Joga kaip gyvenimo būdas

Joga kaip gyvenimo būdas yra aiškinama keliais būdais įvairiais žmonėmis. Ar tai kažkas, kad gerina savo fizinę ir psichinę jėgą ar tai įrankis, su kuria jūs galite padėti kitiems? Ar tai kažkas visiškai? Eiti į priekį ir ištirti šiuolaikinės jogos pasaulį čia.

Joga ir jūs:

Mes žinome, kad jogos praktika atsirado prieš šimtus metų Indijoje. Mes taip pat žinome, kad ji leidžia mums stumti pauzę mūsų chaotišką gyvenimą. Joga yra raminantis būdas subalansuoti savo kūną ir protą. Daugelis net rasti geresnį ryšį su aplinka, tokiu būdu įgyti aukštąjį aiškumo tiems aplink juos.

Joga yra nuolat kintančios subjektas, kur kiekvienas mokytojas ir mokinys atitinkamai moko ir mokosi kitaip. Leiskite mums pamatyti, kodėl.

Istorija Šiuolaikinio joga:

Labai nedaugelis žino, kad senovės ir šiuolaikinės jogos yra vos panašūs. Modernus joga yra mažytė atžala senovės, tikrosios praktikos. Prieš tūkstančius metų, asketai naudojami jogos, siekiant stiprinti jų fizinę ir dvasinę jėgą, bet su dideliu dėmesio sujungti su dieviškumu. Fizinis aspektas buvo tik vienas lapas pridedamas prie dideliu medžiu.

load...

Modernus joga yra kilęs iš 1900 su „Hatha joga“, kaip savo bazę. Tai yra viena iš aštuonių šakų, kurie orientuoti tik asanos. Istoriškai reikšmingų žmonių kaip Swami Vivekananda ir Krishnamacharya suvaidino vaidmenį diegiant joga kitiems. Nors buvusios mokė dvasingumo per joga, pastaroji skatinami kurti fizinę jėgą ir ištvermę.

Vėliau, joga virsta šių dienų modernaus stiliaus, nes ji skleisti savo sparnus. Modernus joga turi atskirą asociaciją su Vakarų gimnastikos ir neturi nuorodą į dieviškumą.

Svarba jogos šiuolaikiniame gyvenime:

Nepaisant pokyčių, kad šiuolaikinės jogos nauda yra neginčijamos. Joga vaidina svarbų vaidmenį mūsų gyvenime daugeliu būdų.

Joga,

  • Sujungia jus su savo emocijomis
  • Leidžia suprasti savo vidinį „aš
  • Pažadina savo jausmus
  • Atneša laimę greitas gyvenimo
  • Pagerina lankstumą, jėgą, ištvermę
  • Mažina stresą ir nerimą
  • Prisideda prie fitneso
  • Rezultatai svorio

Niekas negali paneigti pozityvumo, kad joga atneša į mūsų gyvenimą per šiuos nauda. Tai ne mažiau kaip neįprasta su ramina asanas ir kvėpavimo metodus.

load...

Tinkamumas šiuolaikiniame gyvenime:

Joga, šiuolaikiniame pasaulyje, yra nuolat keičiasi str. Į asanos, kurios suteikia tokią pusiausvyrą į mūsų protas ir įstaigoms spręsti šiuolaikines problemas šaknis. Ar turite sveikatos problemų? Joga gali palaipsniui jums tinka. Ar nutukimas? Sublogti su jogos praktikos. Per pabrėžė? Jūs žinote, kur galima rasti sprendimą.

Yra įvairių tipų jogos nukreipta į konkrečių problemų. Mes turime Meditatyvinė versiją, kuri atneša iš savo dvasingumą. Tada yra fizinis joga tai yra geriau nei bet sporto rutinos.

Pakeitus gyvenimo būdą suteikė mums daug galimybių, bet labai mažai pasitenkinimo. Norėdami atkurti savo energijos šioje technologijų ir užimtas aplinkoje, joga yra prieinama visiems studentams manieros per video. Šie studentai yra nėščios moterys ir vaikai per. Milijonai padarė joga jų gyvenimo būdas, džiaugsmingai jungiantis su savimi ir savo artimaisiais.

Pasaulinis buvimas joga:

Kaip minėta anksčiau, joga yra ne tik apie pagalbą sau ir kitiems. Tai kur kas daugiau. Tai auga, gyvena ir kvėpuoja pramonė. Manoma, kad beveik 10,3 $ milijardų išleidžiama jogos ir praktikuojama daugiau nei 20 milijonų žmonių vien JAV. Daugėja žmonių, taip pat moko jogos karjerą.

Per pastaruosius 30 metų, modernus joga ėmėsi pasaulis audra. Kiekvienas, įskaitant krikščionių, žydų ir net ateistai gali praktikuoti. Pastaraisiais laikais, praktika peraugo į pasaulinį reiškinį, kuris turi labai mažai ką bendro su vien induistų.

Padaryti modernią Joga yra jūsų gyvenimo dalis, taip pat ir rasti tarp chaoso ramus. Ar turite ką nors pasidalinti apie šį pranešimą? Prašome palikti komentarą.

load...