Geriausios drakono tatuiruotės – mūsų 10 populiariausių

Tatuiruotės yra tikrai stiliaus pareiškimą! Bet Nuolatinė!

Dragon tatuiruotės yra vieni iš labiausiai paplitusių ir populiariausių pasirinkimų tatuiruočių visame pasaulyje. Drakonai simbolizuoja galią ir yra laikoma daugelyje kultūrų mitas. Smalsumo ir žavesio objektas, drakonai tapo populiarus, nes filmuose kaip „Eragon“, „Žiedų valdovas“ ir žaidimų, pavyzdžiui, „Dungeons & Dragons“.

Geriausia dalis yra drakono tatuiruote prasme, kad jie yra ne tik simbolinis, bet jie taip pat yra madinga. Tai gali būti individualizuotas remiantis stiliaus ir pasirinktą spalvą ir gali lengvai kontūras bet kurią kūno dalį.

Mergina drakono tatuiruote vaizdai

Panagrinėkime žvilgsnis į 10 geriausių dizaino Dragon tatuiruotės, tatuiruočių, kurių elegancija ir galia.

load...

1. Reljefinis drakonas Tatuiruotė:

Žalias ir įspaudų, ši tatuiruotė tipas apima ir stiprina savo kūną, todėl jūsų platforma išraiška. Gyvas ir blizgus, kai rašalu, ji priduria, charakterį ir charizma.

2. Moteris drakono tatuiruote:

Kitas dizainas drakonas tatuiruotė yra vienas virš parodyta kuri vaizduoja feminizmą ir tiktų bet kuri moteris. Atkreipkite dėmesį, kad net atrodo, kad moterys drakonas su jos detalizacija padaryta iki rožinės atspalvis.

3. Spiked drakono tatuiruote:

Šie tatuiruotė dizaino gali būti įvairių dydžių, kad yra dažytos jūsų Biceps, nugaros ir kitų kūno dalių. Šis projektas yra aiškus pavyzdys, kaip drakonas pilnas šuoliai atrodo madinga ir patraukli, nors turintys tik vieną spalvą ant jo.

4. Genčių Dragon Tatuiruotė:

Tai viena iš drakono tatuiruote vaizdų atrodo paprastesnis ir turi mažiau spalvų. Paprastai tai visas juodas, žadina baimės / pavojaus, kuris drakonas dizainas tariamą eksponuoti jausmą. Gentinis pusė drakonas rodomas gerai šiame paveikslėlyje ir yra geras pasirinkimas, drakono mėgėjams.

5. Paprasta graduota drakono tatuiruote:

Paprastas ir sumažinta tatuiruotė drakonas, kad susiejama savo šaltieji ginklai, pelnytai metu yra sena dizainas, dragon mėgėjai yra priklausomi. Laikant stora, tai drakonas atrodo skirtas rankų ir kojų.

load...

6. Rankų drakono tatuiruote:

Dragon tatuiruotės padaryti teisingumą plataus erdvėje, tačiau jie taip pat gali būti suvaržytas ant rankos, kaip parodyta čia. Jei norite, galite vieną panašaus į tai, kaip šie rankų tatuiruotė dizainas yra paprastas ir mažiau skausminga, lyginant su didžiųjų tatuiruotes.

7. Dalinis padengimas drakonas Tatuiruotė:

Jei norite didelį dizainą, kuris neapima savo pilną nugaros, kad ji enticingly pusė padengta ir tegul žmonės stebisi. Šie projektai apima nugarą ar bet apt kūno dalis iš dalies, ieško madinga.

8. Gaisro drakono tatuiruote:

Pirmoji mintis, kuri ateina į galvą, kai vienas sako Drakonas yra ugnis. Priešgaisrinės poveikis dizainas yra labai populiarus ir-paklausa, nes ji rodo unikalią kokybę drakonas.

9. Santrauka drakono tatuiruote:

Tai yra abstraktaus meno ir senovės dizaino derinys! Ši konstrukcija gali būti padaryta bet kūno dalis ir yra linkęs duoti grakštus dar madinga išvaizdą.

10. Viliojanti drakono tatuiruote:

Tatuiruotės šaukė galią ir pavojus gali smogti labai jausmingas laidą, nes pavojus yra kartais viliojanti. Šie projektai yra paprastai tinka padengti atgal ar apatinės nugaros kūno dalį. Yra apkrovų dizaino pasirinkti iš, bet pasirinkti protingai. Laimingas tatuiravimas.

Tikimės, kad jūs turėjote gerą laiką žiūrint į šiuos drakono tatuiruote vaizdų. Ar Jums patinka sportuoti bet tai per savo kūną? Pasidalinkite savo mintimis su mumis!

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...