JAV bus plaukioja viešbučiai

Naujas viešbutis gali pasukti atgal istorijos ir žmonijos vozduhoplavanie.Vpervye laikrodis po tragiškos mirties milžinišką Zeppelin Hindenburg, New Jersey 1937, sudegė po transatlantinio skrydžio švartavimo metu priešais šimtus greeters, nelaimės, galutiniam masinis skrydžio į komercinės paskirties kėlimo įrenginių erą lengvesnis už orą ir gali pradėti iš naujo.

Amerikiečių kompanija AEROS dirižablis sukurta Aeroscraft ML866 – prietaisas su naudingasis plotas vidinių skyrių viršija 460 kvadratinių metrų. Dirižablis yra sukurta, naudojant pažangiausias technologijas ir medžiagas, ir, įsitikinimą kūrėjų visų kitų transporto priemonių.

Įdomu

Pagrindinis tikslas dirižabliai Aeros – jie bus parduodami kaip plaukiojančių namų ir viešbučių. Be to, pradinis savininkas prabangių namų ir nebūtinai skristi! Pakanka, siekiant užtikrinti, kad į kelių metrų aukštį. Įdomu tai, kad žemės įstatymai daugumoje šalių nereikia registruoti nuomos teises į tokį oro parkavimo namuose. Viduje dirižablis gali būti suprojektuotos ir įrengtos surengti skonis kaip reguliariai namuose.

load...

AEROS paskelbė kūrimą 2010 dėl pirmojo dirižablis aeronautikos viešbutyje, pagrindu, kurios svečiai gali ne tik patogiai praleisti laiką nežinioje, bet taip pat įspūdingi skrydžiai, neišeidami iš viešbučio.

Skraidymas viešbučius ir namai – ne Aeros tikslas. Kitas žingsnis – sukurti remiantis ta pačia technologija, krovinių dirižablis, kuris gali apdoroti krovinius iki 60 tonų ilgais atstumais.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *