Kaip išsirinkti gręžinio siurblį?

Jei vandens šaltinis jūsų vietovėje yra gerai, tada jums tikrai reikia Giluminiai siurblį. Iš tiesų tai yra visą siurblio sistemos branduolys. Ir, žinoma, tik aukštos kokybės prietaisas tarnaus Jums garantuoja ilgą laiką. Pabandykime išsiaiškinti, kaip pasirinkti siurblį šulinio? Apie tai pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į?

load...

Prieš išvykdami į parduotuvę už siurblio, būtina išmatuoti savo šulinio gylį ir vandens lygį jame. Tai galima padaryti naudojant ilgą virvę ir sąlygotosios jį į spurga. Šlapias ženklas jums pasakoja apie vandens storymės aukštį, taip pat į visą šulinio aukštį. Šie duomenys turi pasiimti jūsų ypač gręžinių svyruoja siurblį.

Taip pat labai svarbu išsiaiškinti, ką jūsų kasdienį vandens vartojimą (bent apytiksliai duomenis). Jei jūsų šeima iki 4 asmenų, o laistyti augalus žemė yra mažas, tai bus pakankamai prietaisas, kuris gamina apie 60 litrų per minutę. Jei planas drėkinti daug gėlynai, gėlynai, taip pat intensyvaus vandens namuose, jums reikės daugiau galingas siurblys.

Be to, renkantis vandens siurblys turi gerai žinome užpildyti norma. Visiškai tikslūs duomenys yra sunku gauti, bet pastatytas ir apytiksliai skaičiavimai. Norėdami tai padaryti, jums reikia imtis aktyvių siurblys, įdėkite jį į šulinį ir tiksliai, kiek laiko užtrunka defliacijos visą vandenį. Tada įvertinti už kiek gerai yra pripildytas vandens. Antrasis vertė turi būti suskirstyti į pirmą – taigi, galėsite gauti vandens šulinius pildymo greitį.

Vis dėlto, mes pažymime, kad, jei tik planuojate gręžti Na, tai pageidautina, kad tai keturi. Tai yra todėl, kad standartas buvo laikomas skersmuo, todėl pasiimti siurblys nebus lengva, bet su trijų colių siurblių, viskas yra daug sudėtingiau.

load...

Po Visi matavimai yra jūsų rankose, galite pereiti prie skirto šulinio siurblys atrankos. Kaip pasirinkti geriausią? Jie yra skirtingi:

– Paviršius:

– Panardinami: išcentrinis ir vibracija.

Paviršiaus siurbliai

Pavadinimas kalba pats už save. Iš tiesų siurblys ištraukiami iš vandens, jis yra ant žemės (paviršiuje). Jie tinka gręžinio gylis 7-8 m. Toks siurblys yra rekomenduojama tuo atveju, jei nedidelė skylė, o vanduo bus naudojamas daugiausia gerti. Toks susitarimas yra laikomas paprastas surinkimas ir išardymas.

Panardinami siurbliai

Jei jūsų gerai yra pakankamai giliai, tada jums reikia galvoti apie tai, kaip pasirinkti siurblių už šulinio. Veikimo principas yra tas, kad siurblys arba jo dalis patenka į vandenį, kuriame jis siurbliai arba, kaip jie sako, verčia. Panardinami siurbliai pateikti Vibraciniai ir išcentriniai.

Vibruojančio siurblys veikia ant membranos pagrindu. Viena vertus, yra vandens, ir, kita vertus – vibratorius, kad leidžia deformuotis. Su šiuo sukuria skirtingus spaudimą, per kurį skystis pumpuojamas. Tačiau svarbu pažymėti, kad šis siurblys yra labai jautri užterštam vandeniui, o tai reiškia, kad operacijos metu gali nutraukti gręžinio sienelės.

Išcentrinė siurblys sudaro keli ratai, kurie yra pritvirtinti ant centrinio stovo ir aprūpinti peiliai (kartais vieną). Sukurta pagal peiliai išcentrinė jėga formuoja slėgio skirtumas, ir jis yra pumpuojamas per vandenį. Išcentrinė siurblys šiuo metu laikoma labiausiai universalus.

Taip pat norėčiau priminti, kad tai yra geriausia pasirinkti siurblį, kuris yra pagamintas žinomas ir patikimą gamintoją. Tegul tai bus brangiau, bet tikrai tarnaus Jums ilgiau.

load...