Kaip dažyti bateriją: žingsniai ir rekomendacijos

Sunku suvokti bateriją kaip dekoro elementas, bet tai verta paminėti, kad per mažos neturi prasmės. Norėdami sužinoti, kaip piešti bateriją ir išspręsti nemažai problemų, pasitarkite kruopščiai.

Už transformacijos priežasčių gali būti tai, ko norite – iš pagrindinių „adomosios“ įbrėžimų ir žetonų noras pertvarkyti interjerą su savo rankas. Paimkite patarimų dėl ginklų, grožėtis ir pasisemti įkvėpimo iš pavyzdžių ir gauti darbą.

Žingsnis 1. Paruoškite Akumuliatoriaus spalvą

Taigi, kaip dažyti šildymo namus baterija? Pirmiausia, mes turime tinkamai pasirengti radiatorius. Ne po didinamuoju stiklu, bet atidžiai apžiūrėkite radiatorius, išvalyti ją nuo purvo, naudokite skudurėlį ir šepečiai. Kitas, nuriebalinti paviršių švitriniu popieriumi, kad dažai neturi išsikeroti atsitiktinai. Visiškai pašalinti senus dažus ir gruntą.

load...

2 etapas „komponentai“ Tapybos radiatorius

Jums reikės mažą įrankių rinkinys ir kompozicijas.

  • Baterijos Vartojimas: specialus šepetys grąžtams ar mentele, teptuku.
  • Dažų šalinimo: apliejimo tirpalas, kuris turėtų būti taikomas nuo sausos formos paviršiumi su šepetėlio radiatoriaus, įvyniojimas plėvelę ir valandą švelniai su mentele pašalinti suminkštinti dažų.
  • Nuriebalinimui paviršių: švitrinis popierius ir šiek tiek šarminį tirpalą.
  • Per galutinį paruošimo etapą: nuo korozijos pradmenų.

Žingsnis 3. Pasirinkimas dažai

Renkantis dažus vadovaujasi ne tik pagal spalvą, bet ir dėl reikalavimų skaičius. Atkreipkite dėmesį į specialių dažų specialiai radiatorių. Atkreipkite dėmesį, kad šilumos varža dažais turėtų būti bent 100 °. Be to, rašalas turi būti atspari trinčiai, nekenksmingas, skirtas dažymo metalo gaminių. Taip pat galima naudoti vandens pagrindu emalius ir karščiui atsparių dangų.

load...

Patarimai ir spalvinimo radiatorius

  • Apskritai, nuotrauka tema „Kaip dažyti šildymo radiatorių“ yra aiškus, tačiau ji yra verta žinoti keletą gudrybių ir paslapčių, kad padėtų jums per procesą. Svarbiausia – neturi būti tingus ir paruošti dažymui radiatorius pagal taisykles: be purvo, nuvalykite dulkes pašalinkite dažus ir riebalus.
  • Kaip dažyti radiatorių idealą? Pašalinkite ją. Jei turite galimybę, jums bus gerokai palengvinti savo gyvenimą ir sunkiai pasiekiamose vietose bus mažiau.
  • Svarbus klausimas: radiatorius temperatūra. Atminkite, kad turi būti šaltas! Taigi, idealus dažų baterijos vasarą. Jei tapyba netoleruoja, uždaryti vožtuvus ant baterijos ir laukti, kol jis atvės.

  • spalvos, pabandykite taikyti dažus tolygiai naudodami šepetėlį ir mažą ritinėlį. Pradėti stovėjo būtent sunkiai pasiekiamose vietose, palaipsniui pereinant prie veikiami paviršių.
  • Veiksmingai dažų dviem sluoksniais. Taikyti pirmą sluoksnį, palaukite, kol visiškai išdžiovinus ir tada pakartokite šį procesą.
  • Nebijokite eksperimentuoti su spalva. Stilingas radiatorių madingi atspalviai papildyti savo interjerą, kad jis taptų įdomus ir išraiškingas.


Jūs įkvėpimo ir sėkmės projekto, kodiniu pavadinimu „Kaip dažyti radiatorių šildymo namuose.“

Jums gali būti įdomu:

Kaip pašalinti rūdis nuo metalo namų

vonios restauravimas akrilo

load...