

Ir, žinoma, apie individualų užsakymą galima įdiegti jūsų namuose neįprastas ir stilingas akordeono Durys suprojektuotos specialiai jūsų interjerą. Ši paslauga yra ne pigus, bet jūs galite gauti duris su vitražais, Composite durys iš medžio ir metalinių durų su neįprastų formų.

load...