Iš vieno žaibo smūgio galite prarasti savo turtą

Nerimą naujienos vis apimantis Baltarusijos Respubliką dėl dažnų atvejų gaisrų dėl tiesioginio ar netiesioginio žaibo. Tai padės užtikrinti, kad jūsų artimuosius ir savo turto saugumą?

Nuo pasaulio žaibo apie 3 000 žmonių kasmet miršta vidutiniškai. Pagal statistinę informaciją 97% gaisrų pasitaiko kasmet tiesioginių žaibo smūgių, 3% – nuo antrinio pasireiškimo žaibo. Yra reguliariai garsiakalbis gaisrai žaibas apraiškas: Kiekvienais metais daugiau nei 200 atvejų pasitaiko respublikos, 90% – kaime.

Siekiant apsaugoti struktūrą nuo galimos žalos žaibas yra būtina imtis tam tikrų priemonių, kad bus užkirstas kelias ne tik tiesiogiai nukentėjo elektros mokestį į pastatą serijos, bet taip pat į kitus pažeidimus, elektros tinklų ir elektroninės įrangos, kurią sukelia pasklidimo už ir diferencinės magnetinio lauko darbus.

load...

Žaibas namas yra padalintas į vidaus ir išorės. Išorinis apsauga siekiama perimti žaibas ir išvedant elektros krūvį į žemę, kuri apsaugo pastatą nuo žalos, ir žmonės jame arba šalia – elektros šokas.

Privatūs namai dažnai turi didelį kiekį elektros įrangos. Ir jei per perkūnija galingas mokestis sutraukiama ir žaibas patenka į maisto grandinę, dauguma techninę įrangą bus sudegintos. Jo veiksmai nebus sustabdyti, kol ji visiškai prarado maitinimo mokestį. Tai dažnai atsitinka, kai skvarba srovė orinės elektros linijos ar platinimo mokestį dėl žemės metu kuriame maitinimo kabelis klojamas. Jeigu mes kalbame apie viršįtampių, tada jis nugali kelis kartus daugiau spindulys. Grėsmingas mikrosekundė energijos bangą išjungia visus turimus elektronika. Štai kodėl, iš prietaiso privatus namas žaibo didėja akivaizdoje aktualumas eksponentiškai. Apsauga nuo žaibo šalies namuose užtikrins jūsų saugumą ir Jūsų brangų turto saugai.

Iš žaibosaugos sistemos pagrindas yra trys elementai: Piksekaitse įrengtas ant stogo ir gauti elektros iškrova žaibas einamosios kolektorius ir žemės.

load...

Įmonės AH Hardt Sp.j. (Lenkija) laikoma didžiausia Europos gamintojas įžeminimo ir žaibosaugos sistemų. AH Hardt Sp.j. Ji siūlo daugiau nei 2000 rūšių daiktų žaibosaugos įrenginių, iš kurių 30% yra patentuoti ir neturi analogų tarp kitų gamintojų.

Tegul kvalifikuotai montuojamas žaibosaugos sistemos kotedžą ar jūsų Country House trunka visą žaibo pati. Tai bus beveik nepastebima, o tai suteiks jūsų namas toliau patrauklumas fasadas, ir jums bus užtikrinti sveikatos ir turto saugumą. Blogas oras ir problemų jis gali atnešti, liks jums tiesiog natūralus reiškinys. Sukurta žaibosaugos sistema patikimai apsaugoti savo namus. Norėdami pasikonsultuoti, susisiekite technikas įmonę Azan, mes padėsime Jums pasirinkti sistema žaibosaugos ir įžeminimo jūsų namuose.

Kodėl klientai pasirinkti reflection?

  • Platus priedų asortimentas SISTEMŲ apsauga nuo žaibo
  • Mes kuriame ir tikėtis projektą, kad tiktų jūsų nuosavybė nemokamai
  • Aukštos kokybės ir profesinės montavimas kvalifikuoti ir patyrę specialistai
  • Įrengimas apsauga nuo žaibo ir įžeminimo „iki raktų“
  • Mes turime palankiausią santykį PINIGUS
  • Europos gamintojas – IŠSKIRTINĖ  atstovas Baltarusijos Respublikos

load...