Kaip gauti apkūnus Angelina Jolie lūpų be išlaidų

Lūpos kaip Angelina Jolie yra sutvarkytas už! Bet dauguma iš mūsų yra tikrai nėra pasirengęs eiti į botokso ar kitų brangių procedūrų, kad Picture Perfect menkučių. Tačiau, jūs galite gauti apkūnus lūpų be išlaidų Fortune!

Šiandien, turiu Pasidaryk pats Hack gauti puikia apkūnus lūpų karto ir kad per su natūraliu ingredientu. Bendra virtuvė prieskonių cinamono padės jūsų lūpos ištinti ir daro jiems atrodo Nekaunīgi Melas kurį švelniai dirgina odą. Tai suteiks jūsų lūpos yra uždegimas išvaizdą! Taigi, šiandien grožio pamoka padės jums gauti, kad gražus bičių įgėlimų-kaip apkūnus lūpų!

Visa receptas šio Pasidaryk pats grožio Hack remiasi Drėkinamasis lūpų. Drėkinamasis lūpų padeda atgaivinti sausus ir skilinėjimą lūpas ir siurbliai iki kraujotaką. Kaip tik kraujas teka į jūsų lūpas, jie ištinti iš karto. Tačiau atminkite, kad jūsų bazė lūpų odą gerai sudrėkintas. Receptas yra visiškai saugus pabandyti. Tai šiek tiek tingles ir nudegimai, kai paragausite aštrus maistas, bet pojūtis išnyksta gana greitai. Ir atminkite, kad visi tie brangūs lūpų plumpers prieinama rinkoje įgėlimas per daug!

Jūs galite naudoti šią natūralią lūpų šveitiklis kartą per savaitę. Nepersistenkite, nes per Drėkinamasis bet jūsų odos dalis gali sukelti stiprų dirginimą ir net gali pažeisti odą.

load...

Taigi, galime paįvairinti savo gyvenimus su tam tikru cinamonu!

Produktai, reikalinga šiai Pasidaryk pats:

Leiskite turėti ne produktų, kad jums reikia už šią Pasidaryk pats išvaizdą:

  • Vazelinas
  • Nuo 2 iki 3 vienetų cinamono aromatų, arba cinamono miltelių šaukštelis
  • Dantų šepetėlis ar jūs netgi galite naudoti savo pirštus

Kaip apkūnus lūpų su cinamonu:

Sužinokite veiksmus akimirksniu Plump iki lūpas su cinamonu naudoti:

1 žingsnis:

Pradėti su švariomis ir gerai dezinfekuotas rankas, jei jūs naudojate savo pirštus Drėkinamasis. Jei turite kokių nors lūpų arba lūpų blizgesys, pašalinti juos švelniu valikliu ir pradėti nuo švaraus lūpos.

Tada imtis minkštą rankšluostį ir sudrėkinti jį su paprastu vandeniu. Švelniai įtrinkite rankšluostį virš lūpų naudojant į ir iš judesio krūmų lūpas švelniai atsikratyti negyvų odos ląstelių, taip pat kitų pašalinių medžiagų.

load...

2 žingsnis:

Plonu sluoksniu vazelinu ar savo mėgstamą lūpų balzamas Jūsų lūpoms apsaugoti juos nuo per eksfoliacija. Šis triukas taip pat sutepkite savo lūpas su hidratacijos prieš taikant cinamoną.

3 žingsnis:

Tada pridėti nuo 2 iki 3 vienetų cinamono į maišytuvą ir švelniai šlifuoti ją padaryti milteliai. Tai nebūtinai turi būti labai gerai, nes kai kurie vartotojai atsakė granulės padės geriau Drėkinamasis lūpų. Paimkite švarų indą ar plokštelę, pridėti įžemintą cinamonu šaukštelį ir išspausti iš vazelinu šiek tiek. Tada naudokite švarų šaukštą ar pirštais maišyti mišinį. Tada įkelti savo dantų šepetėlį ar pirštą su mišinio ir pradėti jį taikyti visoje savo lūpų.

4 žingsnis:

Dabar paspauskite dantų šepetėlį su jūsų lūpų paviršių ir sukurti švelnius Grandomoji judesių. Naudokite mišinį ant viršutinio, taip pat apatinę lūpą plotą ir išvengti vyksta už savo lūpų srityje, nes ji gali gauti nepatogus. Jei naudojate pirštus taikymo, tada paspauskite cinamono ir vazelinu mišinį ant lūpų paviršiaus ir švelniai patrinti ją.

Mišinys Sting lūpas švelniai ir taip pat padaryti jūsų lūpos atrodo raudonos, nes dirginimą, kurį sukelia prieskonių. Jei nepastebi sudirginimas ar paraudimas, tada jūs galite eiti į priekį ir pridėti šiek tiek daugiau cinamoną ir patrinti ją ant lūpų. Švelniai masažuokite mišinį nuo 30 iki 40 sekundžių. Leiskite mišiniui pastovėti dar 30 sekundžių, o tada galite nuvalykite jį su vyniojamojo popieriaus.

5 žingsnis:

Dabar, vėl taikyti vazelinu šiek tiek nuraminti savo lūpas. Galutinis rezultatas? Apkūnus ir puikia lūpų!

Išbandykite šį receptą Angelina Jolie, kaip apkūnus lūpų be botokso! Jūs tikrai įsimylėti lūpų!

Ar norite už Nekaunīgi Melas lūpų? Ar turite kokių nors apgauti, kad pasiektų tobulą išvaizdą? Pasidalink su mumis.

load...