Gydytojo kabinete

Popietė valandą iš ne mažiau kaip 35 laipsnių švyti, bet įplaukimo į vieną iš Romos didinga gyvenamųjų laiptinių, mes apkabino patogią vėsą. garbingą gydytojo kabinete, laukimo salę ir diagnostikos centre buvo pertvarkyta į vieną iš butų namuose. Prie durų mus pasitiko ekscentriniu vaizdo slaugytoja – Trumpai tariant, vidutinio amžiaus Italijos panele baltais smocks. Ryškiausias atminties paliko savo šviesius plaukus garbanos, aukso akinių rėmelį ir jaunystės batus su aiškia kulnas. Jos neklaužada vaizdas labai skyrėsi nuo dabartinio etapo senovinio medžio masyvo baldų ir mokslinių medicininių knygų.

Tuo gydytojo kabinete ėjo vien su Alfie – aš, kaip paciento, Alfie, kaip vertėją. Gydytojas buvo apie 50 metų, aukštas, didingas džentelmenas su Smart sidabro siūlų plaukais. Išklausęs mano pasakojimą sielvarto, jis atsistojo nuo savo stalo, vaikščiojo aplink jį ir, be pasakyti žodį, su ypatinga metalo priemonė atrodė per mano pažeistą ausį. Taigi, be jokių papildomų ceremonijų, jis sudarė Alfie ir pažvelgti man į ausį: „Ar matote tai raudonas juosteles ant? Re, o kiti auskarai yra“.

Grįžo į savo vietą, Lors pergalingai pareiškė: „Tai Barotrauma* mergina yra labai sunki sloga, tada plaukioja tai atsitinka.. Kiek Jums metų? Tu dar jaunas, ausų artimiausiomis dienomis turėtų visiškai atsigauti, tačiau saugumo sumetimais, bet aš taip pat atsiųsti jums klausos testą bandymą.

Po šių žodžių gydytojas aš jaučiausi daug lengviau. Daktaras tėvišką balso tembrą ir absoliutų įsitikinimą, kad niekas proto atsitinka, man buvo labai ramino.

load...
load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *