Italijos nuolaidų bus žaisti prieš Rusijos chartijų

Pasibaigus šių metų gruodžio pabaigoje į Vnukovo, pradės vykdyti reguliariuosius skrydžius Italijos nebrangiai CARRIER – aviakompanija Windjet. Tai buvo paskelbta V simpoziumo specializuotos turizmo verslo kelionių Prekyba Italia -2005 (TEV), vykusio Riminis.

Iš detalių, mes žinome, kad skrydžiai bus vykdomi gruodžio 28 Nuo, 2005, du kartus per savaitę, laivuose-320 iš Italijos Forli oro uosto, 40 km. Riminis.

Rusijos kelionių operatoriai nuolat išvaizdai italai Rusijoje. Taigi, Igoris Ryžkovas, generalinis direktorius Karuselė, sakė, kad daugeliu atžvilgių rinkos pusiausvyrą priklausys pigus aviabilietai nuo veikiamų italų kainas. Dabar blokas kaina Riminis nuo Rusijos chartijų svyruoja netoli 205 €, ir mažmeninės prekybos – apie. 220. Net jei naujasis vežėjas siūlys rinkoje mažesnę kainą, vargu ar jis naudosis veikiančioms įmonėms paslaugas, ekspertų nuomone. Visų pirma, todėl, kad tradicinė pradžia programos riminiyskie Forli nėra labai patogu – 40 km iki Riminio ir

Angus perdavimas, sumažinti kitų patogumų oro artima nuliui, ir, antra, į tradiciškai pigių skrydžių bendrovių pigus skrydziai i portugalija keleiviai neturi sugadinti bagažo kiekį leidžiama keltu. Dabar klientai, išvykstantys iš Riminis, anot ekspertų, iš 10 kg antsvorio vidutiniškai (ir tai nepaisant leidžiama masė 20 kg ir 5 kg rankinio bagažo).

load...

Elena Volod’ko, direktorius Italijos ir Indonezijos Lanta-Tour Voyage , bendra su mūsų korespondentas Daugiau informacijos apie skrydžius. Taigi, pasak jos, iš pradžių Windjet statyti transporto Italijos turistų. Ir tai tik kaip pigus skrydziai i stokholma priedas – į rusų. Iš tiesų, rusų skrydžiai WindJet gauti atstatymas – ryte skristi iš Italijos į Maskvą, o po pietų – atgal. Todėl mūsų turistų, su šio skrydžio info bus prarasti visą dieną. Tačiau, pasak L. Volod’ko italai labai priklauso nuo jų populiarumas su Rusijos segmento skrydžių, ir, visų pirma, Maskva Forli Sicilija. Iš/B skrydžio Maskva-Forli kaina nebuvo paskelbta, iš A/B iš Maskvos į Siciliją (Katanijos arba Palermo) vertė, su Forli sustojimo, planuojama apie 300 eurų. Ir dar, anot ekspertų, mažai tikėtina, kad Rusijos operatoriai aktyviai naudoti šiuos skrydžius, mažiausiai – iki vasaros.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *