Jogos Mudras siekiant sumažinti diabeto poveikį

Ar jūs greitai numesti svorio? Ar jaučiate norą aplankyti vonios dažnai? Ar jūs nuolat jaučia troškulį ir alkį? Jeigu jūsų atsakymas buvo „taip“ į visus aukščiau pateiktus klausimus, turite nedelsdami užsisakyti paskyrimą su gydytoju ir gauti Jūsų cukraus kiekis kraujyje tikrinama. Jei jau turite, jūs tikriausiai jau žinote, kad sergate cukriniu diabetu.

Cukrinis diabetas yra viena iš labiausiai paplitusių neužkrečiamųjų ligų šiandien, o padidėjo stresas ir atšiaurių gyvenimo būdas yra priežastis šią problemą. Tai yra įmanoma, kad šie veiksniai sumažino insulino gamybą organizme. Taip pat įmanoma, kad kraujo ląstelės nereaguoja į insuliną susidaryti.

Yra trys tipų diabeto – 1 tipo, 2 tipo, ir nėštumo diabetas. Nepriklausomai nuo tipo jis yra, tai geriausia pradėti gydymą anksčiau. Bet tai dar ne viskas! Derinant vaistus su joga ir meditacija, ir šie geresni gyvenimo praktika dar labiau palengvinti savo padėtį.

Kaip joga gali padėti sergantiems cukriniu diabetu

Kai sutartis diabetu, jūs linkę priaugti svorio, jūsų cukraus kiekis kraujyje yra didelis ir insulino lygis yra žemas. Joga reguliuoja savo svorį ir saugo cukraus kiekį kraujyje ir insulino lygį patikrinti. Jis išvalo toksinus ir gerina kraujotaką. Joga taip pat sumažina stresą. Reguliariai praktika, taip pat galite pakeisti ir sumažinti tolesnių komplikacijų. Nors fizinės asanos yra labai svarbu, mudras yra vienodai ar daugiau galingas. Jie gali atrodyti kaip paprastas pozicijų, tačiau jie pagyvins sistemą ir pagyvinti kūną taip pat.

load...

5 veiksmingų Joga Mudras dėl cukrinio

 1. Surya Mudros
 2. Pran Mudros
 3. Apanas Mudros
 4. Gyan Mudra
 5. Linga Mudros

1. Surya Mudros

Surya Mudros taip pat vadinama Sun Mudra. Tai žinoma, kad padidinti ugnies elementas organizme ir šilumą – tai reiškia geresnę medžiagų apykaitą. Reguliariai praktika, pamatysite svoriui mažinti ir į cukraus kiekį sumažėjimą.

Jūs galite praktikuoti šį mudra o sėdi Vajrasana geriausių rezultatų. Praktika šį mudra paliesdami nykščio galiuku žiedo piršto galu. Palaikykite penkias minutes ruožas mudra ne vieną kartą, o daugiau laiko, kaip jums patogiau. Trys yra idealus.

Atgal į TOC

2. Pran Mudros

load...

Tai Mudros taip pat vadinamas gyvybės Mudros. Juo siekiama pagerinti gyvenimo jėgos gyvenimo, o skatinti Root Chakra. Tai labai galingas Mudros, kad suteikia jums iš vidaus. Tai Mudros stebuklus, jei norite Detox. Kai praktikuojama su Apan Mudra, jis padeda sumažinti diabeto simptomus.

Jūs galite praktikuoti šį mudra sėdėdami patogiai sėdint asaną savo pasirinkimą. Jūs taip pat gali stovėti ir praktikuoti šį mudra. Jūs turite naudoti abi rankas, o praktikuojančių šį mudra. Palieskite savo pirštas ir žiedas pirštų galai su nykščiu patarimai ir išlaikyti indekso ir vidutinio pirštus tiesiai. Pradėti laikydami už penkių minučių mudra, ir padidinti trukmę su praktika. Trys šios Mudra kasdien bus įrodyti, kad būti veiksmingos.

Atgal į TOC

3. Apanas Mudros

Kitas Mudros diabeto, kad instills valymo, tai laikoma lengviausias joga mudra. Tai likučiai iš per kūną elementus. Tai ne tik reguliuoja kūno darbo, bet taip pat padeda išstumti nepageidaujamus toksinus. Jūs linkę šlapintis daug, kai jūs praktika šį mudra. Tai padeda sumažinti cukraus kiekį kraujyje.

Tai Mudros gali būti praktikuojamas Sėdi asaną savo pasirinkimą. Jūs galite praktikuoti ją stovint, taip pat. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paliesti žiedo pirštu ir didžiuoju pirštu patarimai, Nykščio patarimų. Užtikrinti, kad indeksas ir mažai pirštai laikomi tiesiai. Laikykite tol, kol esate patenkintas. Praktiškai tai mudra kiekvieną dieną.

Atgal į TOC

4. Gyan Mudra

Taip pat žinomas kaip Chin Mudra, tai Mudros instills giliai atsipalaiduoti jausmą. Tai padeda jums įveikti stresą ir nerimą.

Galite manyti, sėdinčio arba stovinčio asan savo pasirinkimą. Įsitikinkite, kad esate patenkintas. Sulenkti smilių ir užtikrinti piršto galiukas atitinka nykščio galiuką. Iš pirštų poilsis turi būti tiesus. Užmerkite akis, giliai kvėpuoti ir atsipalaiduoti. Praktiškai tai mudra, jei manote, pabrėžė ir pagal oru.

Atgal į TOC

5. „Linga Mudros

Linga reiškia vyrų dauginimosi organų. Tai Mudros stimuliuoja gaisro elementas organizme. Tai padidina medžiagų apykaitą ir padeda jums prarasti svorio. Mažesnis svoris reiškia stabilų cukraus kiekį kraujyje.

Tai Mudros taip pat gali būti padaryta arba sėdėti ar stovėti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsegimas rankas priešais jus, todėl įsitikinkite, kad jūsų pirštai susipynę. Nukreipkite savo kaire ranka nykščiu aukštyn, ir užrakinti jį su savo dešinės rankos nykščiu. Laikykite mudra tol, kol esate patenkintas.

Atgal į TOC

Keletas patarimų nepamiršti, o praktikuojančių Mudras diabeto

 1. Prieš praktikuoti jogą už negalavimo visada pasitarkite su gydytoju.
 2. Negalima praktikuoti šiuos Mudras iš karto po valgio. Jūsų kūnas turi didelius lygius gliukozės, kai praktiškai šių Mudras.
 3. Geriausias laikas praktikuoti Mudras yra arba anksti ryte arba viduryje vakare – paprastai saulėtekio ar saulėlydžio.
 4. Jei joga yra naujas jums, įsitikinkite, kad jums praktikuoti tiek Mudras ir asanos pagal patvirtintą jogos instruktorius gaires.

Tai lengva nuvertinti penkių pirštų galią. Suderinus Reguliarūs jogos kasdienybe su mudrų ir geresnis gyvenimo būdas gali išlaisvinti jus bet liga, šiuo atveju, diabetą! Ar jūs kada nors bandė kuri nors iš šių jogos mudrų diabeto? Kaip ji jums padėti? Pasidalinkite su mumis komentuojant žemiau.

Rekomenduojami straipsniai

 • 14 Efektyvus Pradžia Peržiūros diabeto
 • Užbaigti vasaros Sveikatos gidas diabetikams
 • 5 Efektyvus Joga Mudras For Your sveiko širdies
 • 5 Geriausi Joga Mudras astma sergančių pacientų
load...