Geriausias Floral Mehndi dizainas – mūsų 10 geriausių

Mehndi yra iškilmingas meno forma, kuri atsirado senovės Indijoje. Gėlės yra vienas iš gražiausių kūrinių Dievo. Ir kai mes deriname abu šiuos kūrinius, mes gauname Gėlių Mehndi dizaino rankų, kurios tikrai gražiausia iš visų Mehndi dizaino.

Žiūrėti Kaip Padaryti Mehendi Designs video iš mūsų StyleCrazeTv

Gėlių Chna dizainas Susipažinkite kad jūs galite padaryti pagal 20 minutes

Dabar Gauk 50% nuolaida mūsų geriausiai parduodamas Mehndi Course – „Master menas Mehndi tik 4 valandos“

load...

Gėlių Mehndi Designs rankoms

Leiskite mums turėti bent šiuos 10 nuostabių Floral Mehndi dizaino žvilgsnis gavo vestuves.

1. Gėlių ir Paisley dizainas yra labai paplitusi Mehndi meną. Šie du iš esmės yra Mehndi meno pagrindas. Tai paprastas, bet gražus gėlių ir Paisley dizainas kojų. Į kojų centro ir Paisley dizainas gėlė atrodo gana įdomi. Naudojami užpildyti dizainas taip pat maži taškeliai puikiai atrodo.

2. Tai dar vienas Pasakų pėdų Mehndi dizaino. Dizainas ant kojų pusėje daro jį unikaliu, nei kitų įprastų dizaino. Gėlių raštai ir gėlių BUD dizaino, kad tai puiki gėlių Mehndi dizaino.

3. Šis Mehndi dizainas audeklas su Paisley ir gėlių modelius. Šis paprastas dizainas yra Gražus ir plinta iš vidurio ranka atgal delno. Sutampantys modelius ant pirštų daro dizainas puikus.

4. Šis gražus gėlių Mehndi dizainas nėra simetriškas ant abiejų rankų, todėl jūs galite išbandyti bet Dizainų vieną. Be šio projekto, daugiau dėmesio skiriama piršto. Didelis gėlių motyvas ant delno nugaros griebia dėmesį. Gėlės yra užpildoma jautrūs techniką. Kartu su gėlių, dizainas taip pat naudoja lapų motyvais.

load...

5. Šis Mehndi dizaino galima lengvai padaryti ant bet kokiai progai. Asimetriškas dizainas ant abiejų rankų ir gėlių raštas alsuoja mažų ir sudėtingų pynimo ir spiralės modeliai tampa patrauklesnė. Į Paisley motyvai, taip pat gėlių dizainas ant pirštų yra gana unikalus.

6. Tai vienas gražiausių Mehndi dizaino visa tai prasideda nuo vidurio vertus iki pirštų. Paisley ir gėlių modelius ant pirštų padaryti Mehndi dizaino gana unikalus. Paisley ir gėlių dizainas yra naudojamas spiralinis nėrinių modelio.

Dabar Gauk 50% nuolaida mūsų geriausiai parduodamas Mehndi Course – „Master menas Mehndi tik 4 valandos“

7. Šis dizainas yra tiesiog puikus. Dideli gėlių modeliai yra naudojami sukurti šį Mehndi dizaino abiem rankomis. Spiralės dizaino ant pirštų, taip pat gėlių dizaino, kad išplėsti iki vidurio rankos, kad ji taptų stulbinantis būdas sportuoti gėlių Mehndi dizaino. Nėra jautrūs naudojamas šio dizaino. Tik storio Mehndi linijos naudojamos užbaigti dizainą.

8. Šio saldaus ir paprasto Mehndi dizaino, labai smulkios chna linijos yra naudojamos vietoj storų linijų pridėti daugiau išsamiai į dizainą. Šis unikalus dizainas suformuoja širdies modelis, kai abi rankos yra sujungtos. Mėlynos ir rožinės spalvos blizgučiai papildymas gėlių motyvais per vidurį ir kitų dalių, kad jis taptų gana.

9. Tai unikalus Mehndi dizaino kartu su gėlių motyvais. Dideli Shaded gėlės yra padaryta ant delno pusėje ir Paisley dizainas padengti pirštus. Gana dizainas ant pirštų daro tai puikus pasirinkimas bet kokiai progai. Dizainas yra asimetriškas, todėl jūs galite pabandyti abu arba tiesiog klijuoti į vieną dizainą.

10. Kas sakė, tik rankiniai chna dizainai gali turėti blizgučiai ir blizgučiai į juos? Išbandykite ką nors naujo iš senų dizainų, kurie yra monotoniška spalvos ir trūksta įvairovė. Ši gėlių Mehndi dizainas kojų atrodo miela su paprastais gėlių motyvais ir mėlynos ir aukso spindesiu. Tai fantastinis dizainas tinka vestuves.

Taigi, mes tikimės, kad jums patiko šių gėlių Mehndi dizaino. Prašome palikti mums savo vertingų atsiliepimų.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...