Kaip atleisti kažką Hickey?

Ar jums nuobodu ir dovanų jūsų partneris brangių dovanų? Kodėl gi ne jums išbandyti ir duoti jai specialų atminimo ženklu meilės? Dabar, kad Valentino diena yra už kampo, mėgėjai visame pasaulyje yra užimtas planavimo staigmenos jų ypatingą kažkas.

Taip pat galite pabandyti padaryti įsimintina savo mylimųjų be degimo skylę kišenėje. Ar norite žinoti, kaip? Na, mes kalbame apie HICKEYS! Ar jūs kada nors susimąstėte, kaip kam nors Hickey? Jei jūs nežinote, ką Hickey yra arba norite atsigaivinti savo Hickey įgūdžius, eiti į priekį ir skaityti šį postą.

Kas yra Hickey?

Hickey, ar meilė įkandimas ar bučinys ženklas iš esmės yra mėlynė, kad yra raudonos spalvos. Agresyviai čiulpti kito asmens kūną paprastai sukuria HICKEYS. Nesandarus kraujagyslės sukelti pradinį atskirą raudoną spalvą. Ji pamažu virsta raudonos ir tada rudos.

Kodėl Vakarai Padovanok Hickey?

HICKEYS paprastai yra aistros ženklas ir taip pat ženklinimo teritoriją būdas ar mylimam žmogui. Tai gali būti tiesiog aistringa priminimas vienos meilės kitam. Atminkite, kad HICKEYS yra seksualiniai ženklai ir dažnai žmonės manys, kad jūs turėjote papildomų aistringą laiką praėjusią naktį. Jis visada protingas mintis, kad jūsų mylimasis yra Hickey ant dalių, kurios nėra labai matomas. Tai padės jums išvengti nepageidaujamo tikrinimu savo meilės gyvenimą. HICKEYS nėra blogai, tačiau jie gali pritraukti nereikalingo dėmesio mokykloje, darbo ar šeimos susibūrimai. Jei negalite paaiškinti ir tai trikdo jūs paprašykite savo partnerio palikti ne daugiau intymūs ir nepastebimoje vietoje.

load...

Kaip suteikti Hickey?

Dabar, kad žinote, ką Hickey yra ir kodėl žmonės teikia viena kitai vieną, galbūt norėsite žinoti visiems svarbaus technika duoti tą įsimintiną raktą meilės. Atlikite šiuos veiksmus, kad žino, kad geriausias būdas suteikti Hickey:

  1. Pradžia su kai bučiavosi ir smooching, prieš pradėdami tyrinėti, kad ideali vieta tam Hickey. Pradėti su šviesos bučinių, kol baigė daugiau intensyvus tie. Jei jūsų partneris yra mėgautis intymumo, ji gali būti entuziastingai gauti Hickey.
  2. Pasirinkite vietovę pat. Kaip minėta anksčiau, HICKEYS yra skirtas būti intymus ir ne lipni simboliai meilę visuomenės ekrane. Paprastai, kaklo sritis yra populiarus dėmės suteikiant Hickey, kuri yra gerai, jei jūsų partneris turi ilgus plaukus. Taip pat galite apsvarstyti kitas vietas, pavyzdžiui, alkūnės išlenkimas ar vidinio šlaunies.
  3. Duoti savo partneriui Hickey, padaryti o su savo lūpų ir paspauskite juos tvirtai ant savo partnerio odą. Sandarinimo savo meilę su savo lūpų ir nepalieka vietos orui.
  4. Laisvai reikšti savo laukinių pusėje čiulpti pakankamai sunku sulaužyti kapiliarus. Tačiau atminkite, kad jūsų partneris turėtų dejuoti su malonumu, o ne skausmas. Duoti, kad tobulas Hickey, jums reikia išlaikyti čiulpti 20 – 30 sekundžių.

Atsargiai:

Dabar, kad žinote, ką Hickey ir kaip suteikti geriausią Hickey, pažvelgti į kai kuriuos kiekis prisiminti prieš išvykdami laukinių.

Atminkite, kad be dantų! Jūs nenorite pradėti kaip aistringas meilužis ir galų gale atrodo kaip Drakula ar ne?

Jei 30 sekundžių čiulpti atrodo keistai, pabandykite kai bučiavosi ir tada dar 10 sekundžių čiulpti toje pačioje vietoje.

load...

Atminkite, kad seilės gali pasirodyti slopintuvas savo žaidimo aistros. Saugo nuo iešmo suma takelį burnoje. Paliekant lipnia likutis partnerio kaklo arba vidinę šlaunies gali tiesiog sugadinti savo nuotaiką ir savo Hickey.

Tikimės, kad jums suprasti, kaip kam nors Hickey dabar. Taigi, kodėl gi laukti? Nustebinkite ir pakerėti savo partnerį šiandien Jūsų Perfect Rich įgūdžius. Papasakokite apie savo patirtį. Palikite komentarą žemiau.

load...