Grožis su ledo kubeliais

Ledo kubeliai ateiti kaip gyvenimo užsklandą mums šį beprotiškai karštas oras. Du ar trys ledo kubeliai mūsų reguliariai sulčių ar sirupo ar net vandenyje atrodo numalšinti mūsų gyvenime troškulį, kai mes grįžti namo po sunkios darbo dienos biure ar net varginančių dienos apsipirkti. Mes visi žinome, kad tai nėra gerai mums, bet mes vis dar tai padaryti. Nors ledo kubeliai gali turėti blogą poveikį gerklę, bet mūsų odą, ji turi pagirtina naudą. Leiskite skaityti daugiau sužinoti apie ledo kubeliai ant veido naudą.

Grožio patarimai Su ledo kubeliai veidui

 • Ledo kubeliai yra greitas būdas suteikti jūsų veidas rasotas ir šviežią išvaizdą be taikant makiažas. Jei skubate ir neturite laiko makiažas, tiesiog patrinti vieną ar du ledo gabalėlius ant veido, ir jūs gerai eiti.
 • Trina ledo kubeliai ant veido kasdien gerina kraujotaką duoti savo veido sveiką švytėjimą. Manoma, kad ledo kubeliai išvengti raukšlių ir ankstyvo senėjimo taip pat.
 • Ledo kubeliai sumažina didelius dydžio poras. Be to, ji taip pat sumažina riebalų perteklių gamybą. Prisirišti du kubeliai minkštu skudurėliu ir masažas ant veido, kol jis ištirps.
 • Nudegimas saulėje šiame karščio nėra kažkas neįprasta. Dėl aušinimo efekto, tiesiog apvyniokite ledo kubelius į audinį ir patrinti ant nudegimo įtakos areas.Gives trumpąją reljefo.
 • Ledo kubeliai dirbti spuogai taip pat. Vietoj to badymas ir auskarų savo inkštirų ir whiteheads, tiesiog įdėkite ledo kubelių per kurį spuogų. Atkreipkite dėmesį į gerokai sumažinti patinimą ir paraudimą.

[Skaityti: homemade Veido Packs su medumi]

 • Geriausias būdas gydyti savo šilumos bėrimas su ledo kubeliais. Nenaudokite juos tiesiai ant veido, o ne wrap juos į minkštą medvilnės audiniu arba zip-lock plastikinį maišelį ir paspauskite jį švelniai paveiktoje zonoje. Vėsa dirbs nuo bėrimų suteikia jums palengvėjimą.
 • Kaip trukti savo makiažą? Paprasta, patrinti ledo kubeliai ant veido prieš taikant makiažas.
 • Vasaros karštis dehidratuoja Jūs Odos, specialiai savo veidą. Kai jaučiatės nepatogiai ir tęsiasi, patraukti kai ledo kubeliai ir patrinti ant veido. Mėgaukitės vėsinimo poveikį.
 • Yra kažkas įdomus galite padaryti. Vietoj įprastų ledo kubeliai už odos ant veido, kodėl gi ne jums užpilkite vaisių sulčių į savo ledo dėklo ir tegul jis užšaldyti. Kai paaiškėja kubeliais, įtrinti juos ant veido gauti vaisių Dievui. Jis suteikia jums spinduliavimo veido.
 • Tamsūs ratilai yra šiuolaikinių moterų gyvenimo nepatogumų. Su valandų praleisti prieš kompiuterį ir vėlai naktį šalių, dažnai pabusti su negraži juoda pleistrai visame mūsų apatinių vokų. Vietoj pateikti normalius agurko skiltelės per akis, išbandyti šį patarimą. Sumaišykite Agurkų sultys su virintu rožių vandeniu ir užšaldyti šį mišinį laikyti ant jūsų pagal akį ratą. Tai padės nyksta tamsius ratilus ir sumažina paburkimą. Nepamirškite atvėsti rožių vandenį prieš išleidimą į šaldiklį.

[Skaityti: Neleisti Veido plaukų augimą]

 • Kai jūs gaunate pavargę dirbti su jūsų kompiuterio ar nešiojamojo valandas, tiesiog įdėkite dvi ledo kubeliai ant jūsų pavargusioms ir susidėvėjusius akis. Tai bus nuraminti savo pavargusios akys. Tai yra vienas iš paprasčiausių ledo grožio patarimų, kaip naudoti.

Patarimai Prisiminti:

 • Kai naudojate ledo kubeliai, nenaudokite daugiau nei du. Pernelyg didelis vartojimas gali sukelti odos problemų, kurios gali pabloginti jūsų situaciją.

Naudojant ledo kubeliai ant veido tiesiogiai gali sukelti subtilus kapiliarų po oda pertrauka. Todėl patartina naudoti ledo kubeliai suvynioti į švarią audiniu.

load...
load...