Geriausi velnio tatuiruotės – mūsų 10 geriausių

Velnias, raudona figūra su ragais, point baigėsi uodega ir trišakiu, simbolizuoja visa, kas nėra gerai. Pasaulyje visada egzistavo priešybių Angelas anketa priešais yra velnias. Todėl užtrunka daug drąsos gauti velnias rašalu ant jūsų kūno visam laikui. Tačiau, daugeliu religinių pasakojimų ir pasakėčias velnias vaizduojamas kaip gudrus persona, turinti sidabro kalba, kuri vilioja ir gundo jus iššūkį savo likimą ir galiausiai patenkinti savo mirtį. Panašiai velnias tatuiruotė idėja, nors siaubinga savo simbolika yra labai patraukli šiandienos jaunimui. Tai gali būti dėl to, kad tobulumo, kurioje velnio įsivaizdavo formą galima figūrą į tatuiruotė dizaino.

Geriausi Devil Tatuiruotės:

1. Velnias galvą Tatuiruotė:

Bendras rūšies velnių tatuiruotė yra vienas tik su savo galva. Tai vienas iš populiariausių ir dažniausiai rašalu, nes jos cool atrodo

2. Rūkymas Devil Tatuiruotė:

Velnio veidas su cigarete tarp jo lūpų ir blogybių į jo akis yra bendras tatuiruotė ženklinimo nepaklusnumas. Kai jūs sukilę prieš savo tėvų, kas gali būti blogiau, nei tatuiruotė ir kad per su cigarečių ir velnių iš jų!

load...

3. Juoda ir balta metmenys Tatuiruotė:

Juoda ir balta kontūrai velnio veidą yra dar vienas bendras estetinis forma velnias tatuiruotė. Ji simbolizuoja tai, ką bet kuris kitas velnias būtų, bet atrodo šiek tiek labiau subrendęs nei raudono kvailas charakterio velnias įsivaizduojamos būti.

4. Mielos Visas Kūno kupidonas kaip velnias Tatuiruotė:

Tai velnias iš vaikų Fable knygų. Jis atrodo mielas ir išdykęs, o ne blogį ir demoniška. Nenuostabu, kad turi daug daugiau gerbėjų negu jos angelišką alternatyvų. Yra kažkas apie tuos mielas, o ne reiškia gerai visiems akis, kad tu tirpsta visame jų.

5. Ji velnias Tatuiruotė:

load...

Tada yra ji velnias ieško neįtikėtinai karšta jos pusiau nuogas išvaizdą. Tai velnias simbolizuoja ignoruoja daugiau nei šėtono dorybių ir atrodo rimtai karšta, kuris yra papildomas privalumas.

6. Siaubingos Visas Kūno Tatuiruotes:

Ten yra velnias, kuris yra ne mielas ar vaikiška ne visiems. Tai įspūdingiau ir demoniškas savo formos ir dar graži. Nors labai pagirtina iš Atsižvelgiant į meno taško, tai tikrai ugdo, kad baimės elementas tie, kurie ją mato protus.

7. Rockstar velnias Tatuiruotė:

Velnias su gitara arba groti būgnais atitinka šį įvaizdį. Muzikantams ypač roko muzikantų velnias nėra blogis ne visiems. Jis šiurkščiai nesuprastas, tamsus, gilus, klaikus ir puikiai tinka mįslingas vaizdas jiems reikia.

8. Velnio karikatūra Tatuiruotė:

Tai dar vienas funky ieško tatuiruotė, kuri paprastai nėra pasinaudoti spalvos. Tai nerealu savo išvaizda, bet vis dar sugeba atrodyti kietas.

9. Velnias Cum angelas Tatuiruotė:

Tai dar vienas velnias tatuiruočių mėgstamiausia. Ji paprastai sudaro būtybės – pusiau angelas ir pusė velnio, tai yra visiškai žmogaus. Tai velnias angelas tatuiruotė atrodo taip gerai, kaip kitos velnias tatuiruočių, bet kažkaip mažiau blogą nuojautą.

10. Kovoti velnias Tatuiruotė:

Šios tatuiruotės paprastai vaizduoti velnią užsiima tam tikra kova su angelu natūra. Tai dažnai vaizduoja vaizdus iš mitų, pavyzdžiui, tiems, Gabrielio ir Leviatano. Jie tikrai daugiau grėsmingas nei kiti!

Tikimės, kad šis straipsnis nustebinti jus taip pat bijo jums žiaurius velnias tatuiruočių. Taigi, ar jūs pasirengę sporto bet kurį iš šių tatuiruočių. Ar palikti mums savo komentarus!

Tatuiruotės trunka visą gyvenimą, todėl gauti susietas su bendruomene ir formuoti savo tatuiruočių idėją už geriausią įtakos.

Paveikslėlis Šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...