Itališkos durys, vaizdas ir panašumas…

Norėčiau pradėti nuo įvairovės ir individualumo kiekvieno iš mūsų. Atsižvelgiant į tai trivialus mintimis su dekoro požiūriu, tai lengva paaiškinti platų siūlomų produktų. Atkreipti dėmesį į Italijos vidaus durys, į akis pagauna sudėtingumą ir originalumą dizainas. Iš tiesų, kiekvienas modelis turi unikalų rinkinį savybių, kurios daro tai unikalus produktas.

Nuo kiekvieno individo unikalumą taip savo individualų požiūrį į harmoniją ir grožį. Galų gale, iš „grožio“ poreikiai yra vadinamas menas. Ką reikia žinoti, norint sėkmingai sukurti dizaino erdvę ir ar tai yra įmanoma pasiekti harmoniją nesuderinamų elementų interjero?

Šimtas ir vienas sprendimas, kurio vidaus durys pasirinkimas

load...

Atsižvelgiant į tai, kad Italijos durų asortimentą, mes padalinti jį į produktų, pagamintų iš natūralių medžiagų ir iskussvennyh. Medienos durys tekstūra kartu su medienos grindys atrodo daugiau gamtos nei dirbtinio kartu polimerų su noble wood. Kai skambinate kambarį modernaus stiliaus pagrįstai pasirinkti sintetinių medžiagų grindims ir durims:

  • Polimerų kompozitai;
  • aliuminio;
  • Stiklo.

Stiklo durys stiprinti erdvės suvokimą vietos, sukurti „atvirumo“ kambario įspūdį. Gražus priedas prie šviesos ir skaidrios medžiagos yra tonizuojantis ir modeliai, kurie taikomi stiklo paviršiaus. Atrodo garbingas stiklo intarpais ant durų užuolaidos, kartu su natūralaus medžio grindys. Italų stiklas jau seniai laimėjo pasaulio pasitikėjimą savo unikalumą ir originalumą vykdymo. Ir net duris italų gamybos neatlieka senas tradicijas.

„Italų tsvetologiya“, ar kokia spalva rinktis?

Kai jis ateina į sukurti savo spalvų schemą kambarys, ten yra pastovus Klasikinė sudėtis tarnauja perėjimą nuo šviesiai iki tamsiai viršų apačioje. Taigi, durys turėtų būti tamsesnis nei lubų, bet lengvesnis, nei grindų. Jei klasikos – tai ne jūsų noras, yra grindų įsikūnijimas ir tos pačios spalvos dureles. Šis metodas dažnai naudojamas virtuvėse, mažose patalpose ir prastai apšviestose patalpose.

Dažnai sukuriamas ryškus kontrasto spalvą grindų ir interjero duris, pagal kurią pasirinktą baldų tonas. Šiuo atveju, visi elementai turi būti arba kietas spalvos ar šiltas. Šalto tono vizualiai padidinti laisvos vietos kiekį, o ryškių, šiltų spalvų naudojimas „užpildyti“ Comfort kambarį. Bet už priimtiną susitarimą gėlių visada originalus derinys šiltais ir linksmais spalvų galimybė. Ir nereikia vengti kontrastų. Be jų, interjero negali „atgyja“, pabrėžiant erdvės ir interjero privalumus. Kaip žmonės, dizainas turi savo charakterį, nei blogas, nei geras, bet individualus.

Paprastumas, ribojasi su genijaus

„Harmonija“ ir durų audiniu sudėtingumas neturėtų stovėti, palyginti su kitomis dalimis interjerą, jei nėra noras maksimalizmo. Pernelyg sudėtinga, akį traukiantis dizainas neteks Siseviimistlus, o kartais net paragauti. Lygaus paviršiaus audinys yra harmonijoje su paprasta ir paprasto interjero elementų: lygus šviesos lubų, sienų, be iš modelio ar formavimui, lengvai kėdės naudojimui. Tie, kurie nemėgsta nereikalingų maivymasis, nori tokius duomenis. Per daugiau sudėtingų dizaino detales, pavyzdžiui, aukšto arkos lubų atveju, įdomi sprendimas būtų masinis vertikaliai padalintas elito duris su ryškių detalių.

Apibrėžti pagrindines taisykles durų, palyginti su grindų pasirinkdami, mes paminėti, kad cokolis atrodo harmoningai, daroma tos pačios spalvos, kaip durų.

„Hardware dalykai !“ arba dėmesys detalėms

Kalbant apie dizainą ir furnitūros kartu su dizaino poilsio, svarbu paminėti geometrinių dekoratyvinių elementų tos pačios rūšies naudojimo svarbą. Teka linijos organiškai derinamas su lygaus banguotos aksesuarų. Savo ruožtu, minimalistinės interjero tiesūs švarios linijos atrodys visos erdvės patalpoje vienybę. Massive elementai furnitūra naudojami didelėse patalpose, kartu su sunkiųjų durys garbingas. Toks interjeras pabrėžia svarbą ir reikšmę savo šeimininkui.

Apibendrinti. Planuojant interjerą reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • Medžiagų ir tekstūrų derinys – geriau tinka tarp natūralių medžiagų ar dirbtinių tik.
  • Kontrastų buvimas – sėkmingai naudojama kontrastą elegantiškai pabrėžti interjero orumą.
  • Harmony geometrinių formų – be profesionalaus dalyvavimą nebūtina derinti banguotos ir kampinis elementus.
  • Šilto ir šalto tonus naudojimas – interjero, paprastai laikomi šiltas arba šaltas spalvos.

Galų gale, vertė turi tik asmens tik nuomonę. Galų gale, net ir labiausiai originalių ir „Crazy“ dizaino sprendimai gali sukelti džiaugsmą savo kūrėjo ir dekoro pradžių buvo siekiama sukurti teigiamas emocijas. Taigi už unikalumą ir individualumą noras visada yra pagrindas sukurti unikalų interjerą.

Viduje „Parketas-durų“ padės pabrėžti bet interjero išskirtinumą – mes galime pirkti vidaus durys yra tinkamas individualius projektus. 

load...