Kaip išsirinkti durų įrangą

Autorius: Valentin Balanovich Įsivaizduokite, kad jums buvo savo svajonių namą. Ar jums tikrai pasisekė gyvenime, laimė. Į savo namus tyrimo metu jums rasti sau tokioje erdvioje salėje, kur visi įrengti plauką, kaip jūs svajojo! Bet staiga pastebite, kad šiame koridoriuje įvairių vidaus durys uždarytos. Kuris durų atidarius pirmą kartą?

Tarkime skaitytojai rinksis duris po vieną iš kairės į dešinę. Dalis – priešingai, o kai kurie – atsitiktinai. Ir tada mes pasiimti tiems iš jūsų, kurie turi galimybę sunku pasirinkti apmąstyti estetines ir funkcines komponentų visas duris. Štai mūsų žmogus! Kiti – žemyn palėpės bute. Nebent jums nerūpi, kaip pasirinkti interjero durų kilpą? Arba kodėl durų rankenos tai priklauso nuo atsiradimo asmeniui dažnumą konkrečioje patalpoje? Arba kaip pasirinkti visą baldų durelių harmonijoje su interjero kaip visuma?

Renkantis duris bendras stiliaus kambarys žengia į ginčą su interjero elementas funkcionalumą. Negalvodami, žmonės dažnai renkasi vieną dalyką. Nors, siekiant, kad durys buvo ne tik gražus, bet taip pat funkcionalus, saugiai uždarytas ir lengvai atidaromi, jums tiesiog reikia atidžiau rinktis aksesuarus.

durų rankenėlės

load...

Durų vyriai turi būti pakankamai tvirtos, kad atlaikytų Vidaus durų svorį, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į montavimo ir medžiaga, iš kurios pagamintas šias kilpas. Kaip rankenos durų vyrių dalis yra pagaminti iš žalvario. Jų otpolirovyvayut padengtas keliais sluoksniais dažų ar Chrome. Bet jūs galite užtikrinti, kad užtikrinti patikimą durų atidarymo, siekiant apsisaugoti nuo Žuvo durų varčią ir užkirsti kelią cypiantis tik gali kilpa plieno lydinių. Taigi, tai, tačiau jie labiau tinka įėjimo durų, žinoma, jei jūs nenorite važiuoti interjerą.

Atskirti ir įsukami vyriai sumontuoti, dešinėje ir kairėje, vienas gabalas. Dėl daugelio žmonių klasifikavimo sudėtingumo dažnai perka duris jau įrengtas su baldais. Taip pat galite pasirinkti tarp išorinių ir vidinių vyrių: pirmasis paslėpta ir suteikti patogumo visą struktūrą, o pastarieji gali būti vertinamas, todėl jūs turite pasirinkti juos iš durų rankenos tonas.

Ir dabar vėl kyla klausimas, kas yra iš durų, kurį norite atidaryti pirmąją vietą? 

load...