Jaggery: kaip tai padeda numesti svorį?

Jaggery naudojamas kaip natūralus saldiklis daugelyje desertą. Nežiūrint į savo nerafinuoto žalio išvaizda, niekas negali paneigti terapinę naudą, susijusią su jiggery. Šis vaistinis cukrus nėra pridėta chemikalų. Taigi, ji yra visada geriau pakaitalas už baltąjį cukrų.

Jaggery turi skiriamąjį auksinės rudos spalvos, kad varijuoja nuo šviesios iki tamsiai. Ji yra sacharozės saldinimo. Jis praturtintas baltymų, skaidulų, mineralų ir kalorijų gėrio. Dėl savo paruošimo iš cukranendrių sulčių, tai yra gana pikantiškas savo skonį. , Kad šis natūralus saldiklis, cukranendrių sultys yra kaitinti, atšaldomas ir išpilamas į konteinerius kristalizuotis. Su 50% masės sacharozės, 20% drėgmės, 20% angliavandenių ir maistinių medžiagų, Jaggery pasirodė esąs puikus vaistas svorio.

Jaggery for Weight Loss:

Yra Jaggery geras svorio? Jaggery palengvina virškinimą maisto, nes jis turi aukštą maistinių medžiagų kiekį. Tuo pačiu metu, jis valo kraują ir pylimas iš toksinus iš organizmo. Štai kaip Jaggery padeda svorio:

1. Vandens susilaikymas organo:

Jaggery turi sandėliu esminių mineralinių medžiagų, įskaitant kalio. Jis padeda kontroliuoti vandens susilaikymas organizme. Kaip, pavyzdžiui, galite tvarkyti savo svorio režimas gana efektyviai vartoja Jaggery kasdien.

load...

2. Gerina medžiagų apykaitą:

Aukšto lygio vitaminų ir mineralų jaggery sustiprinti savo gebėjimą sukelti svorio. Šios maistinės medžiagos padeda palaikyti elektrolitų pusiausvyrą ir pagerinti medžiagų apykaitą. Taigi, gerai atspalvių kūno, įtraukti šį vaistinį saldiklio į savo mitybos planą.

Jaggery Receptai svorio:

Dabar, kad jūs esate susipažinę su savybių turimais Jaggery svorio, leiskite mums sužinoti būdų, kaip įtraukti jį į savo mitybą. Čia yra dvi bendro Jaggery receptai mėgautis savo skanus ir maistingas skonį:

1. Jaggery saldus saldainiai (Chikki):

Šis receptas yra puikus pasinaudojusios visus jaggery naudą, ypač žiemos sezono metu. Ingridientai:

 • Vidutinio dydžio rutulys jiggery
 • Kai nulupti žemės riešutai
 • Sezamo sėklos
 • Ghi plokštelei dėmės

Kaip paruošti:

 1. Kepsnys sezamo sėklas keptuvėje ir leiskite jam atvėsti.
 2. Įkaitinkite jaggery kamuolio ant vidutinės liepsnos nelipnius keptuvėje. Tai užtruks tik 2 minutes lydyti.
 3. Iš karto išjunkite liepsną. Priešingu atveju jūsų saldainiai taps pakankamai sunku būti crunched jūsų dantų.
 4. Šiuo išlydyto jaggery, pridėti skrudintos sezamo ir žemės riešutų.
 5. Supilti šį mišinį iš anksto riebalais plokštės.
 6. Leiskite nustatyti ir nukirpkite dailiai su peiliu į formą savo pasirinkimą.

Jūsų nagų laistymo chikki yra pasirengusi su savo sultingas saldžiųjų skonį. Taip pat galite pridėti keletą riešutų suteikti jai traškučių skonį.

load...

2. Jaggery arbata: 

Jaggery arbata yra paprasta ir lengva paruošti.

Ingridientai:

 • Arbata
 • Jaggery

Kaip paruošti:

 1. Jūs galite paruošti šią arbatą įprastu būdu.
 2. Norėdami atlikti šį ypatingą skonio arbata, jums tiesiog reikia pridėti Jaggery vietoj cukraus. Tačiau, pridėkite jį saikingai raminantis skonį ir pakankamą kiekį.

Įpraskite įtraukti šią arbatą į savo kasdienybę. Ši arbata padeda kontroliuoti kalorijų skaičių į savo kūną. Dėl sacharozės, ji taip pat taupo jus nuo kenksmingų poveikių baltojo cukraus.

Kiek Jaggery valgyti svorio:

Tai gana svarbu kontroliuoti jaggery sumą, kurią vartojame kasdien. Ji niekada neturėtų viršyti priimtinų ribų. Normalus žmogus, 2 šaukštelis jaggery pakanka kasdien.

Žodis atsargiai:

Visada atminkite, kad per indulgencija jaggery gali pakeisti savo naudą jūsų sveikatai. Vietoj sumažinti svorį, tai gali sukelti didelę svorio padidėjimas, kai kuriais atvejais. Diabetu sergantiems pacientams patariama vengti valgyti Jaggery. Jis turi cukraus kiekis, kuris gali būti žalingas jų sveikatai.

Jaggery yra lengvai prieinami maisto parduotuvėse jo žaliaviniam formą. Gėrimai, pagaminti iš jaggery. Įtraukti šį nuostabų saldiklio savo virtuvėje atrasti šiuos Jaggery naudą dėl svorio. Žinoma, su tam tikrų atsargumo priemonių!

load...