Geriausi YSL kvepalai moterims – mūsų 10 geriausių

Yves Saint Laurent YSL arba prekės yra žinomas dėl savo labai moteriškas asortimentą kvepalų, kad yra unikalus ir labai reti. Čia yra mano top 10 YSL kvepalai moterims:

Top 10 YSL Kvepalai moterims

1. Baby Doll Yves Saint Laurent:

Baby Doll yra elegantiškas dar visiškai įdomus, jaunatviškas ir švieži kvepalų iki YSL. Pagrindinės pastabos apima oranžinė, juodųjų serbentų, ananasų ir šviežių obuolių. Pasibaigus kvepalų širdis slypi frezijos aromatas, rožė, heliotropas ir pakalnučių nuo kvapiosios, kedro, vanilės ir smilkalų bazę.

2. Paryžius Yves Saint Laurent:

Įkvėptas meilės miestas „, Paryžius“ yra duoklė romantikos. Aromatas prasideda aromatas violetinės ir bergamočių su milijono rožių įvairių rūšių savo širdį ant sumedėjusių pastabose bazė. Sophia Grojsman yra nosies už šį viliojantis aromatas.

load...

3. Opijus Orient Ekstremalus:

Kaip rodo pats pavadinimas, tai yra rytietiškas aromatas su prieskonių daug, ypač skirtas šiandienos moteriai. Ji buvo pradėta 2007 metais ir turi pagrindines pastabas pakalnučių, bergamočių ir mandarinų su vidutines kvapų jazminų, gvazdikų ir keletą prieskonių ant pačulių, vanilės, gintaro ir opoponax bazę.

4. Kūdikių lėlės saldainiai Rožinė:

Tai ribotas leidimas pagal YSL pradėjo 2005 metais ir turi užrašus rabarbarų, greipfrutų, raudonųjų serbentų, imbieras, baltųjų rožių, frezijų, kedro ir gvazdikų.

5. Baby Doll Lucky Žaidimas:

Baby Doll Lucky Žaidimas yra saldus ir gėlių kvepalai pagal YSL kuri buvo pradėta 2006 metais, tai aromatas yra granatų, rabarbarų, imbieras, persikas, frezija, persikas, kedras, greipfrutas, kardamonas ir raudonomis uogomis aromatą.

load...

6. Kūdikių lėlės magija:

Baby Doll Magic gėlių ir vaisių YSL kvepalai moterims kuris buvo pradėtas 2008 metais ir ypatybės aistros gėlė, jazminų, muskuso ir greipfrutų aromatai.

7. Kinas:

Garsusis Jacques Cavallier yra nosies už šio kvepalų kino. Kaip rodo pats pavadinimas, tai aromatas atneša su juo spalvingi liesti žvaigždės ir visada patraukia dėmesį. Aromatas yra gundantis derinys saldaus ir puraus vanilės ir muskuso, prabangus, balzamo, gintaro, Amaryllis ir bijūnų.

8. „Elle Intense Parfumuotas Vanduo:

Pradėta 2008 m spyruokles, tai yra seksualus kvepalų, kad turi labai garsiai ir vaisių aromatas jai. Aromatas prasideda Litchi ir aviečių aromatas su vilkdalgių, rožinė vaisių ir jazminų jos širdies ir Pačiulių, Benzoin ir gintaro kaip savo bazę.

9. Elle Šokiruojančio:

Tai ribotas leidimas kvepalai pradėjo 2009 metais ir turi gėlių ir vaisių esmę. Jis susideda iš bijūnų, imbieras ir mandarinų aromatais ant santalas ir muskusas bazę.

10. Meilės vėl:

Meile vėl yra kvepalai sukurtas garsaus Jean Claude Ellena ir buvo pradėtas 1998 metais Tai romantika, meilės ir aistros kvapas su visą sodą, nubrėžtos į butelį aromatas. Aromatas yra aromatų brimbelle, muskuso, švelnus bijūnas ir aviečių mišinys.

Tikiuosi, kad šis straipsnis apie YSL kvepalai moterims padeda jums pasirinkti tinkamą vieną tau.

load...