Idėjos balkono baldams

Beveik kiekvieno namo ar buto balkonas yra sandėliukas laikyti nereikalingus daiktus. Tačiau balkonas arba lodžija taip pat gali organizuoti plataus ir gerai apšviestoje erdvėje, kurioje atsipalaiduoti ir darbo vietų kūrimą.

Yra įvairių būdų, kaip organizuoti šį butą ar namą dalį. Tai priklauso nuo pageidavimus ir poreikius. Svetainė www.zylefenster.lt siūlo keletą tokių galimybių:

* Balkonas gali būti surengtas kaip kabinete, pateikimo mažas kompiuteris lentelę. Ši galimybė pateikti bet kuriuo metu galimybę dirbti tyloje. Be to, stalo nevažiuos labai daug vietos.
* Jūs galite sukurti kūrybinės dirbtuvės – reikia nedidelį spinta ir stalas. Gebės praktiškai savo pomėgius. Siūti, dažyti, renovuoti.
* Taip pat galima sukurti nedidelį šiltnamį. Jūs tikrai reikia rūpintis tinkamos šildymui ir apšvietimui. Tada, pasirenkant teisingą įvairovė, galės mėgautis savo derlių ištisus metus.
* Balkonas gali būti konvertuojamos į mažo salėje! Vieta bent vieną instruktorių ir pirkti sporto įrangą (kai hantelius, virvės, gimnastikos kilimas). Jūs galite rūšiuoti magnetofonas arba Jukebox. Gebės taikiai naudotis, nepakenkiant niekam.
* Kaip kitą variantą baldai balkonas – vaikų žaidimų kambarys įsteigimo. Bet prieš kruopščiai rūpintis saugumu. Gali nuolat žaisti žaislų ir kitų būtinų dalykų. Vasarą, balkonas galima patalpinti pripučiamą baseiną.
* Daugelis balkonų steigimas sodas, įvairių gėlių, kad malonumas tiek žiemą, ir vasarą.
* Sauna balkone – naujos mados tendencijos. Bet tai nėra patartina tai padaryti patiems, o geriau kreiptis pas specialistus.
* Jei balkonas arba lodžija yra pakankamai didelis – galite sukurti valgomasį. Būtina įdėti stalą ir kėdes, jei lentynos kelis patiekalus. Žinoma, maistas bus ruošiamas virtuvėje, o valgomasis vyksta po atviru dangumi, žiūri į gražiausių lauko vaizdais.

Būdamas geras vaizduotę ir norą, balkonas atitikimo tikrai pavyks labai gerai. Prieš pradėdami realizuoti savo idėjas į pirmąją vietą, būtina valyti balkonas. Nuspręskite, kokie elementai yra tikrai būtina ir kurios turėtų būti išmestas.

load...

Antra, imtis balkonų stiklinimas. Ji gali būti įdiegta į paprastų medinių langų, kaip http://www.zylefenster.lt/mediniai-langai/, plastikinių langų arba sukurti berėmio stiklinimo. Akiniai gali būti tiek spalvos ir paprastai, tiek vitražas. Dėka stiklų, kambario sušyla, taip pat garso izoliacija. Siekiant išlaikyti komfortinę temperatūrą, balkonas gali izoliuoti tiek iš vidaus ir išorės, ji yra rekomenduojama izoliuoti grindų ir lubų. Taip pat verta pagalvoti apie šį šildymui. Jeigu finansavimas leidimus, balkonas gali sukurti šiltą grindis.

Kitas žingsnis – sienų, lubų ir grindų apdaila. Šiuo tikslu, galite naudoti medį ar gleivinę. Viskas priklauso nuo finansų ir galimybes! Sienos gali būti baigtas su tapetų, dažų ar dekoratyvinis tinkas taikomi. Kalbant apie lubų apdailos, rekomenduojama sukurti pakabinamų lubų arba neapdailintais kraštais juos su pamušalu. Grindų geriau baigė būdu medinių lentų ant jų gali būti pateikti į laminatas, linoleumas ar kiliminė danga paprasta.

Kai visa tai, kas yra padaryta, galite gauti savo fantazijos įgyvendinimą.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *