Interjero durys arba pasirinkimo sunkumai

Autorius: Julija Mochernyuk Praktika rodo, kad pasirinkimas ir įrengimas vidaus durys visada reikalauja daug daugiau pastangų, laiko ir pinigų, nei tikėjomės bent remonto pradžios. Taigi, geriausias variantas – parengti ir sužinoti apie esamą spąstų iš anksto durų pasirinkto yra ne tik malonus jų estetika, bet ir tarnavo ištikimai daugelį metų. Taigi, galime susipažinti su vidaus durys klasifikaciją.

durų tipai

Plytelių durų iš medžio masyvo – klasikinis išvaizdą vidaus durys, kuris yra įterptas į rėmo lenta (skydas). Įvairūs kūrimo technologijos: kai modelis klijai, kitais išsiversti be klijų, pirmenybę plyšių ir Savistabda pirštų sąnarius. Tarnavimo tokių produktų yra paprastai lygus medžio gyvenimą. Ir čia svarbu nori kietos arba minkštos medienos. Pirmasis iš jų truks ilgiau – tai erkių, skroblo, riešutas, ąžuolas. Minkštas pušies, liepos, drebulės, juodalksnio – medžiagos yra labiau lanksti ir jautrūs, yra daug mažesnis, ir todėl pigiau. Europoje, vidutinė kaina už tokių produktų – $ 100, o posovietinėse šalyse, kurios juosta nėra ribojamas dėl vis didėjančios paklausos. Vidutinė kaina remiantis minkštųjų medienos rūšių Baltarusijoje masyvo durų yra maždaug $ 200. Taip yra dėl to, kad „stiprus medis,“ kaina iki $ 1000-1500 gali sau leisti tik ribotą skaičių žmonių, o tai reiškia, pušies, juodalksnio ir drebulės, yra populiarus produktas, kuris pirks, net jei jo kaina yra šiek tiek didesnis nei faktinės išlaidos.

load...

Kompromisinis sprendimas gali būti plytelių duris iš kombinuotų medžiagų. Vizualiai jie praktiškai nesiskiria nuo brangus, bet pigiau masyvo durys. Kas yra paslaptis? Kartu biudžeto masyvo ir brangi fanera vertingų rūšių 0.65 mm storio. O kadangi pigūs produktai, MDF branduolys, padengtas labai stabilios medžiagos, tokios durys ir gražus, ir patikimas. Taip pat taikomas fanera įvairiuose tirpaluose ir lakų, kuris leidžia lengvai perkelti aukštus drėgmės ir temperatūros svyravimus kambaryje. Kaip gyvenime, tai yra 50 ar daugiau metų, nepaisant atitinkamai vidutiniškai daugiau nei naudoti gryno medžio masyvo amžiuje.

Mes dabar kreiptis į naujos kartos modifikacijų – Durų skydą. Šiuolaikinės technologijos leidžia padaryti apdailos įvairovė, apdailos ir interjero užbaigimo. Kaip rezultatas, prieinamos praplaukite durys tapo viena iš populiariausių rinkoje.

Iš tiesų, šie produktai yra skydas su kietame arba užpildytame melkopustotnym mediniai arba kartono barai, juostelės, ir tt Kuo didesnis užpildo, tuo labiau stabili struktūra, todėl nuolat pildymo laikomas sustiprintos durų varčią. Atkreipkite dėmesį į praplaukite duris su korio: lyginant su kitais, tai statyba yra vienas iš labiausiai tvirtos. Kainų intervalas šių durų yra labai platus – nuo $ 20 iki $ 800. Kaina priklauso nuo storio ir kokybės MDF, kartono, ląstelių parametrų ląstelių (10×10 mm – 40×40 mm). Poveikio ir vertės pasirinkto apdailos medžiagos – natūralaus lukšto ar imitacija.

load...

Stiklo elementai – taip pat apsauginio gaubto modifikacijų paveldimo. Būti pasirengę už tai, kad vidaus durys su stiklu yra gerokai brangesnis nei „aklas“. Kaina skiriasi priklausomai nuo stiklo montavimo (naudojant glazūravimo karoliukai, Segtuvų arba batonas formos juostelių masyvo). Akivaizdu, kad stiklo kokybė turės įtakos durų kaina – didelė grūdintas stiklo lakštas negali sau vienas.

Kaip pasirinkti?

Taigi, prieš išvykdami ieškoti tinkamų vidaus durys, jums reikia nuspręsti dėl pozicijų skaičių ir būti pasirengę susipažinti su skirtingų modelių ir jų savybes.

  • Biudžetas. Pabandykite aiškiai apibrėžti sau maksimaliai, kad jūs esate pasiruošę išleisti. Šiandien vidaus durys rinka yra gausu įvairių modelių kiekvienoje kainų kategorijoje.
  • Dizainas. Jei norite ką nors neįprasta forma, tada vienintelė išeitis – praplaukite duris. Suplanuokite variantų dizainerio lengvai suprasti savo mintis ir jūs galų gale su norimo modelio. Prireikus klasika, galite likti ant plokštės.
  • Matmenys. Jie gali būti nurodyta dviem būdais: dydis durų atidarymo su dėžute ar durų varčios dydžio. Norėdami gauti tikslius duomenis matavimai turi būti atliekami profesionaliai, kaip tai būtina atsižvelgti ne tik į atidarymo dydį, bet ir sienų plotį, iš riešutų aukštį, ir kitų smulkių niuansų, kad per montavimas neturi jokių sunkumų.
  • Konfigūracija (variantai durų atidarytuvas). Pirmiausia nuspręsti: viengubo arba dvigubo durims papuošti savo butą ar namą. Po to, priklausomai nuo durų dešinę arba į kairę, turite specialų rinkinį vyrių ir spynos. Todėl geriausia jų priedai būti perkamos atskirai.
  • Techniniai reikalavimai – vienas iš svarbiausių rodiklių. Jie bus apsaugoti jus nuo nereikalingo triukšmo ir priešlaikinio senėjimo produktų. Atkreipti dėmesį į šiuos parametrus: su garso izoliacija, drėgmės, šilumos ir liepsnos atsparumo lygį.
  • Papildomi elementai gali pridėti „skonį“. Tačiau tai pasirūpinti iš anksto, nes lentynos, mezzanine ir kiti paprasti dizainai pagal užsakymą.

Ir paskutinis svarbi taisyklė: rėmas jokiu būdu neturėtų duoti kelią prie durų, kaip išorinis ir išvaizdi.

priežiūra

Ir, pagaliau, į jūsų duris neauga senas, svarbu reguliariai rūpintis jais. Durų faneruotos natūraliu lukštu medienos, naudoti blizginimo sudėtyje yra natūralaus vaško. Jei esate laimė turėti laminuotas duris ir dažytos, pasirinkti lenkų paviršių baigė su dirbtinių medžiagų. Ir nepriklausomai nuo rūšies, pabandykite reguliariai valyti ir plauti vidaus durys ar suformuluodamos valymo baldus, ar tiesiog apliejimo su drėgnu skudurėliu. Už savo darbą iš savo durų bus ačiū už ilgą tarnybą!

Šaltiniai nuotraukomis: postroyforum.ru, dveri.net.ua, vseoremonte.com, mbtm.ru

load...