Geriausias rankų tatuiruotės dizainas – mūsų 10 geriausiųjų

Tatuiruotės buvo maždaug nuo seniausių laikų. Jie turi svarbų reikšmę įvairiose kultūrose visame pasaulyje, ypač genčių kultūrą. Daugelis jų turėti religinius ir dvasinius įsitikinimus ir rašalu ant įvairių kūno dalių, pavyzdžiui, rankos, rankų, kojų, liemens, pečių ir tt

Ranka ir petys yra naudojami kaip portretų tatuiruotes, nes jie yra lengvai matomas. Ir turintys tatuiruotes ant rankų tapo gana populiarus per metus. Paimkime bent kai kurie iš geriausių rankų tatuiruotė dizaino išvaizdą.

Rankų Tattoo Designs

1. Tai turbūt vienas iš gražiausių ir sudėtingų rankinio tatuiruotė dizaino. Modelis susideda iš dviejų dūzgiantis paukščių, kurie vaizduoja gyvenimą ir laisvę. Gėlės ir šakos yra išdėstyti aplink gerai, kad dizainas neatrodo nepatogus. Ryškios spalvos atspalviai spalvų pridėti gylio ir grožį į šį dizainą. Modelis apima ranką su tatuiruotė dizaino pratęsiantis iki pečių.

load...

2. Šis dizainas yra labai moterišką išvaizdą su plataus naudojimo žiedų, lapų ir šliaužtinukai. Ji apima visą ranką, bet pečių liko tuščia, kad dizainas neatrodo labai perpildyta. Visą žydi Hibiscus kartu su 4 mažesnių dominuoja dizainas kartu su daugybe pumpurų. Tai idealiai tinka mergaičių visame 20 metų amžiaus – 30. Tai tikrai geras pasirinkimas tatuiruotė dizaino mergaitėms ant rankų.

3. Falcon tatuiruotė vertus, yra populiarus, ypač tarp vyrų. Jame vaizduojamas įniršio, įžūlumo ir laisvę, kuri yra vieni iš dominuojančių savybių sakalas. Ši tatuiruotė vaizduoja, kad paukščių skaičius yra sujungti į bendrą galingą sakalas, vaizduojanti stiprybės ir drąsos. Ji apima tik dilbio ir tik su juodu rašalu.

4. Religinės simboliai naudojami kaip tatuiruotė dizaino buvo populiarus nuo senų laikų. Šiandien daugelis Bolivudo taip pat Holivudo įžymybės buvo Besivystantis Šios tatuiruotės. Ši konstrukcija suteikia modernią prisiliesti prie simbolio pridedant keletą spalvų į jį. Jame vaizduojamas asmens atsidavimą ir tikėjimą Dievu.

5. Saulė dizainas yra vienas populiariausių ir madinga dizaino tarp vyrų ir moterų. Yra saulės tatuiruotė ant rankų dizaino kaip dangaus saule, svastikos saulės, genčių menas saulės ir tt Daugelyje mitologijose skaičius, saulė laikoma stiprybės šaltinis ir jėga. Todėl daugelis žmonių renkasi šį saulės tatuiruotė dizaino. Taip pat galite pridėti įvairių motyvų, pavyzdžiui, veidų, modelių, simbolių pridėti individualistinė prisiliesti prie savo dizainą.

load...

6. Ši tatuiruotė dizainas pavaizduotas moterų portretą, bet prideda funky prisiliesti prie jo. Ryškiai spalvos perukas ir akys vaizduoja įvairias atspalvių žmogaus gyvenime, kad jis ar ji atliekami sveikatos. Akys yra asmens širdyje langą ir tokiu būdu šis projektas taip pat turi labai išraiškingos akys. Tokie rūšių tatuiruotė dizaino yra populiarus tarp moterų visame 30 metų amžiaus – 40.

7. Kitas populiarus tatuiruotė dizainas, angelas tatuiruotė reiškia meilę, apsaugą ir ramybę. Tai vertus tatuiruotė dizaino galima dėvėti įvairaus amžiaus moterims. Galima naudoti daug spalvų į angel modelio, kad ji atrodo energingas ir pilnas gyvenimo. Kupidonas, meilės angelas yra dar vienas angelas tatuiruotė dizaino tipas, kuris yra populiarus tarp jaunų mergaičių. Šis ypatingas deigns rodo angelą sargą, parengtą visiškai juodu rašalu.

8. Drugelis tatuiruotės yra universalus mėgstamiausia moterų visų amžiaus grupių. Tai ypač dizainas yra gana moteriškas ir subtilus, vaizduojanti noro ir laisvę skraidyti. Gražiai pateikti žėri kad dizainas atrodo labiau elegantiškas. Drugelis dizainas tatuiruotė gali būti rašalu naudojant daug spalvų ir motyvų sukurti individualų išvaizdą.

9. 3-D tatuiruotė dizaino populiarėja visame pasaulyje. Dizainas atrodo Iššokti iš vertus, tokiu būdu suteikiant 3 dimensija išvaizdą. Bet kurio pageidaujamo modelio arba motyvas gali būti pasirinktas 3-D tatuiruotė. Tai gali būti dėvimi tiek vyrams, tiek moterims, bet kokio amžiaus grupėje.

10. Tai yra mūsų pačių Desi versija tatuiruotė – chna tatuiruotė. Daugelis tarptautinių įžymybės buvo matyti pastebėtas sporto chna tatuiruotę ant įvairiomis progomis. Yra įvairių dizaino ir modeliai chna tatuiruotė panašaus Radžastano dizainas, arabų dizaino, Pakistano dizaino ir tt Vienas turi pasirinkti dizainą ji mėgsta ir pradėti. Tačiau chna tatuiruotės yra ne nuolatinis, kaip kitų tatuiruočių ir likti kelias dienas.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...