Kaip dėvėti Gelio akių kontūrus?

Jums gali būti įdomu dėvėti drąsus arba šviesus akių makiažas išvaizdą. Bet jeigu jūs turite akis linijinės teisinga, bus kažko trūksta iš savo veidą.

Akis laineris yra didžiausias makiažo produktas, kuris padeda jums išryškinti figūrą ir grožį jūsų akis geriausiu įmanomu būdu. Nors yra įvairių rūšių akių įdėklai prieinama rinkoje, pavyzdžiui, pieštuku akių linijinės, skystas akių laineris ir net Kohl pieštukai, kad dvigubai kaip akių įdėklai, gelio akių įdėklai yra turbūt Paskutinės Pyktis, kuri yra naudojama visiems.

Jei jūs ne bandė iš gelio Eye Liner dar, arba, jei turite, bet vis dar nėra labai laimingas su galutiniu rezultatu, čia yra žingsnis po žingsnio vadovas, kad bus jums papasakoti apie taikymo gelio akių kontūro kartu su kai akių kontūro patarimai:

Kaip Taikyti Gel Eyeliner

1. Prieš pradėdami nieko, pirmas žingsnis yra tinkamai valyti savo akis, kad ji neturi jokio purvo ar likusių makiažas.

load...

2. Kai jūs turite kruopščiai valyti savo akis, panirti gelio linijinės šepetį į puodą ir paltai abi šepetys su gelio pusių.

3. Dabar DAB šepetį švelniai iš puodo krašto, kad susidarytų smailiu šepečiu. Patartina naudoti plokščią, kampiniam linijinės su gelio akių įdėklų.

4. Pradėkite pamušalas į blakstienų liniją viduryje ir pereiti prie išorinio akies kampo. Dabar švelniai pakelkite dangtį prie tvirtų-line blakstienų liniją. Ar tai tik tada, jei jūsų gelis akių linijinės yra vaterlinijos saugus.

5. Be to, taikyti lainerių visą kelią į vidinę akies kampo. Stenkitės išlaikyti liniją storio išorinio kampo ir plonas vidinėje kampe. Arba, jūs taip pat galite sekti natūralią formą Jūsų akims.

load...

6. Visada linija visą kelią visoje vokų, nes tai padės atverti savo akis ir padaryti jį atrodo didesni.

7. Dabar pakartokite visą procesą su kita akimi. Stenkitės ne palikti bet kurią erdvę tarp akių kontūro ir blakstienų liniją.

Kai baigsite, jūsų akys atrodys didesnės ir labiau apibrėžti.

Paprasti patarimai Taikyti Gel Eyeliner Puikiai:

Keletas paprastų patarimų gali padėti jums gauti geriausią rezultatą iš paprasčiausių būdų:

  • Laikykite taip pat teptuku, kaip jūs laikytumėte pieštukas akių įdėklo.
  • Valyti šepečiu ant medvilnės-ball prieš išleidimą jį atgal, kad būtų išvengta bakterijų auginimas teptuku.
  • Įsitikinkite, kad jūs taikyti Eye Liner su pastovaus rankose.
  • Visada dirbti bet kokį akių linijinės arba akių makiažas produktą su švelniais rankų.

Tikimės, kad aukščiau pamoka padeda jums lengviau taikyti gelis akių įdėklai. Nors galite jausti, kad yra daug pastangų, praktikuojančių jį porą kartų palengvins jūsų nerimauti ir jūs suprasite, kad ji iš tiesų yra labai paprastas procesas. Nagi, nešioti, kad gelis akių linijinės ir puikuotis tas akis. Ir nepamirškite papasakoti viską apie jį.

load...