Geriausias gyvūnų tatuiruotės dizainas – mūsų 10 geriausių

Tatuiruotės paprastai simbolizuoja tam tikrą prasmę. Gyvūnų tatuiruotės yra puikus tatuiruotės gauti, jei jūs norite, kad jūsų tatuiruotė surengti specialią prasmę. Kiekvienas gyvūnas perteikia kažką kitą. Jie nėra konkrečiai lyčiai ir gali būti įspaustas ant bet kurioje kūno dalyje.

Labiausiai mėgo Gyvūnų Tatuiruotės:

Štai keletas gyvūnų tatuiruotė dizaino verta apsvarstyti.

1. Jodinėjimas Tatuiruotė:

Horse tatuiruotės yra ne tik puikus stiliaus simboliai, bet taip pat atstovauja jėgą ir grožį. Didingas eržilas juda yra puikus tatuiruotė idėja. Paprastas ir žavinga tatuiruotė idėja būtų, kad iš Dala arklio ar karnavalo arklys.

2. Lokys Tatuiruotė:

Bear tatuiruotės atstovauti milžinišką jėgą ir valdingas asmenybę, kuri gali traiškyti kitus. Kai bear rūšių, pavyzdžiui, koala lokys galėtų atstovauti Spryt ir nekaltumą. Mikė Pūkuotukas yra animacinis Bear, kad vienas gali apsvarstyti įvesti ranka.

load...

3. Raven Tatuiruotės:

Varnas iš pradžių buvo baltas paukštis. Yra daug legendų apibūdinantys už varnas tekinimo juoda priežastį. Vieni sako Nojus išsiųstas varnas prieš siunčiant į balandį išbandyti vandens lygį. Bet vietoj grįžta varnas apsigyveno į žemę. Tai įsiutino Dievą, ir jis pasuko Raven black. Varnai perteikti blogus simboliais ir paslaptį.

4. Povas Tatuiruotė:

Povai yra labai žavus ir gražus padarai. Jie atstovauja grožį, orumą, išdidumą ir pasitikėjimą pagarbą. Povai turėti spalvų ant jų įvairovę, sudarančią tatuiruočių jiems smagu. Tai iš tiesų spalvingas būtybė tatuiruotė ant savęs. Vienas taip pat gali tatuiruotė povo plunksnų ar tatuiravimo visą povą atrodo per daug.

5. Liūtas Tatuiruotė:

Liūtai yra gyvūnų karalius. Liūtai atstovauti vadovavimo ir stiprumą. Liūtai yra žavingi gyvūnai ir awe stebina tatuiruotė idėjų. Animacinis prisilietimas gali būti pridėta rašalui šalinti Simba, simbolis iš animacinio filmo „Liūtas karalius.

6. Tiger Tatuiruotė:

Tigrai yra labai agresyvūs gyvuliai. Jie atstovauja drąsa, fierceness, jėgą ir drąsą. 3D paliečia gali būti pridėta prie atneš tigro žiaurumą. Visą kūną iš tigro gali būti tatuiruotę arba tiesiog į veidą. Kokiu būdu jis rašalu, tai yra didingas gyvūnas tatuiruotė dizainas turi.

7. Šuo Tatuiruotė:

Šunys puikių augintiniai. Jie yra lojalūs ir suteikti gerą draugė. Šuo tatuiruotė gali būti panašūs į augintinio jums kažkada ar tiesiog kaip stiliaus pareiškimą. Cartoon paliečia gali būti įtraukta į tatuiruotę, kad jis komiškas ir įdomus. Yra daug įvairių šių tatuiruotė dizaino ir spalvų asortimentą.

load...

8. Žuvų Tatuiruotė:

Žuvis turi biblinius aliuzijų ir atstovauti stebuklus ir magiją. Jie taip pat perteikti laimę, gerovę ir įžvalgumo. Lašišų žuvis ypač atstovauja žinias. Žuvis tatuiruotės gali būti padaryta genčių arba teptuku darbo dizaino ir spalvų asortimentą.

9. Katė Tatuiruotė:

Katės yra susiję su mistika ir antgamtinių galių. Jie taip pat pavaizduoti moterišką energiją ir nepriklausomybę. Juoda katė gali reikšti į raganavimu ir antgamtinis interesus. Katės turi daug rūšių, todėl suformuoti tatuiruotė idėjų įvairovė.

10. Gyvatė Tatuiruotė:

Gyvatės yra slithery ir pavojingų būtybių. Jie gali sužeisti žmones tik su vienu įkandimo. Gyvačių įkandimų gali būti nuodingas ir mirtinas. Todėl gyvatės yra tatuiruotės, kurios perteikia pavojų ir fierceness charakterio.

Jei esate gyvūnų mylėtojas, nėra geresnio vieta rasti tai, ko jūs ieškote! Tatuiruotės visiems turi daugiau nei 400 gyvūnų tatuiruotė dizaino, išskyrus 8000 kitų dizaino iš įvairių kategorijų.

Ieškoti daugiau įdomių tatuiruotė dizaino šiuo tatuiruotė app.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...