Kaip gauti puikias arkines antakius?

Mes dažnai nori gauti tuos arkinius formos antakiai kaip Įžymybės, geriausias pavyzdys yra Angelina Jolie ir prakeiksiu mūsų genai ne palieka mus su natūraliai gražių antakių. Bet Leidžia veido ji, mes dažnai gauti tai, ko mes norime, net iš salonams?

„Ne! Taigi kai jūs bandote tweezing, bent jau aš tai padaryti ir man tai patinka. Kai pajusite skausmą, ten kiti, kurie nori epiliacija už akių antakius taip pat. Bet epiliacija ant akių antakius gali niekada duoti ir tas tobulas arkos antakius.

Kaip gauti išlenktas antakiai

Štai sa keletą patarimų link vis tas puikus arka antakiai (mažiau skausmo, jei jūsų bando tai pirmą kartą) su pincetu:

1. Kaip sumažinti skausmą? Na aš sakyčiau tai daug, kad yra du būdai ir arba u pasirinkti tai viskas sumažinti skausmą, bet ne visiškai skausmas nemokamai, todėl nereikia kaltinti mane vėliau. Bet taip, kai praktika ir laikyti praktika, u’ll priprasti prie jo ir skausmas yra automatiškai sumažinama, tai yra mano asmeninė patirtis. Atvykstant į metodus, gerai pirma arba u galima su šiltu sudrėkinta šluoste perbraukti su antakių srityje. Tai atveria poras ir plaukai išeiti lengvai arba galite naudoti ledo kubas nutirpęs plotą, kad kai u traukti plaukus tada skausmas yra less.You gali padaryti vieną iš šių, bet nedaryk abu kartu.

load...

2. Žiūrėkite šį diagramą: Jūs painioti, dėl kurių plaukai ištraukti? Imtis antakių pieštuką ir atkreipti antakių (forma u wanna ir pagal arkos, kuri tinka ur veidą matavimo technika diagramoje aukščiau) dabar u’ll galės ištraukti plaukus ne iš formos pusių ar visi palaidi plaukai čia ten po formą parengtas.

3. Tweeze atokiau visų benamių plaukus, kad tęstis nuo antakius link ausų ir taip pat, kad tarp plaukais. Dabar pradėti tweezing plaukus (visada augimo kryptimi) žemiau antakio.

 

 

load...

4. Įsitikinkite, kad imtis veidrodį po visų hardwork ir pamatyti, ar figūros sutapti. Taigi, kai UR po parengtą antakių, visada atkreipti puikiai ir tada tweeze.

5. Ar ne per tweeze ir prisiminti staigesnis supjaustyti veidą u got, su aštriu nosies, nekilnojamojo aštrių bruožų, tada eiti minkštesnė arkos, kitaip jis bus atrodo dirbtinai tariama. Apvalokas ir mažiau aštrių veido u got, eiti aukštų arkinės antakiai, bet ne daugiau kaip tweeze ir padaryti ur veido lėlė veido!

6. Jei atsitiktinai u’ve netyčia nupešti per daug, tada ir gali užpildyti eilutes naudojant tamsiai rudos Antakių pieštukas, mes indėnai turi juodus plaukus, bet vis tiek tai geriausias antakiai eiti tamsiai rudos Antakių pieštukai ne reaktyvinių juoda ones.They atrodo gana nenatūraliai, kai naudojamas.

 

 

Taigi nėra tai lengvas būdas gauti geriausią arkos? Nustoti galvoti apie skausmą vieną kartą ir galvoti apie grožį, skausmas išnyks, kai u liudytojas UR nupešti gražių Antakių arkos!

load...