Geriausias Yin ir Yang tatuiruotės dizainas – mūsų 10 geriausių

Yin ir Yang yra Kinijos koncepcija, kuri pasakoja apie darbo ir gyvenimo tėkmės. Išorinis ratas apskritojo figūra įkūnija visą pasaulį, o vidiniai skyriai skirstomi į yin, juoda portion- ir yang, balta dalis. Tačiau nei dalis visiškai viena spalva. Tai simbolizuoja, kad gyvenime ir geras ir blogas negali egzistuoti vienas be kito, ir kad nieko nėra visiškai baltos arba juodos spalvos. Yin yang tatuiruotės būtų stiprus pritaikymas šioje labai išmintingą kinų mokymą.

Geriausi Yin Yang tatuiruotės

Kai yin yang tatuiruotė dizaino pasiūlymai yra taip.

1. Augalų yin yang tatuiruotės:

Tradicinis yin yang gali būti suteiktas gėlių Tvist iki rašalui šalinti tatuiruotę su gėlėmis. Tatuiruotė gali būti rašalu įvairių spalvų, kad jis meno ir energingas. Yin gali būti rašalu su tamsesnėmis spalvomis, pavyzdžiui, giliai mėlyna, žalia, raudona, o Yang gali būti atstovaujama su šviesių spalvų, pavyzdžiui, geltona, oranžinė, rožinė.

2. Undinė yin yang:

Yin yang tatuiruotė gali būti vaizduojamas kaip du neatsiejamus undinės į gimdą panašią struktūrą. Spalvos gali būti kontrastingos, tačiau visiškai juoda tatuiruotė taip pat atrodo gerai. Į undinės suteiktų mistinį kokybę į tatuiruotę.

load...

3. Plunksna yin yang Tatuiruotė:

Du plunksnų gali būti naudojamas vaizduoti yin ir yang. Vienas iš plunksnų gali būti rašalu ir juoda, o kita gali būti tik kontūrai, kad asmeniui odos spalva sudaro kontrastą. Plunksnos būtų pridėti subtilus ir meniškumo į tatuiruotę.

4. Delfinų ryklys yin yang Tatuiruotė:

Delfinai yra švelnus ir žaismingas, o rykliai yra žiaurus ir pavojingas. Abu šie padarai atstovauti yin ir yang gausiai. Nors abu padarai turi visiškai skirtingus temperamentus, abu bendrai egzistuoti jūros.

5. Deconstructed yin yang:

Ši tatuiruotė turės visus yin yang dalių iš eilės. Tatuiruotė gali būti padaryta ant nugaros arba ant vieno rankos. Tatuiruotė gali būti rašalu tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Esmė būtų turėti visus simboliu dalys vienoje vietoje.

6. Pati simbolis:

Yin yang visas būtų nuostabus ir paprastas tatuiruotė rašalu. Tai yin yang tatuiruotė nebūtų vietos ilgas ir todėl gali būti rašalu beveik bet kurioje kūno.

7. Saulės yin yang tatuiruotės:

Yin yang tatuiruotė gali būti uždara saulėje. Saulės riba galėtų būti visuma, o padalinys viduje gali būti atstovauti Kinijos simbolis puikiai. Čia, saulė veiktų kaip gynėjas ir balanso vartininką.

load...

8. Ugnies ir vandens tatuiruotė:

Ugnis yra destruktyvus, aktyvus, plečiasi, o vanduo yra ramus, paklusnus ir pasyvus. Abu šie elementai skiriasi viena nuo kitos žymiai. Tačiau, kaip yin ir yang, abu šie elementai išlaikyti pusiausvyrą pasaulyje.

9. Genčių yin ir yang Tatuiruotė:

Yin ir yang tatuiruotė gali būti vaizduojamas su genčių dizaino. Kontūrus galima padaryti juoda ir rašalu ant beveik bet kurią kūno dalį.

10. Paw Print yin ir yang:

Vienas tatuiruotė paprastai simbolizuoja daug dalykų. Nesvarbu, ar esate gyvūnų mylėtojas, ar tiesiog norite kažką kitą A yin yang tatuiruotė su letena spausdina būtų novatoriškas ir kūrybiškas tatuiruotė rašalu.

Formuoti savo tatuiruočių idėją pat ir išvengti nesigaili; Tatuiruotes Viskas yra bet kokio tatuiruotė painiavos sprendimas.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...