Geriausios kriaušių muilo ir dušo želės – mūsų 12 geriausių

Kriaušės yra seniausias muilas prekės ženklas pasaulyje ir savo pirmąją muilo 1789 Anglijoje. Bendrovė skleisti ją šaknis kitose šalyse ir dabar gaminami pagal Unilever Private Limited Indijoje. Prekės ženklas dabar išsiplėtė gaminti veido plauti, dušo želė ir net rankų plovimo. Garsusis glicerinas muilas yra dabar prieinama įvairių variantų, bet skaidrus formulė buvo nepaliestas.

12 geriausių Kriaušės Muilas ir kiti produktai:

1. Kriaušės gemalai Skydas su Mint ekstraktas Muilas:

Tai kriaušės muilas yra suleidžiama su mėtų ekstraktais gėrio, kuri, su anti-bakterinių savybių apsaugo organizmą nuo mikrobų ir bakterijų. Muilas turi šviežią, Minty kvepalų, kuri leidžia maudymosi patirties gaivus. Ji suteikia vėsinimo pojūtį į odą ir suteikia gaivų pojūtį visai dienai. Be to, jis suformuoja apsauginį sluoksnį nuo kenksmingų priemaišų ir skydais jus nuo sveikatos problemų išlaikant sveikatą nepažeistas.

2. Kriaušės teorinės ir Švelnus juostoje:

Kriaušės teorinės ir Švelnus yra seniausia iš visų Kriaušės muilas. Muilas yra praturtintas glicerinu ir natūralių aliejų, kurie efektyviai drėkina odą ir saugo odą sklandžiai ir elastinga. Muilas yra labai švelnus odai, o ne išeiti arba išdžiūti odai. Ji turi švelnų aromatą ir lathers gerai, kad oda švari ir švelni.

load...

3. Kriaušės „Pure & Švelnus rankomis:

Grynas ir Švelnus rankų prausiklis specialiai sukurtas jautriai ir jautriai odai. Ranka plauti kruopščiai valo rankas ir palieka jį švelniai kvepianti. Ranka plauti yra ne neužkemša porų, todėl neužkemša porų, o jo odos kondicionavimo agentai palieka ranka šilkiniai sklandžiai.

4. Kriaušės – grynas ir Švelnus valomasis veido prausiklis:

Kriaušės teorinės ir Švelnus veido prausiklis yra viena iš seniausių veido plauti rinkoje. Veido prausiklis turi aiškią apelsinų želė, kuri lathers tikrai gerai. Veido prausiklis yra labai lengvas ir taip pat gali būti naudojamas ant jautrios odos. Tai daro veido Piskliwy švarus ir suteikia minkštą spindesį odai. Tai veido prausiklis neturi išdžiūti odai ir saugo ją sudrėkintas ilgas valandas.

5. Kriaušės Naftos Išvalyti Muilas:

load...

Kriaušės naftos aišku muilas yra gaivus ir švelnus muilas specialiai sukurtas išlaikyti riebumą toli. Muilo sudėtyje yra citrinų gėlių ekstraktų, kurie yra gerai žinomi dėl savo sutraukiamųjų ir naftos kontroliuoti savybių. Jis valo nešvarumus, purvą ir alyvos, ir saugo odą gerai hidratuotas ir gražiai švarus ir šviežias. Muilas lathers švelniai ir turi raminantį aromatą, kuris tvyro tam tikrą laiką po plovimo. Reguliariai naudojant, taip pat pagerina odos tekstūrą ir daro ją sveiką ir spindinčią.

6. Kriaušės Naftos Išvalyti rankomis:

Kriaušės Naftos Išvalyti rankomis yra ypač suformuluoti rūpinasi rankų, kurios išskiria per daug aliejaus. Ranka plauti yra labai lengvas ir turi gaivus kvapas. Jis neturi išdžiūti kaip paprasti muilai ranką ir todėl švelni ir minkšta. Ranka plauti Sudėtyje nėra sintetinių valymo ir subalansuoja pH vertę rankose.

7. Kriaušės teorinės ir Švelnus dušo želė:

Tai vienintelis dušo želė iš šios markės. Ši dušo želė yra suformuluota jautriai odai, nes ji yra labai švelnus. Dušo gelis yra švelnus kvapas, tvyro tam tikrą laiką po plovimo. Jis valo kūną kruopščiai ir leidžia sklandžiai liesti. Dušo želė drėkina odą gerai ir neturi išdžiūti odai.

8. Kriaušės Gaivus ir Švelnus valomasis veido prausiklis:

Kriaušės švelnus valymas veido prausiklis yra aiškus mėlyna Tonuoti gelis su mikro rutuliukų. Karoliukai pleiskanomis odą ir atkimšti poras. Veido plauti lathers tikrai gerai, kad tik šiek tiek suma privalo valyti odą. Veido prausiklis efektyviai pašalina visas purvo, aliejaus ir nešvarumus pėdsakų atskleisti nuostabiai švarų ir aiškų veidą. Veido prausiklis neturi net išdžiūti odai, jei naudojami saikingai.

9. Kriaušės Šviežia atnaujinimas veido prausiklis:

Tai muilas be veido prausiklis valo veidą visiškai nepaliekant sudaro nuosėdas atsilieka. Tai yra keletas švelnių exfoliating karoliukai kuris pašalina negyvas odos nuo jūsų veidas todėl sveikas ieško. Aušinimo kristalai šioje veido plauti suteikia gaivų pojūtį į savo veidą. Ji taip pat pašalina pėdsakų naftos iš veido, taip pat apsaugo nuo jo sekreciją. Tai puiki veido prausiklis geriausiai tinka normaliai riebiai odai.

10. Kriaušės Šviežia atnaujinimas Itin švelnus veido prausiklis:

Tai veido prausiklis puikiai tinka normalios oda žmonių. Veido prausiklis yra švelnus exfoliating karoliukai ir kristalai, kurie valo ir plauna nuobodu odos ląsteles suteikti naują ir atnaujintą odą. Jis mažina Breakout ir neleidžia spuogų kartojasi. Produktas lathers gerai ir daro odą sklandų ir Piskliwy švarus.

11. Kriaušės Naftos Išvalyti Žara „Ultra Lengvas veido prausiklis:

Kriaušės naftos aišku švyti veido prausiklis pašalina riebalų perteklių ir suteikia odai nesugadintas ir nuostabiai spindinčią. Veido prausiklis švelnus šviežių kvepalų kuri tvyro net nuplovus veidą. Ji išvalo užsikimšusias poras ir saugo odą šviežią ilgą laiką. Veido prausiklis efektyviai valo paviršutiniškai aliejaus ir neturi išdžiūti odai.

12. Kriaušės Naftos Išvalyti Valymas veido prausiklis:

Tai veido prausiklis geriausiai tinka mišriai ir riebiai odai, nes jis pašalina alyvos perteklių nuo veido be džiovinimo. Ji taip pat daro odą squeaky odą. Jame yra citrinų gėlių ekstraktų, kurie veikia panašiai kaip sutraukiantis ir kontrolės naftos sekrecijos. Tai puiki veido prausiklis taip pat sumažina porų dydį ir neleidžia spuogai. Apskritai, tai turi veido prausiklis riebiai odai.

Tikimės, kad jums patiko straipsnį apie įvairių variantų kriaušės muilo Indijoje. Ar pasidalinti su mumis savo atsiliepimais.

load...