Infraraudonųjų spindulių šildytuvas: realūs pliusai ir minusai

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra plačiai naudojami šiandien. Žinoma, tai sukelia ginčus apie jų kenksmingumą ar naudingumą populiarumą. Kuro į ugnį prideda vardą „IR“. Esame pripratę prie to, kad spinduliuotė gali būti pavojinga imtis bent rentgeno spindulius. queen.lt padės jums suprasti, ar baiminasi tokių įrenginių. Mes išsamiai išanalizuoti konvekciniai šildytuvai,privalumai ir trūkumai.

  • Privalumai infraraudonųjų spindulių šildytuvas

Toks šildymo įtaisas yra visiškai tyli. Su savo didelio našumo, tai yra visiškai saugus. Jis gali būti naudojamas šildyti atviro ar pusiau atviros erdvės, o šiluma gali būti platinamos kaip užlašinamasis zonose. Be to, veikimo šildytuvo principas suteikia galimybę grindinis šildymas poveikį, nes ji daro įtaką paviršių vienodai. Prietaisas gali būti prijungtas prie vieno termostatu. Su visais šiais šildytuvo į tą patį didelio patikimumo privalumų ir truks labai ilgai. Be to, gyvenamosiose patalpose, IR įrenginiai gali būti dedamas į pirčių ir vonių.

Beveik visi Infraraudonųjų spindulių šildytuvai suteikia galimybę reguliuoti savo darbo jėgą. Taigi, galite nustatyti į kambario temperatūros, taip sutaupant lėšas. Beje, palyginti su kitomis šildymo sistemomis, tai leis sutaupyti iki 5 kartų daugiau energijos. Kad būtų patogiau, galite programuoti temperatūrą, priklausomai nuo paros laiko. Įrengimas sistemos yra gana nesudėtinga ir nereikalauja patvirtinimo projektą.

load...

  • Trūkumai infraraudonųjų spindulių šildytuvas

Su visais tokių šildytuvų privalumai turėti tam tikrų neigiamų niuansų naudoti. Pirma, jums reikia įdiegti jiems pakankamai lubų aukštis mažas patalpas prietaisai draudžiama. Antra, sistema yra įdiegta nuolat ir negali pasigirti aukšto lygio kontrolės žvalgybos. Ir trečia, ilgalaikis įtraukimas prietaise gali perkaisti.

  • Infraraudonųjų spindulių šildytuvas poveikis mūsų organizmui

Infraraudonųjų spindulių šildymas yra privalumų ir trūkumų, tačiau vienas dalykas yra tikrai: tai naudinga mūsų sveikatai. Panagrinėkime tai išsamiau.

Mes spinduliuoja karščio bangos vidutinio ilgio. Tai iš IR prietaisus principas: jie siunčia tą patį bangos ilgį, todėl mūsų kūnai juos atskirti, nes jų pačių, ir gana aktyviai juos sugeria. Todėl, IR spinduliuotė turi sveikatos savybes. Žiemą, prietaisas kompensuoja ribotų saulės spindulių, kad yra puikus prevencija gripo ir ūmaus kvėpavimo takų ligos. IR spinduliai yra plačiai naudojamas medicinos praktika.

load...

Tokie šildytuvai yra ne džiovinti orą, ir, atitinkamai, mūsų odą. Šilumos įsiskverbia į objektus, kurie vėliau suteiks savo aplinką. Jie taip pat nedega deguonies, todėl jūs nebijo Migrenos ir kitų nepatogumų. Taip pat verta paminėti, kad infraraudonųjų spindulių kaip speciali forma energijos aktyviai kovoja su blogais mikroorganizmų nekenkiant šalia subjektų ar jums, ir man.

Analizuojant privalumus ir trūkumus infraraudonųjų spindulių šildytuvas, galima pastebėti, kad jo neigiamas puses neturi įtakos žmogaus sveikatai.

  • Kaip pasirinkti infraraudonųjų spindulių šildytuvas?

Būkite atsargūs, renkantis intensyvumo vienetas. Jei jis yra didelis, tai yra blogai odos ir į akis, gali net nudeginti. Šis skaičius neturėtų viršyti 350 W / m2. Gamintojai vartotojų įrenginių laikytis šios taisyklės, nes infraraudonųjų spindulių šildymo sistema turi savo privalumus ir trūkumus. Optimalus dalis 1 kW per 10 kv. M. Su rezervų galios jūs netgi galite tiesiog turi būti saugūs, atsigriebti už galimą šilumos nuostolius. Nepamirškite, kad karštas oras išeina per langus, duris ir sienas.

Lubų šildytuvas turi būti pasirinktas, jei jūs nenorite imtis daug vietos kambaryje. Be to, jūs galite padaryti jį ne visiems pastebimas – stovas su izoliacija, Pēršana dekoro. Šis prietaisas būklė gali greitai įkaitinti sienų, grindų ir objektus į kambarį. Energija yra tolygiai, be staigių temperatūros pokyčių.

SIENINIS infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra panašūs funkcija prie lubų. Vienintelis skirtumas yra vietą. Beje, jie nepakenks nei su vaikų ar augintiniai, kurie bus, esančių šalia jų. Galinis skydelis yra saugus net medinio paviršiaus, todėl, kad tokie įrenginiai gali būti saugiai įrengta namų, pagaminti iš šios medžiagos. Bet arti baldų, jie vis dar neturėtų būti. Jei norite įdėti šildytuvą pavėsinė, pirtis ar sauna gali būti rami: dviguba izoliacija pašalina drėgmės įsiskverbimo viduje galimybę.

Jūs vertinate infraraudonųjų spindulių šildytuvas, savo privalumus ir trūkumus. Dabar nuspręsti, ar ji yra prietaisas, kurį norite?

load...