Išsamus vadovas, kaip padaryti Bikini vašką mažiau siaubinga

Tarsi mėnesio epiliacija kankinimai buvo nepakankamai, čia ateina bikini vašku imtis gyvenimą iš mūsų. Moteris suvokia plikasis, ir net šiek tiek suma jo yra laikoma vyriška arba JT Sutvarkyta! Bet visi cribbing žemę, mes mėgstame atrodyti atostogų paruoštas visą laiką, ar ne? Tai sakė, pažvelgti viskas yra žinoti apie Brazilijos vaškas. Jūs galite tiesiog gauti impulsyviai drąsus…

Pradėkime Kas tai yra viskas apie…

Iš gaktos plaukus nuo bikini linijos pašalinimas yra paprasčiausiai, bikini vašku. Tai kosmetikos procedūra, ir yra padaryta lupimasis išjungti plaukus kartu su karštu vašku, kuri taikoma ant odos. Ouch !! Tai tikri garsai skausminga. Bet paslaptis išgyventi, kad būna visiškai ramus.

Yra keturi variantai Brazilijos vaškas, su skirtingų lygių švara (ir skausmo, žinoma), todėl leiskite man greitai sąrašą juos už jus.

Įvairių tipų bikini depiliacija:

1. Standartas:

Kai patraukite plaukus iki jūsų standartinių kelnaitės linija, tai yra standartas arba įprasta Bikini vašku. Dauguma salonai paprastai padaryti, kad kai pasirinksite visą kojų epiliacija. Jis palieka tvarkingą trikampis, kad galėtumėte genėti ir valyti bet kuriuo momentu. Tai greitas ir paprastas, ir skausmas-protingas balai 2 d 5. Labai pakenčiama sakyčiau.

load...

2. Pratęsimo bikinio:

Atsižvelgiant seksualus žingsniu didesnis, tai vienas ketina palikti jums jausmas labai patrauklus, ir beveik siaurikės pasiruošę !!! Aš labai, kad jūs galite įsivaizduoti save jau. Tai vienas palieka absoliučiai jokios Plaukų išnyra nes per bikinio mažai vašku, paliekant mažesnį trikampį. Norėčiau duoti šį vieną skausmo reitingas 2 iš 5, taip pat, nes ji yra ne pusė skausminga, kaip kas dar ateis (dabar yra ne tai, kad šliaužiantis?).

3. Brazilijos vaškas:

Dabar mes kalbame !! Su šiuo vašku, jums belieka tik su nedideliu juostelės plaukai iškrovimo. Bet kitaip visa tai išjungti, ir kai aš sakau, visi off, aš turiu galvoje visa tai ne. Galite leisti pasireikšti savo vaizduotei laukinių!

* Susidomėjimas į tave *

Tai vienas iš 4 – 5 nuo skausmo skalę, ir nors ji užima gerą 20 minučių juostelės plaukus, ji yra verta!

4. Pakalbėkime Holivudo:

Tai vienas tikrai ne silpną širdį! Tai kaip ir bikinio vašku konspektas. Ir tai vienas pašalina kiekvieną plaukų tiek, kad egzistuoja tarp kojų. Tai užtrunka tik apie 20 – 30 minučių ir tarifus apie 5 – 5 dėl skausmo skalę (Woooppss !!).

load...

Bet kai tai daroma, jums nereikės prisiminti skausmą ir švara ji suteikia jums – pasitikėk manimi, tai yra neįkainojamas. Tiesiog palikite savo rūpesčių ir draudimų atsilieka prieš išvykdami už šį vieną.

Du rūpesčių jums susidoroti su prieš išeinant už bikini Wax:

1. Drovėjimosi:

Na, tai vienas lyg seksas pirmą kartą (Kas jis ketina galvoti apie savo kūną?). Bet patikėkite manimi, kai aš sakau, kad, kai jūs einate į profesinę bikini vašku, kosmetologė yra taip naudojama daro, ir jau beveik matė viską, kad nei bus jai spręsti jums, nei bus ji jums jaustis nepatogiai. Tai gali būti nauja jums, bet tai yra jos darbo dalis. Ir ji galėjo padaryti tiek daug per dieną, kad ji tikriausiai net prisiminti bet tai, ką ji matė tiek. (Ir ji tikrai ne apkalbų, jei jūs manote, kad „ai, ką ji gali padaryti)

2. Skausmas:

Jis tikrai bus skausminga (nesakykite man, aš ne prieš jus perspėti), bet jūsų gydytojas yra įsitikinęs, kad jus patogiai ir duoti jums patarimų, kaip padaryti, kad jis kuo mažiau skausmingas. Jei pasiruošti ir eiti gydymo, jis gaus daug lengviau. Jūs turite prisiminti, kad jei nėra jokio skausmo, nėra pelnas.

Laikykite jį išvalyti, Laikyti saugu:

Tai labai svarbu įsitikinti, kad aplinka, kurioje jūs gaunate savo Brazilijos vaškas padaryti, ir technikas, abu labai švarus. Vaškas turi būti švieži ir jums reikia įsitikinti, kad ji neturi dvigubo kritimo į vašką.

Infekcijos rizika yra visada didesnis po sesijos, todėl įsitikinkite, kad imtis visų būtinų atsargumo priemonių, iki 24 valandų po vaško.

Po gydymo:

Dauguma specialistų rekomenduoja raminantis losjonas po gydymo. Tai gerai, kad naudoti vieną. Jūs tikrai patirsite gėlimo ir dilgčiojimo pojūtis tose srityse. Bet tai bus išnyks net prieš jį žinote.

Kiek ilgai tai trunka?

Paprastai, vaškas turėtų trukti jus nuo trijų iki šešių savaičių. Atminkite, kad rupi tamsūs plaukai auga greičiau, nei lengvi, smulkūs plaukus. Jei norite sklandų bikinio srities, vaškavimas kas tris keturias savaites yra labai rekomenduojama. Neleisdama plaukai auga iš galo, kol jis yra ištrauktas vėl leis prabangiau.

Patarimai, kaip sumažinti skausmą & atsargumo priemonės, kurių turi būti imtasi Vėliau:

Nemanau, žada tai pašalins skausmą, bet ji neabejotinai sumažinti diskomfortą. Tai yra keletas patarimų, galite naudoti norėdami atlikti vaškavimo patirties šiek tiek mažiau vargo.

 1. Vartojate aspirino ar švelnų nuskausminamieji apie 30 minučių, kol į gydymą yra tikrai išvaryti skausmą. Taip pat bus sumažinti patinimas galimybes ir sumažinti dirginimą.
 1. Per savaitę prieš ir po menstruacijų slenkstis skausmo yra labai mažas. Taigi, įsitikinkite, kad jums planuoti savo vaškas dvi savaites, kai jūsų kūnas yra ne toks jautrus. Kitas Greita Patarimas jūs nežinote – jūsų kūnas yra skausmas paruoštas tarp 3pm ir 5pm. Taigi, dabar jūs žinote, kai per dieną jums reikia planuoti savo vaškavimo paskyrimą.
 1. Pleiskanomis dieną prieš jums eiti į vašką. Ji pašalina negyvas odos ir atpalaiduoja out išaugę plaukai.
 1. Visada atminkite, kad sunku vaškas yra švelnesnis nei minkšto vaško tie
 1. Nesidrovėkite bendrauti su savo kosmetologės. Jei jis yra per nepatogiai, turite tegul ji žino.
 1. Kvėpuoti! Tai visiškai ir neabejotinai padeda sumažinti skausmą.
 1. Kai technikai rekomenduojame, kad jūs pasukite galvą ir kosulys, kai vaškas yra apiplėšti. Tai skamba juokinga, bet tai tikrai padeda atitraukti jus nuo skausmo.
 1. Atkreipkite dėmesį į dalis, kurios yra jautresnės. Tikisi, kad skausmas lengviau spręsti.
 1. Nepamirškite dėvėti laisvus drabužius rašyti gydymą. Tight drabužiai padidinti trintį ir taip pat padaryti sritys jautresni bakterijų iš drabužių.
 1. Atminkite, kad negali eiti į baseiną ar paplūdimį arba dušas su karštu vandeniu apie 24 valandų rašyti vašką.
 1. Negalima eiti į sporto salę, ar pasimylėti ar imasi energingų ar alinantis veiklą maždaug 24 valandas po sesijos

Privalumai bikini depiliacija:

Dabar, kad žinote, ko tikėtis, mums greitai paleisti per vis bikini vašku privalumus.

 1. Ji padeda atsikratyti kietas, firmos, žinoma, ir sunkiai pasiekiamoms plaukų aplink savo genitalijas.
 2. Tai greitas ir paprastas būdas atsikratyti gaktos plaukų.
 3. Jūs liko tampa švari, šviežia ir pasitikintys.
 4. Jūs galite dėvėti ir atlikti ne visiškai nieko nejausdamas kaip šimpanzės.
 5. Plaukai tampa prabangiau, kaip jums tapti labiau įprastas su vašku.
 6. Tai padeda sumažinti juoduma nuo skutimosi privačiame srityse.

Trūkumai bikini depiliacija:

O dabar už minusus…

 1. Tai tikrai labiau skausminga metodas plaukų šalinimas.
 2. Tai nėra nuolatinis, o tai reiškia, tai yra pasikartojanti procedūra.
 3. Jūs turite laukti plaukai auga tam tikrą ilgį, ir tik tada jūs galite vaškas.
 4. Nėra gaktos srityje plaukai leidžia jums labiau pažeidžiamas į perkančiųjų lytiniu keliu plintančių ligų.
 5. Tai tikrai ne pigus.
 6. Jei nebuvo padaryta gerai, jūs turite elgtis su išaugę plaukai.

Alternatyvos bikini depiliacija:

Čia yra greitas sąrašą, ką galite padaryti, jei jūs nenorite pasirinkti bikini vašku.

 1. Cukrus Citrinos Vanduo: Šilumos šių trijų sudedamųjų dalių kartu, kad savo pačių namų vaškas. Ji yra paprasta naudoti ir gali būti naudojamas tiek kietos ir minkštos vašku. Jei naudojate jį namuose daryti bikini vašku patys, tai gali būti sunku, laikas imti ir nepatogu.
 1. Skutimosi: Skirtingai epiliacija, skutimas (tačiau lengvai ir neskausmingai ji yra) negali duoti jums tą patį sklandų šilkinį pojūtį kaip epiliacija būtų. Be to, gauti teisingus kampus gauti visa tai išjungti yra gana sudėtingas uždavinys.
 1. Plaukų šalinimas kremai: Nors šie kremai išdegti arba susilpninti plaukus, todėl jį pašalinti, visada yra cheminių nudegimų rizika. Taigi, jūs turite būti labai atsargūs.

Dabar, kad jūs turite visą informaciją apie bikini vašku, tai jums padaryti sprendimą, ar eiti į jį, ar ne. Sakyčiau, už ką verta turite pabandyti bent vieną kartą. Dar geriau, įdėti jį į savo kibirą sąrašą – tai bus puiki motyvacija.

load...