Geriausios aerobikos Video svorio netekimui – mūsų 10 geriausių pasirinkimų

Taigi, jūs pagaliau padarė tai, kad šiame puslapyje! Šauniai padirbėta! Aš iš tikrųjų reiškia, nes tai reiškia, kad jūs tikrai, tikrai pasiruošę išeiti iš savo kiauto (antsvorio), ir nusprendė suteikti pratimai kulka svorio. Ieškote imtis aerobikos pratimų dėl svorio, kaip jūs ginklą pasirinkimo. Štai per didelis! Leiskite man pasakyti, kodėl.

Kodėl verta fizinį „su aerobikos?

Tai padės jums šiais būdais:

  • Svorio metimas
  • Geriau raumenų sveikata
  • Stipresnis imunitetas
  • Geriau širdies veikimas
  • Stresas suardymo

Kadangi aš esu daugiausia į mokymąsi-by-doing tikintysis, čia yra keletas puikių aerobikos video svorio.

Aerobika Video Weight Loss: Leiskite Gauk srautai

10. Šis geras dalykas apie šį video, kad ji yra paprasto mergina-šalia durų inkaras, kuris yra vilčių, kad aerobinio naujokas! Aš nenoriu būti varžoma pirmą kartą matome raižyti modelis veda mane pratybose. Be to, tai tik 10 minučių treniruotės; taigi, taip pat puikiai tinka pradedantiesiems.

load...

9. Tiems, kurie nori pradėti ilgesnį kardio treniruotės, šis vaizdo įrašas yra puikus. Jis suteikia jums vadovaujasi 37 minučių treniruotės, įskaitant sušilti pratimai.

8. Jei į purtant koją, tai 30 minučių vaizdo daro aerobikos smagu darant jums šokti. Šokiai su degimo riebalų tikslas yra labai skatinti ir degina kalorijas didelis laiko.

7. Šokiai neveikia už jus (ne kalambūras skirti)? Na, šis vaizdo įrašas yra 20 minučių treniruotės, kad turi ypatingų mažo poveikio pratimai tiems, kurie mėgsta eiti lėtai ir stabiliai.

 

6. Šis vaizdo įrašas yra specialiai sukurta siekiant nukreipti pilvą riebalų (mes visi žinome, kad plokštesnis pilvukas verčia mus jaustis didesnis ant grožiu indeksą). Tai trumpas vaizdo, kad dėmesys sutelkiamas tik ant pratimų poros ir puikiai tinka tiems, kurie yra lengvai priblokšti iš sutrikti ir juda kompiuterio. Geras dalykas yra tai, kad ši svetainė turi daug kitų tokių video, kad vienas gali kreiptis į vėliau.

load...

 

5. Kaip ankstesnio vaizdo, tai 20 minučių vaizdo taip pat orientuota į itin varginantis plotas – į rankas! Pradėti šį video ir pradėti kirpimas tuos suglebęs ginklų duoti žmonėms, kad Holivudo raudonas kilimas rankos banga; nešioti, kad strappy suknelė jūs buvote slepiasi spintoje ir jaustis daug labiau pasitikintys!

4. Jei tai jūsų kojas, kad Jus vargina labiausiai, ypač vasarą, išbandyti šį trumpą 10 minučių kardio treniruotės jūsų kojų ir šlaunų. Vengia ne daugiau iš savo bikini ir trumpus sijonus, kai jūs atspalvių kojas su šiuo treniruotės.

 [Skaityti: aerobikos pratimai, kaip sumažinti pilvo riebalų]

3. Tai yra galutinis Super trumpas vaizdo deginti riebalus per aerobika. Tai paprasta, smagu ir puikiai do-sugebėti! Apie 6 minučių ilgio, kad pagrindinis dėmesys skiriamas deginimas riebalų – degančią problemą visų antsvorį turinčių žmonių.

 

2. Ar norite aerobikos treniruotės vaizdo įrašą, kuris suteikia pilną paketą? Štai 60 minučių vaizdo, kad taip visą kursą. Vienas paleisti per dieną ir jūs visi nustatyti deginti riebalus tonas raumenys ir apdailos padriba.

 

1. Priežastis, kodėl aš įdėti šį vieną numeriu 1 yra tai, kad Vandens aerobika yra naudinga ne tik tinkamų žmonių, bet ir tiems, kurie kenčia nuo artrito, nugaros skausmas, išsėtinės sklerozės ir fibromialgija. Dėl šių žmonių, svorio netekimas yra ne tik kaprizas, tai yra būtinybė. Vandens aerobika leidžia jiems numesti svorio, nesukeliant daugiau žalos nei naudos. Tai 20 minučių treniruotės tinka ir saugus visiems (ir tai yra visai daug malonumo).

Na, čia jūs turite jį. Štai mano pasirinkimas iš geriausių aerobikos video svorio. Take your pick, prarasti, kad padriba ir kažkiek abs! Nepamirškite palikti mums komentarą žemiau.

load...