Geriausias

Mes turime visas panaudotas amžiaus lusting po blizgus nagų blizginimo ir išlaidų crazily bando surasti tobulą dažai išlaikyti mūsų talons ieško blizgus dieną ir dieną. Long Gone yra ta, kad laikas. Tai šteinai erą. Yra kažkas, kad prašmatnus ir edgy apie matiniu paviršiumi blizginimo. Jis yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip gauti savo nagus išsiskirti iš minios. Šteinai visada buvo mano mėgstamiausia įvairovė. Žinoma, jūs galite veikti protingas ir investuoti į matiniu viršutinis sluoksnis ir paversti savo pasaulio matinis. Bet mums visiems, čia yra keletas seiletis vertas šteinai, kad jūs turite savo.

Geriausi matinis nagų lako atspalviai

1. MAC Wham, Bam, Glam:

Wham, Bam, Glam tamsiai Taupe matiniu paviršiumi nagų lakas iš MAC. Spalva tarsi man primena pieno šokoladu. Tai gana atspalvis, kad jūs galite dėvėti dirbti iš reguliaraus persikų ir kremai kaita. Reikalingas tris sluoksnius.

2. Zoya Lolly:

Mano mėgstamiausia partijos. Žinoma, jūs žinote, kodėl. Lazdelės yra ryškiai rožinės spalvos matinis. Atspalvis būtų būti bet PINK Lenkų įsimylėjėlių malonumas. Šteinai baigia paprastai baigtis nuobodu. Bet tai vienas yra aklė. Reikalingas tris sluoksnius.

3. Orly mėlyni zomšiniai:

Mėlyni zomšiniai ateina iš Orly anketa Matinis Couture kolekcija. Tai gana džinsinio mėlyna matinė. Apdaila yra matinis, bet vis tiek turi blizgesio tiek jai, kurie man patinka. Atrodo, kad suede tikrai. Reikalingas dviem sluoksniais.

load...

4. OPI Medus Ryder:

Pirkti OPI Honey Ryder Dėl ₹ 1,410.58 @ www.amazon.in/opi-honey-ryder

Medus Ryder yra gražus aukso matinis su aukso shimmers jame. Pagaminta OPI garsaus skystis smėlio apdaila, Lenkijos atrodo aukso folija nagams. Jei norite prislopintas aukso nesikreipiant per viršų, tai vienas yra skirtas Jums. Reikalingas dviem sluoksniais.

5. Avon „Matinis Violeta:

Violeta yra tamsaus Royal violetinė matinis. Man patinka, kaip atspalvis lieka ryškus net su matiniu paviršiumi. Tamsios matinis atspalvių yra reti, todėl yra gera atsargomis apie šį vieną. Reikalingas dviem sluoksniais.

6. Orly Viridian vinilo:

Viridian Vinilo priklauso ereliai anketa Plastix kolekciją. Tai gražus mėlyna žalia žalsvai mėlyna matinė. Kas man patinka apie šį lenkų yra tai, kad jūs turite matiniu paviršiumi su daug blizgesio. Tai beveik kaip turintys plastiko sluoksniu ant jūsų nagų. Reikalingas dviem sluoksniais.

7. ZOYA Posh:

Pirkti Zoya POSH Dėl ₹ 1,588.00 @ www.amazon.in/zoya-posh

load...

Posh ateina iš Zoya ribotos leidimas Matte Velvet kolekciją. Tai matinis aksomo raudona su tam tikru jo mirguliavimas. Atspalvis tamsesnis nei reguliariai raudonos ir atrodytų Pasakų vakarą. Tikrai primena prabangią aksomo audinio. Reikalingas tris sluoksnius.

8. MAC Dygliuotos:

Jei manote, sidabro šteinai, visa tai ateina į galvą, yra Grays. Bet ne tai vienas. Dygliuotos yra tikra mėlyna sidabrinė matinė su mirguliavimas į jį. Taip, mirguliavimas į matinis !! Labai unikalus ir turi. Reikalingas tris sluoksnius.

9. ZOYA Veruschka:

Pirkti Zoya Veruschka Dėl ₹ 1,859.00 @ www.amazon.in/zoya-veruschka

Veruschka yra tamsus miškas žalias matinis su apkrovų žalia mirguliavimas į jį. Jei jums patinka žali, tai vienas turi. Mirguliavimas yra gana ryškus net matiniu fone. Ir jei padanga matinis atrodo, tiesiog pridėti viršutinis sluoksnis paltą ir jūs galų gale baigti su kažkuo dar gražiau. Reikalingas dviem sluoksniais.

10. OPI Vesper:

Pirkti OPI Vesper Dėl ₹ 1,102.20 @ www.amazon.in/opi-vesper

Kitas skystis smėlio grožį. Vesper yra tamsiai violetinė-juoda su apkrovų juodos blizgučiai į jį. Gražus juodas matinis nagų lakas pakeisti savo įprastą juodą laką su. Reikalingas tris sluoksnius.

load...