Kaip išsirinkti buto laminatą

Pasirinkę visas technines charakteristikas laminato ir klausimus apie tai, kaip pasirinkti gerą laminato grindys ir kaip pasirinkti substratą pagal laminatas, pirkėjas gauna dar vieną „slidus“ klausimas – kaip pasirinkti laminato dizainą. Su naujausiomis technologijomis, kalbant apie spalvų ir tekstūros pasirinkimas yra didžiulis, tačiau puikus pasirinkimas, nes yra žinoma, kelia rimtų abejonių. Ir tai yra tai, kas kartais leidžia mums ilgai ženklinti šalia kelių pavyzdžių laminato, skausmingai įdomu, ką spalvos ir tekstūros natūra, kuri atrodys kambario natūraliai, stilingas ir tikrai jaukus.

Yra žinoma, kad didžiausia paklausa yra visada vartojamas neutralia spalvų santykius apdailos medžiagos – tai taip pat taikoma grindų ir tapetai ir gipso: patarlė „santūri“ smėlio, aukso kremą „kavos su pienu“, o – rečiau – raudonmedžio. Tai paprasta: eiti į smėlio baldus bet kokios spalvos, tai atspalvis nedirgina, nenustato savo žaidimo taisykles, tai lengva derinti. Nesvarbu, ar tai visi „Extreme“ spalva, kuri, sakoma, tam tikrų problemų: baldai iš paveikslėlio, tada užuolaidos netelpa, tada jūsų akys pavargsta.

Laminatas El GGER

Bet, kita vertus, renkantis labai neutralus laminatas, jums taip nuskurdinti savo interjerą, todėl „saugus“, bet tuo pačiu nuobodus, beveidis. Pridėti, kad, kaip retai atsiranda mūsų namuose, pavyzdžiui, nuotrauką ar originalių savybių – ir tai tampa akivaizdu, kad jums nereikėtų pamiršti, kad įvairių spalvų laminatu galimybę. Kas žino, gal tai laminato grindys bus „akcentas“ į savo vidų? Apie tai, kaip pasirinkti kokybę ir gražus laminatas perskaityti mūsų apžvalgą.

load...

Juoda ir balta

Pirmasis ir pagrindinis fobija apie grindų yra tai, kad vartotojai linkę bandyti išvengti „kraštutinumų“, ty labai tamsi, beveik juoda ( „Ebony“) ir labai lengvas ( „balintas ąžuolas“) laminatu. Pirmasis paskelbė „per tamsus“ ir „kapų“, o antrasis – „per daug ženklo“, ir kaip rezultatas asmuo pasirenka kažką labiau subalansuotą, atsižvelgiant į spalvą. Tačiau, pasak dizainerių – veltui!

Naudojant labai tamsi, juoda arba netoli jos (pavyzdžiui, iš tamsaus šokolado atspalvio) arba laminato grindys, galite sukurti spalvingas ir labai elegantišką juodai-balta interjerą, pastatytas ant kontrastų: labai tamsių grindų, baltos sienos ir pieno baltumo baldais, nuotraukas ir nuotraukas juodos rėmai, kt Toks interjeras atrodo labai įspūdingas.

Ir naudojant labai lengvas, baltas, grindys, galite kurti, pavyzdžiui, alyvuogių interjeras – minkštas ir stilingas namo. Pridėti Baltąjį aukšte šviesus baldus ir minkštų baldų su linksmas, pastelinės apmušalais – ir geros nuotaikos kasdien jūs pateikėte.

Tačiau yra mažai pagrindo bijoti apie praktiškumą. Yra žinoma, kad labai tamsi grindų nušluostė labiau matomi, kuris neišvengiamai atsiranda laikui bėgant, ir baltos – dėmės. Bet ne toks didelis iš tikrųjų praktinio skirtumo tarp „vidutinės“ ir „kontrasto“ laminatu.

antikvariniai laminatas

Įvedė į mados neseniai amžiaus laminatas, besiskiriantis tuo, kad jis tikrai suteikia interjerui ypatingą labai jaukią atmosferą. Kaip pasirinkti laminato? Tai ne paslaptis, kad visiškai nauja (ypač blizgus) laminatas, žinoma, atrodo tiesiog puikus, kiekvieną žodžio prasme, tačiau kartais tai būtent ši „gražus“ nėra ypač reikia interjerą. Jei norite puikus grindis, pavyzdžiui, miegamasis rinkinys baldai, pagaminti iš natūralaus medžio, su daug jaukių tekstilės ir minkštųjų šiltų spalvų, su sendinto laminato kostiumas jūs tikrai geriau nei blizgus ir „šaltas“ normalu. Deja, amžiaus laminatas dažnai vengiama (kaip laminatas su ryškus modelis „po medžiu“ su mazgų ir žiedai), bijodami, kad jis duos interjero neatsargumas, iš tikrųjų taip nėra.

„Brutal“ atspalviai

Kaip pasirinkti laminato grindys už „vyriškas“ interjero? Atkreipkite dėmesį į „brutalius“ laminato spalvų – tamsiai ruda, tamsiai raudona ir tamsiai pilkai rudos spalvos. Vėlgi, daugelis žmonių mano, kad ji atrodo tamsi ir sumažina kambarį, nors vizualiai tai ne. Priešingai, daugelis interjero dizaineriai rekomenduoja daryti grindys tamsesnės tapetai ir aplinką bent vieną ar du tonai, nes toks spalvų paskirstymo psichologiškai kompensuoja kambarį. Paulius, sujungus sienų ir baldų toną, kad kambarys bruožų, ir grindys, kurios yra lengvesni nei sienų, ir daryti „liūdina“ kambarį, todėl asmuo, nerimo ir dirginimas pasąmonės lygmenyje.

Laminatas , T arkett

Taigi, kai geri tamsūs, žiaurūs atspalvių? Pirma, tais atvejais, kai visą kambarį – ne šviesus. Antra, kai jūs planuojate pakabinti tapetai su prisotintu modelio – net jei ne visai tapetai tamsoje. Tamsiai grindų modelis ekrano užsklanda pabrėžti, pažymėkite jį, ir štai pasirodė baltas, smėlio – priešingai, vizualiai blur sieną. Trečia, tamsus laminatas yra puikus interjero, kuriame daug didelių gabaritų baldai, kurie yra prieš ryškiai grindų fone atrodys pernelyg masyvi, tiesiog slegiantis.

Gloss!

Blizgus laminatas atrodo iš pirmo žvilgsnio labai patraukli: ji šviečia ir daro kambarį labiau elegantiškas, kartu su juo puikiai atrodo madingi aksesuarai ir užuolaidų audinys su nežymiu blizgesiu (ypač Tata, organza ir šilkas), tokiam aukšte gali būti gana lengva užsisakyti aukso interjeras ir akinimo nuo lempos yra formuojami ant šio aukšte sudėtingų modelių. Bet blizgus laminatas, negali būti vadinamas tobula. Jo pagrindinis trūkumas yra tai, kad blizgus laminatas yra pėdsakai kontakto su basomis kojomis ir bet kokių šlapia danga. Jūs dabar ir tada bus irtis Šios dėmės, panašios kaip purvinas rankas atrodo senas poliruoti spintos.

Mattas laminatas atrodo mažiau elegantiškas, bet ir patogesnė: jutiklinis atrodo šiek tiek švelnus, bet sklandžiai. Daroma išvada, kad, jei pasirinksite laminatas į „priekinio“ kambaryje – kambarį, kuris bus pakloti kilimą, arba valgomasis, galite saugiai pasirinkti blizgaus laminato. Jei reikia patogų grindų kambaryje, kuriame jums bus vaikščioti basomis ant grindų, kur jums bus periodiškai atsisėsti, pasirinkti matinį laminatas.

Nebijokite pasirinkti neįprastą spalvą ir tekstūrą, nebijokite kurti įdomius derinius interjerą! Ypač tada, kai jūs turite po ranka tokį platų įrankių šiam tikslui.

load...