Kaip gauti Pretty, Easy garbanoti naktį, nenaudojant vieno karšto įrankio!

 

Super ilgi plaukai su stebuklinga bangos – ką dar padaryti, jums reikia ieškoti spalvingi? Kiekvienas myli, kad tobula, paplūdimys banguoti plaukai, bet kiekvieną dieną mes negalime iš tikrųjų eiti į paplūdimį, mes galime? Ir jei mes padarėme, mes tikriausiai galų gale kenkia mūsų plaukus.

Štai paprastas Plaukų triukas Aš naudoju metus gauti banguoti plaukai. Tai lengva apgauti nereikalauja jokių produktų ar šilumos stiliaus metodus, tačiau yra natūralus būdas sustiprinti savo plaukus su garbanos be jokios žalos.

Laikyti svarstymas!

load...

Prieš miegą…

Plaukite plaukus ir leiskite jam išdžiūti tam tikrą laiką. Padalinti plaukus į 2 skirsnius – dešinę ir į kairę. Jei norite, taip pat galite naudoti garbanoti kremą.

Laikykite skyrių kartu, ir naudojant Jūsų pirštai pasukti jį visą kelią iki jums pasiekti tikslų. Įsitikinkite, kad esate šukavimas plaukus pati pirštu, o jūs sukimo, todėl, kad jūsų posūkiais centras sukimo tolygiai, nesukuriant garbanos.

Kai baigsite su sukimo iki galuose, pareikšti galus į savo galvos karūną ir prisegti juos kartu naudojant klipus.

Pakartokite tą pačią procedūrą su kita puse taip pat. Su 2 Pagalba – 3 klipai, laikykite abu posūkiais vietoje ir nustatyti juos taip, kaip jūs norite. Re poziciją klipus, jei reikia, bet įsitikinkite, kad tiek posūkiais galai pritvirtinti su spaustuku.

Dabar jūs visi nustatyti nuslysti į taikaus snaudulio!

load...

Kai jūs gaunate Iki…

Pašalinti visus įrašus, apversti plaukus vėl ir vėl, ir ten jūs esate! Jūs išlenda iš savo lovos su gražia ir banguoti plaukai!

Ar ne todėl, kad skamba gana kietas ir paprastas?

Norėdami, kad jūsų garbanos pasilikti ilgiau, taip pat galite naudoti plaukų lakas ir turi banguoti plaukai visą dieną.

Patarimai:

  • Pabandykite naudoti įrašus, kurie turi ne slydimo sukibimas.
  • Daugiau dėmesio skirti užtikrinant jūsų posūkiais galus – tai padės kurti vienodas bangas visoje plaukus.
  • Jei turite ploni plaukai, tada druskos purškimo darys savo darbą jūsų plaukų tipą. Ji priduria tūrį plaukus ir stiprina jos natūralią tekstūrą. Tai iš tikrųjų padeda maitinant plaukus, o ne džiovinimo jį.

Nesijaudinkite, jei dirbate iš savo druskos purkštuvu. Štai Pasidaryk pats sūrus vanduo purškiamas receptas:

  • Paimkite 2 puodelius karšto vandens. Pridėti kiekvienas druska, kokosų aliejaus ir plaukų želė 1 šaukštą. Sumaišykite juos kartu ir supilkite jį į purškimo butelis.

Jūsų sūraus vandens purškimo yra paruoštas naudoti!

Arba, jūs taip pat gali suteikti pagal pynimo savo drėgną plaukus į palaidų nerijos prieš miegą pabandyti.

Volai taip pat yra geras pasirinkimas, jei norite išbandyti ne-šilumos metodą gauti garbanotais plaukais, bet įsitikinkite, kad pridėti produktą siekiant išlaikyti natūralią tekstūrą.

Jei manote, kad jūsų garbanos yra per stora ir nebuvo išėję, kaip jūs tikėjotės, viskas, ką jums reikia padaryti, tai priimti nedidelį kiekį šviečia serume ir patrinti ją per savo rankas, o tada švelniai paleisti savo pirštus per savo garbanas, kad jos atverti šiek tiek, kaip jūs traukti juos pabaigos.

Ar jūs kada nors bandė kuri nors iš minėtų metodų? Kokie buvo jūsų patirtis? Praneškite mums!

Iki tada, laimingi sukimo!

 

load...