Geriausi vėžlių tatuiruotės dizainai – mūsų 10 geriausių

Šiuolaikiniame pasaulyje, noras daryti kažką kitą sukėlė tatuiruočių vėžlių dizaino. Tai rodo jūsų meilę gyvūnui. Pagrindinė priežastis, dėl savo patrauklumo yra Paauglės Mutant Ninja Turtles populiarumas. Netrukus žmonės ėmė realizuoti kaip nuostabus šie ropliai gliaudytos iš tikrųjų yra. Vėžlys tatuiruotė yra dėvėti tiek vyrams, tiek moterims.

Geriausios Turtle tatuiruotės

Štai keletas geriausių vėžlys tatuiruotė dizaino iki datos!

1. Ramiojo vandenyno stilius vėžlys Tatuiruotė:

Turtle tatuiruotės pagal Ramiojo vandenyno ar Havajų stilius yra gera idėja. Jos dažniausiai yra sudarytas su juodu rašalu padėti, bet netgi gali turėti neįprastų spalvų Ramiojo vandenyno dizaino. Šios tatuiruotės simbolizuoja ramybę, ramybę ir ramybę.

2. Jūros vėžliai Tatuiruotė:

Meilė pamatyti vėžlius į jūrą? Tai puikus tatuiruotė pasirinkimas vėžlių mėgėjams. Dauguma dalis šio tatuiruotė yra mėlynos spalvos, kuri yra jūros spalva. Šios tatuiruotės paprastai didelis dydis.

load...

3. Mažos vėžlys tatuiruotės:

Maži vėžlys tatuiruotės paprastai suteikia mielas išvaizdą ir dažniausiai pirmenybę teikia merginoms. Šios tatuiruotės yra labai mažas dydis ir suteikia raminančią išvaizdą. Šios tatuiruotės yra geras pasirinkimas, jei norite gauti ji padarė netoli kaklo.

4. Keltų mazgas vėžlys tatuiruotės:

Nori kažką kitą? Tai labai skiriasi nuo visų kitų dizaino. Šie projektai yra labai spalvingas ir dizaino parengtas kaip mazgų suteikiant vėžlys formos. Šios tatuiruotės atrodo vėžlio, jei atidžiai.

5. Oro šepetys vėžlys Tatuiruotė:

Oro šepetys vėžlys tatuiruotės yra pagaminti su oro šepečiu padėti, bet visam laikui. Tai atrodo labai patrauklus ir malonus. Specialūs formos yra sukurtas siekiant padaryti juos švariai ir tiksliai. Šios tatuiruotės dažnai suteikia putojantis išvaizdą.

6. Cartoon vėžlys tatuiruotės:

Crazy dėžutėse? Karikatūrų vėžlys tatuiruotės duoti mergaitišką ir mielas išvaizdą. Šios tatuiruotės dažnai puošia kitų animacinių susiję meno ir dizaino. Šie saldus ieško tvariniai yra geras pasirinkimas, jei norite gauti vėžlys tatuiruotes pagaminti.

7. Simbolių vėžlys tatuiruotė:

Kai vėžlys tatuiruotės simbolizuoja ištvermę, jėgą, apsauga, nekaltumo, ramybę, kūrimą ir ilgaamžiškumą. Šios tatuiruotės yra gražūs ir žavinga. Simbolinės vėžlys tatuiruotės paprastai turi moterišką išvaizdą.

load...

8. Šeimos vėžlys Tatuiruotė:

Norite gauti pilną vėžlys šeimos tatuiruotę padarė? Vėžlys šeimos duos visiškai kitokį požiūrį. Iš vėžlių skaičius yra pagaminti iš kurių matyti savo meilę vėžlius. Šie vėžliai simbolizuoja taiką ir ramybę. Vėžlys šeimos tatuiruotė yra tėvas vėžlys, motina vėžlys ir savo vaikus.

9. Flowery vėžlys Tatuiruotė:

Šios tatuiruotės yra daug vėžlių ir spalvingų gėlių derinys. Šios tatuiruotės yra įtaigus ir jų ryškių spalvų padaryti juos labiau akį intriguojantis. Daugelis gėlės yra sudarytas aplink vėžlys suteikti jai kitą ir neeilinis išvaizdą.

10. Genčių vėžlys Tatuiruotė:

Daugelis vietinių kultūrų, tokių kaip Amerikos indėnų ir havajiečių turi gilią pagarbą vėžlius. Tai lėtai juda, yra turtingas simboliai vidinio atspindžio ir ramybės. Taigi genčių tatuiruotės padės jums artimai susijusi su šio nuostabaus padaras ir gimtąja pasaulyje.

Ieškoti daugiau patrauklių tatuiruočių meną ir pasirinkti geriausią idėją už jus.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...