Į ką atkreipti dėmesį perkant naudotą automobilį.

Automobilių savininkas vienam automobiliui per dvi laimingiausių akimirkų – automobilio pirkimas ir jį perparduoti. Kai automobilis pirkimo malonu pereiti per savaitę – susipažinti su šiame straipsnyje, kad tai neįvyks, ir gauti atsakymus į sau klausimus!

Perkant automobilį – jis turi būti sąmoningas sprendimas ir tie seni mašinos vietoj nori pirkti naują, o tie, kurie ką tik gavo vairuotojo pažymėjimą ir nori pirkti savo pirmąjį automobilį,. Šis straipsnis yra iš esmės priskiriama antrosios pusės ir beveik naujų automobilių pirkimo, nes perkant tokį automobilį susiduria su didesne rizika nesėkmingo pirkimo. Klausimas yra labai aktuali, nes Naudota technika iš viso automobilių rinka užima 70% visos apyvartos.

Straipsnyje iš http://truerentnuoma.lt/ bus atsakyta į šiuos klausimus:
Kaip atsidurti suklastotus pasiūla?
Kaip nustatyti, kad mašina kaina yra tinkama jo techninė būklė ir pirkėjo norus?

1. Automobilių prekės ir tipas Variklio pasirinkimas.

load...

Pirkėjas turi suprasti, ko jis nori ir kokiu tikslu bus naudojamas automobilis:
Japonijos automobiliai yra ekonomiškas, bet jie garsiau nei kitų automobilių (blogesnis garso izoliacija). Buvo pasiūlyta, kad šie automobiliai dažniau taisomi ir dalys yra brangios, taip pat, kad šie automobiliai dažniau Ruse, bet tai nėra aiškiai – šiuo klausimu būtų naudinga patikrinti detales su pažįstamais, kurie juda kartu su Japonijos automobilių arba skaityti nuomones dėl esamų vartotojų internete.
Tyliausias Vokietijoje ar Skandinavijoje pagaminta automobilį, tačiau jie gali būti brangūs.
Taupesnius varikliai yra įrengta dujų, bet jei dujos įrenginys dar nėra įdiegta, išnagrinėti ar dujų įrengimo sąnaudos bus didesnės už sunaudojamo kuro sąnaudas.
Dyzeliniai varikliai taip pat yra ekonomiškas, bet dyzelinis yra brangesnis remontas.
Benzininiai varikliai neekonomiski bet variklių remontas yra daug pigiau ir automobilis yra tyliau ir ramiau tempas.
Vairavimo ilgus atstumus, tai labiau tinka dyzelinio variklio, bet važiuojant per miestą geriausiai tinka variklio įrengta dujinių prietaisų.

2. Automobilių diagnostika

Labai gerai, jei automobilis pirkimas yra galimybė atlikti diagnostiką, kur gana nebrangiai (nuo 20 eurų) bus informuojami apie techninės būklės mašiną – variklio būklę, riedmenų ir elektrinių dalių. Po diagnozės galės priimti galutinį sprendimą, tačiau yra priemonių, kurių galite imtis dar prieš mašina siuntimo diagnostika asortimentas.

3. Automobilių patikra CSDD

Tai naudinga patikrinti savo galimą automobilių RTA tinklalapyje – tai įmanoma, jei žinoma automobilių skaičių. RPS skyriuje „Techninė apžiūra“ Daug informacijos apie automobilio kilmės (Techninė apžiūra datas, baudų ir uždarymo, mokesčių, rida, ar šou atliekamas pirmą kartą, kokie buvo kritinių pastabų, ir tt.).

load...

4. Sukčiavimas – baimę, surinktas automobilis

Saugokitės automobilių, kurie yra „išvaryti“ iš užsienio – Lietuvoje, Vokietijoje, Anglijoje ir kt. Daugybę kartų potencialūs pirkėjai susiduria su situacija, kad yra perkamas techniką, kuri „Vokietija buvo vienas savininkas, Lietuva 2 suvirintojai ir dailininko“ – tai yra, mašina sureguliuota automobilių iš incidentų skaičių. Todėl dėmesys turi būti skiriamas.
surinktas automobilis
spalva (ar jokio skirtumo nelygumai);
suvirinimo pėdų – sąnariai (ypač liemens ir variklio skyriuje);
tarpai tarp kūno elementų (Side sparno ir kapoto mašinos sankryžose turi būti lygiagrečios).

Žinoma, mašina gali būti ne tik sudaužyta. Geras pavyzdys yra 2015, pastarieji potvyniai Vokietijoje, kuri patyrė tūkstančius automobilių. Vėliau šie automobiliai tekėjo į Lietuvos rinką pagal pavadinimo „geros naudotų automobilių iš Vokietijos“, todėl naudinga yra įsitikinti, kad jūsų automobilis yra ne šaukštu po vandeniu:
Egzaminas saugos diržus, kontaktai, laidinių sujungimų (galbūt, kad jų galai galės pamatyti http://siunciu.lt/siuntu-pervezimas vandens indėliai pėdų);
Tikrinimo plokštės, apdailos (galbūt neišvalytos intarpai, smėlio ir purvo, kurį ji tiesiog negali ten);
PAOD arba neož po pelėsių.

Automobilių nuskendo žmogus

Automobilių techninės bėdas gali būti žvejojamos tik po šešių mėnesių naudojimo. Bet remonto išlaidos tokiu atveju gali pasiekti pradinį mašina kainą.
Ir atvirkščiai, jei automobilis importuotas iš Anglijos / Airijos moka, dėmesį į tai, ar vairas iš dešinės ne naujo ją į kairę. Jei prastos kokybės padarė galios automobilio perdavimo – šis automobilis gali būti nesaugus, ir po kurio laiko jis gali pradėti neklaužada elektronika.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *