Ką pirkti Tailando? Patarimai ir gudrybės įrankiai

Atrodytų, kad yra labai paprastas klausimas: „Ką pirkti Tailande? „Tačiau tie, kurie ketina atostogauti šioje šalyje, iš tikrųjų, turi galvoti apie atsakymą, ir, atsižvelgiant į patyrusių keliautojų, pageidautina tai daryti kuo greičiau. Kodėl? Na, greičiausiai dėl to, kad šios egzotiškos šalies, o ypač sostinėje, galite rasti daug parduotuvių ir rinkas skirtingas puses daug, siūlo daugybę produktų ir dovanos.

Bet tik tada, jei pasirinkimas būtų pareikštas suvenyrai ne tik priminti kelionės, bet ir bus puiki dovana šeimai, draugams ir kolegoms.

Ką pirkti Tailando? Bendra informacija apie pirkinių šalyje

Ar žinote, kas Bankokas yra laikoma viena iš populiariausių vietų požiūriu apsipirkti? „Bet kas apie Kiniją? „- Daugelis galėtų ginčytis. Na, Kinija vadovavimas gamybos vieno, žinoma, neneigia. Tačiau prekių, pagamintų jo kokybė, sutiksite, yra prasta.

load...

Bet Tailandas… Ką pirkti, neabejoju, turi atidžiai apsvarstyti, tačiau tai, kad šis dalykas, truks ilgai, net abejoju, kad nėra rodo sala verta. Tailandas iš tiesų garsėja savo vertei. Daugeliu atvejų, viskas Tajų dėvėti keletą metų ir nepraranda formos. Nors ji dažnai susiduria su kitokiu požiūriu. Ten dažnai sako kažką panašaus į „O ne, nėra nieko, bet rupūžes ir budistų Kinijoje pagamintų ginklų! “

Norisi pasakyti: „Jūs klystate! Norite išskirtinis? Parengti savo kelionę iš anksto! “

Ką pirkti Tailande. Jeigu tikrai turėtų eiti apsipirkti?

Kaip ir daugelyje kitų šalių, pagrindinis prekybos sukoncentruota sostinėje, ty Bankokas. Pirmiausia, jums reikia eiti didžiausių savaitgalio rinkoje vadinamas Chatuchako. Sunku įsivaizduoti, kad jos teritorijoje tuo pačiu metu gali būti įrengta iki 15.000 palapines ir apsipirkti kasdien ateina apie 1/3 milijonus pirkėjų.

Čia galite nusipirkti viską – nuo knygų antikvarines vertybes ir amatų ir keramikos. Krepšeliai, dirbtinės gėlės, drabužiai ir atostogos sardinijos saloje avalynė, vaikų prekės, net aukso papuošalai – tai tik maža dalis iš siūlomo asortimento gyventojais.

Turistai norėčiau patarti išankstinio pirkimo kortelių Chatuchak. Rinkos primena tikrą labirintą su daugeliu kilometrų kioskuose ir palapinėse žiedais. Įsigyti prekes jums patinka geriau iš anksto, nes tikimybė, kad vėl galės rasti tai, ko jums reikia, yra labai maža.

Daugelis turistų ne pasiklysti, vadovaujasi centralizuotai įsikūręs bokšto laikrodį. Kai kurie turistai patariama rankų ant atitinkamo avalynės, kaip taisyklė, vietos sandalai skiltelėmis. Orai Tailandas lietingą sezoną yra neprognozuojamas, bet kuriuo metu gali atnešti lietaus, tada rinka plotas bus automatiškai pasukti į milžinišką purvo balą.

Nesvarbu, kur pirkote prekes prekiaujama. Čia jis priimtas. Tačiau tai turėtų būti daroma tyliai ir su šypsena, nes Thais netoleruoja primityvumas ir šūksnius.

3 dalis. Ką pirkti alanija Tailande. Dovanos ir suvenyrai

  1. Juvelyrika. Tačiau mes turime būti labai atsargūs ir pirkti žiedai, auskarai, apyrankės arba karoliai tik specializuotose parduotuvėse arba sertifikuotų vietose. Priešingu atveju, jie grįžta namo auksas gali būti tik netikras kiaulaitė ir sidabro – neaiškios kilmės medžiaga.
  2. Antikvariniai ir meno produktų. Šis produktas yra geriausia ieškoti viešbučių netoli „Tawana Sheraton“ ir „Monty“, arba iš karto eiti į prekybos centro „Charn issara.“ Dirbiniai iš akmens ar odos galite pasirinkti kiekvienas, net labiausiai kaprizingas, giminaitis.
  3. daugelis keliautojų gauti atsakymą į klausimą: „Ką tu gali nusipirkti Tailande? „Išsiunčiamas“ Slankmatis „. Tai visai daug parduotuvių, nustato Vyriausybė ne tik teikia vietiniams žmonėms galimybę papildomai užsidirbti pinigų, bet ir skatinti amatų plėtrą apskritai. Tai dažniausiai perkamos nėriniuotas marškiniai ir elegantiškas užvalkalai, pliušinis chalatai medvilnės, šilko rankų darbo krepšiai iš vynuogių, ir dar daugiau.
    load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *