Geriausios šaulys tatuiruotės – mūsų 10 geriausių šaulių

Šaulys yra saulės ženklas tiems, kurie gimė tarp lapkričio 22 – gruodžio 21. Šaulys yra ugnies ženklas ir simbolizuoja lankas ir strėlės. Jupiteris turėtų būti valdančiąją planetą ir ji yra devintas zodiako ženklas. Šauliai yra galvos stiprūs ir pasitikintys žmonės, kurie visada kalbėti savo mintis.

1. Rodyklė Tatuiruotė:

Kadangi rodyklė yra neatskiriama Šaulys zodiako ženklas, galite jį gauti tatuiruotę ant rankos pavaizduoti vidinės jums gabalas ant išorinio odos. Rodyklė taip pat gali būti simbolinis, kaip pasiryžusi ir tikslą orientuota esate. Galite tatuiruotė ant riešo ar atsilieka ausies.

2. Lankas ir strėlės Tatuiruotė:

Lankas ir strėlės yra tradicinis simbolis zodiako ženklas. Jūs galite turėti labai paprastą dizainą ar daugiau sudėtingas padaryti tiek svogūnai ir rodyklę atrodo realus. Poveikis, pavyzdžiui, medienos efektas ar 3D efektas leis tatuiruotė išvaizdą gyvenimas.

3. Kentauras Tatuiruotė:

Kentauras yra mitinis padaras susijęs su Šaulio. Tai galios ir magijos simbolis. Jūs galite padaryti kentauras atrodo realu, pridedant raumenis jai. Mažas kentauras gali būti tatuiruotę ant apatinės nugaros arba mentės.

load...

4. Saulės Tatuiruotė:

Šaulys yra ugnies ženklas, o saulė yra geriausias simbolis ugnies. Saulė yra didžiulis kamuolys aršios energijos. Kai tatuiruotę ant savo kūno, jis bus priminti jums apie jūsų pasitikėjimą ir stipri asmenybė, kai jūs prarasite tikėjimą savimi.

5. 3 strėlės Tatuiruotė:

3 strėlės būtų puikus Šaulys tatuiruotę. Jūs galite pridėti meninius darbus ir spalvą jai, kad ji atrodo spalvingas ir unikali. Ji simbolizuoja vieną mąstyseną link tikslo, bruožų, kuriuos Sagittarian turimas.

6. Šaulys Tatuiruotė:

Jei ieškote tinkamo Šaulys tatuiruotė, galite apsvarstyti, turintys žodį rašalu ant savo kūno. Tai puikiai atrodo ir perteikti tikslią prasmę ir išvengti nesusipratimų.

7. „S“ su pradūrimo rodyklė Tattoo:

Yra „S“, su rodykle tai Piercing yra labai dažnas Šaulys tatuiruotė. Ji apima tiek zodiako ženklą ir jo vardo. Taip pat tai yra labai lanksti tatuiruotė ir kaip šrifto dydį ir spalvą galima koreguoti. Jūs galite apsvarstyti galimybę jį savo kulkšnies ar jūsų sprando.

8. Woman Holding rodyklė Genčių Tatoo:

Jūs galite pridėti savo Tvist į Šaulys zodiako ženklą pagal tatuiravimo moters ruošiasi šaudyti. Tai galėtų simbolizuoti moters galios ir ambicijų greitas tempas ir konkurencingo pasaulyje. Jūs galite pridėti paliečia spalvos, kad ji atrodo meninė.

load...

9. Ugnies Tatuiruotė:

Nuo Šaulys yra ugnies ženklas, galite apsvarstyti, turintys gaisrą tatuiruotę ant savo kūno. Tai simbolizuoja diską ir ambicijų. Jūs taip pat gali nuspalvinti tai, kad ji atrodytų tikroviška.

10. Rodyklė su Word Tatuiruotė:

Galite tatuiruotė rodyklę su žodžiu ant jūsų kūno. Rodyklė atstovauja savo zodiako ženklą ir žodis reikštų kažką ypatingo savo gyvenime ar kažkas tikite. Žodis gali būti mylimuoju vardas arba jūsų fiancés vardas. Ji taip pat gali būti kažkas, kad jūs turėti uždaryti savo širdį – kaip „vilties“ arba „tikėjimo“.

Daugiau nei 400 zodiako tatuiruotė idėjų vienoje vietoje yra viskas, ko jums kada nors reikės formuoti savo tatuiruočių idėją. Programos „tatuiruotės visiems“ app yra atsakymas į visus jūsų painiavos atsakymas!

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...