Geriausios

Rapsų aliejus yra išgaunamas iš iš rapsų augalų sėklų. Po derliaus nuėmimo, sėklos yra susmulkinti ir aliejus išgaunamas. Ji 50% mažiau nei sočiųjų riebalų bendros aliejaus. Ji sumažina širdies ligomis, diabetu ir yra idealiai tinka bet virimo tipo. Jis turi neutralų skonį ir yra šviesa tekstūra. Jie Trans riebalai ir cholesterolis nemokama ir yra turtingas šaltinis vitamino E ir Omega 3. Kuris, kodėl mes tiesiog tiesiog turėjo sužinoti, kuris buvo rapsų aliejus ženklai laisvų Indijoje!

Čia yra top 10 rapsų aliejus ženklai Indijoje:

1. Hadsono rapsų aliejus:

Hadsono Rapsų gamina Dalmia žemyno ir sudaro mažą sočiųjų riebalų, aukštos MUFA, aukštos Omega – 3, subalansuotas Omega – 6 Omega – 3, nulis trans-riebalų. Šis aliejus suteikia geras derinys riebalų. Ji yra standartinis augalinis aliejus. Šis aliejus yra lengvas ir neutralus skonis ir aromatas. Tai gali būti naudojama visų Indijos virimo tipo. Ji neturi jokio skiriamojo skonį ar kvapą. Jie išgaunami iš geltonų Canola gėlių sėklų. Tai neabejotinai geriausias rapsų aliejus Indijos prekės ženklas galite rasti.

Kaina: Rs260.00 už 0,95 KGS

2. Giedra Pasirinkite rapsų aliejus natūralus skonis Purškimo:

load...

Šis aliejus yra sveikas ir labai maistingas. Jos vartojimas yra gera gyventi sveikai. Tai natūralus pagardintas maistinio aliejaus, kuris gali būti naudojamas parengti Yummy patiekalų, pavyzdžiui, Tailando geltona kario, kepsnys vištienos puodą pyragas, moliūgų sriuba, ir vištienos Šėtonas. Tai yra keletas gyvybiškai riebiųjų rūgščių. Jis gali būti naudojamas kaip maisto virimo arba salotų. Tai yra geriausias būdas pakeisti sviestą ir margariną į savo mitybą. Šis aliejus yra sojų lecitino vandens, rapsų aliejus, ir propelento non-chlorofluorocabon.

Kaina: 170 gm už Rs.270

3. Sveikas gyvenimo rapsų aliejus:

Tai sveikiausias aliejaus pasaulyje. Prekės ženklas yra Kanada pagrįstas. Tai didelis geros riebalų ir mažai blogų riebalų. Jame nėra jokios cholesterolio ir yra geriausias vitamino E šaltinis Šis aliejus gali padėti jums atsikratyti ligų, tokių kaip širdies ligos ar Tipas – 2 tipo cukriniu diabetu.

Kaina: Rs.85

load...

4. Laxmi rapsų aliejus:

Laxmi rapsų aliejus yra šviesiai gelsvos spalvos ir yra sveikiausias būdas išlikti tinkami. Tai padeda sumažinti širdies priepuolio riziką ir diabetą. Ji neturi jokio skiriamojo skonio ar kvapo.

Kaina: Rs.130

5. JIVO Rapsų Cooking Oil:

JIVO rapsų aliejus yra sveikiausias pasaulyje aliejaus, kad dabar yra Indijoje. Tai yra daug mitybos vertybes Omega, MUFAs ir Pufas, mitybos riebalų, geros riebalų ir nulinės trans-riebalų. Šis ženklas taip pat yra naudojama daugelyje pirmaujančių mažmeninės prekybos maisto parduotuvėse kaip „McDonald, Taco Bell, KFC ir tt Tai yra Nr.1 ​​rapsų prekės šiuo metu ir didžiausias pardavėjas Indijoje.

Kaina: र 260.00

6. Sattvic rapsų aliejus:

Sattvic rapsų aliejus yra sočiųjų riebalų, mononesočiųjų riebalų, polinesočiųjų riebalų, omega – 6, omega – 3, trans-riebalų, cholesterolio ir vitamino E.

Kaina: Rs. 225,00

7. Wesson:

WESSON rapsų aliejaus yra 100% grynumo. Jis padeda išlaikyti natūralų skonį ir blizgesį maisto. Jis naudojamas mailius, suknelė salotos, kepti ar kasdieniniam maisto ruošimui. Šis ženklas yra geriausia išlaikyti savo sveikatą geriausioje būklėje. Tai cholesterolio, ir nėra jokių trans-riebalų ar konservantų.

Kaina: Rs.160

8. Mazola rapsų aliejus:

Mazola rapsų aliejus yra geriausias, kai naudojamas salotų padažuose, kepimui, kepimo ir sautéing. Šis rapsų aliejus prekinis ženklas yra vienas iš geriausių dauguma tie siūlomų garsiausių virėjų. Tai grynai cholesterolio ir yra išgaunamas iš rapsų augalų sėklų. Pakuotė yra apsaugotas nuo sugadinimo atsparaus plastiko buteliai ir lengvas.

Kaina: Rs.150

9. Gintaro rapsų aliejus:

Gintaro Rapsų išgaunamas iš rapsų sėklų, kurių sudėtyje yra labai sveika maistingų medžiagų sudėtį. Ji yra mažai sočiųjų riebalų. Sotieji riebalai yra pagrindinė priežastis, dėl širdies ligų. Tai yra 100% cholesterolio ir yra naudojamas visose maisto ruošimui, salotų aliejaus ir kepti tipų. Šis aliejus turi didelį rūkyti tašką ir nesukietėja į keptas maistas. Jame yra daug svarbaus nutrient- Omega 3. Tai turi daug naudos sveikatai:

  • Širdies sveikata priežiūra
  • Kraujo skystumo agentas
  • Sumažina hipertenzija
  • Balansuoja kraujo spaudimą
  • Sumažina uždegimą
  • Sumažina skausmą.

Kaina: R 130

10. Dalda rapsų aliejus:

Dalda rapsų aliejus yra vitamino galią ir ekstrahuojamas iš šviežių rapsų sėklų. Jie naudoja Dalda tarptautinį technologijas ir žinias gavybos. Šis aliejus yra daug papildomų maistinių medžiagų papildomos energijos, aukščiausios sveikatai ir skanus skonis.

Kaina: R 2120 už 10l

load...