Geriausi tušinukai – mūsų 10 geriausių tušas

Blakstienų tušas yra vienas iš labiausiai paplitusių makiažas daiktų, naudojamų moterims. Taikant tušas yra svarbus žingsnis akių makiažas. Nesvarbu, ar jums labiau patinka natūralios spalvos arba juoda vieną, renkantis tušą, kuri papildo jūsų išvaizda yra labai svarbi. Jūs nenorite galvą tobula makiažas ir jūsų tušas gauti keistokas ir / ar išsitepti keletą minučių vėliau. Teisė tušas gali daryti stebuklus savo akimis. Mes surinkome geriausius tušas ženklų sąrašą, siekiant padėti jums pasirinkti.

Geriausi MASCARAS Indijoje

Čia yra mano top 10 geriausių tušas ženklai Indijoje.

 1. Inglot Neteisingų blakstienų efektas tušas
 2. Clinique High Impact blakstienų tušas
 3. Revlon Vandens Glaudi tušas
 4. Lakme Eyeconic Akmenslydis tušas
 5. „L’Oreal Paris tomas milijonų Lashes“ blakstienų tušas
 6. „L’Oreal Paris talpus Papillon Neperšlampami tušas
 7. Mac papildomą dimensiją Lash Mascara
 8. „Maybelline Volum Express“ Hyper Curl tušas
 9. Colorbar priartinimas ir Whoosh tušas
 10. Naudingas Jie Nekilnojamasis tušas

1. Inglot Neteisingų blakstienų efektas tušas

Tai puikus tušas iš Inglot, kad padidina savo blakstienas ir daro jas itin juoda. Šepetys skirtas tiksliai ir greitai taikymo ir lengviau valyti su jūsų blakstienų šaknis. Išsitepti įrodymas formulė leidžia ilgiau. Jis yra lengvai nuimamas. Vartotojas pareiškė: „Tai geriausias iki šiol apie ką aš kada nors bandė. Patinka, kaip jis volumizes mano blakstienas akimirksniu. „

Argumentai „už“

load...
 1. Tai grumstas-nemokamai ir išsitepti įrodymas, kuris, kad ji dar labiau lengva pašalinti.
 2. Ji suteikia norimą efektą vos vienu brūkštelėjimu.
 3. Ji suteikia gauti netikrų blakstienų efektą be juos nešioti.
 4. Suteikia maksimalų garsumą akimirksniu.
 5. Trikampė šepetys, todėl idealiai atskirti kiekvieną blakstieną.
 6. Tai nėra bandomi su gyvūnais.

Trūkumai

Jis nėra atsparus vandeniui.

Vertinimas – 4.7 – 5

 

Atgal į TOC

load...

2. Clinique High Impact blakstienų tušas

Pirkti Clinique High Impact Mascara Dėl ₹ 2,041.00 @ www.amazon.in/clinique-high-impact-mascara

Aukšto Poveikio tušas prasideda iki ilgį ir apimtį kiekvieną blakstienų. Jis akimirksniu sutirštės ir volumizes blakstienas. Tai grumstas-nemokama ir nėra išsitepti. Giliai juoda spalva prideda poveikį akims. „Tai slysta sklandžiai, be drumzlių mano blakstienas. Aš tikrai rekomenduojame šį vieną „, sakė vartotojas.

Argumentai „už“

 1. Tai grumstas-nemokamai ir išsitepti įrodymas ir yra labai lengva pašalinti.
 2. Ji nustato ir padidina kiekvieną blakstienų.
 3. Giliai turtingas spalva prideda intensyvumo į išvaizdą.
 4. Suteikia ilgį ir apimtį iš karto.
 5. Tai oftalmologas patikrinta.

Vertinimas – 4.6 – 5

 

Atgal į TOC

3. Revlon Vandens Glaudi tušas

Pirkti Revlon vandeniui nepralaidų tušas Dėl ₹ 479,00 @ www.amazon.in/revlon-water-tight-mascara

Vandens Glaudi tušas iki Revlon yra atsparus vandeniui ir visiškai išsitepti ir ašara įrodymas. Jis gerina savo blakstienas ir suteikia pakankamai garsą, kad jūsų akys paveikus išvaizdą. Plunksnų šviesos formulė leidžia visą dieną ilgai dėvėti tušas. Šepetys atskiria kiekvieną blakstieną ir nepalieka minkštą poveikį blakstienas. Vartotojas sako: „Apdaila yra nuostabi vos vienu sluoksniu, myliu šį produktą.“

Argumentai „už“

 1. Tai atsparus vandeniui ir žymekliams-įrodymas.
 2. Tai ilgai nešioti maždaug šešias valandas.
 3. Nėra pleiskanojimas ir ištepti.
 4. Unikalus Lash atskirti šepetys išlaiko blakstienas minkštas ir grumstas-nemokamai.

Vertinimas – 4.5 – 5

 

Atgal į TOC

4. Lakme Eyeconic Akmenslydis tušas

Pirkti Lakme Eyeconic garbanoti tušas Dėl ₹ 270.00 @ www.amazon.in/lakme-eyeconic-curling-mascara

Tai Lakme Eyeconic Akmenslydis tušas suteikia intensyvų juoda apdaila. Jis turi super tiksliai lazdelę, kuri turi lengvas formulę. Ji priduria, apibrėžimą į akis ir išlaikyti blakstienas minkštesnė, nes jis yra praturtintas su pantenoliu gėrio, kuris veikia drėkintuvai akims. Vartotojas pareiškė, kad „Geriausias biudžetas tušas Indijos rinkoje, ji pateikia, ką ji teigia.“

Argumentai „už“

 1. Iš pantenoliu buvimas suteikia minkštumo blakstienas.
 2. Jis suteikia intensyvią juodą apdailą už paveikus išvaizdą.
 3. Tai lengva pašalinti su bet makiažo valiklis / valikliu.
 4. Už prieinamą kainą.
 5. Formulė yra labai lengvas ir jaučiasi patogiai.

Trūkumai

 1. Užtrunka šiek tiek laiko, kol nudžius.
 2. Nėra atsparus vandeniui.

Vertinimas – 4.5 – 5

Atgal į TOC

5. „L’Oreal Paris tomas milijonų Lashes“ blakstienų tušas

Pirkti „L’Oreal Paris Volume Million Lashes Mascara Dėl ₹ 596,00 @ www.amazon.in/l’oreal-paris-volume-million-lashes-mascara

Volume Million Lashes „blakstienų tušas volumizes ir millionizes savo blakstienas. Millionizer šepetys yra skirtas atskirti kiekvieną blakstieną dėl perskleidėte iš poveikio. Šepetys yra labai lanksčios, su abiem trumpųjų ir ilgųjų šerių kailis kiekvieną blakstienų tolygiai nuo šaknų iki galiukų. Vartotojas pareiškė: „Jis tikrai pailgina ir atskiria blakstienas, o ne išsitepti ar grumstas. Suteikia labai natūralų, ilgalaikį išvaizdą. „

Argumentai „už“

1. Tai grumstas-nemokamai. 2. Ji suteikia intensyvią spalvą ir papildomą kiekį iš karto. 3. Trumpuoju ir ilguoju šeriai iš lazdelę pagalba į kailį kiekvieną blakstienų. 4. Ji turi garbanės tikrai gerai ir prideda ilgio blakstienas.

Trūkumai

Ne atsparus vandeniui.

Vertinimas 4,4 – – 5

Atgal į TOC

6. „L’Oreal Paris talpus Papillon Neperšlampami tušas

Papillon tušas turi sparno galiuku šepetys, kuri tęsiasi, pailgina, ir prideda apimtį kiekvieną blakstienų. Tai išsitepti įrodymas, ilgai dėvėti, ir lengva taikyti. Ji driekiasi blakstienas į kampus, taip pat. „Tušas suteikia blakstienoms apimties, ir ji atrodo geriau nei padirbtų tie. Tai labai gerai „, sakė vartotojas.

Argumentai „už“

1. Tai ilgai nešioti ir grumstas-nemokamai. 2. Jis neturi išsitepti ar tepinėlis ir trunka ilgas valandas. 3. Sparno galiukas stilius šepetys volumizes, driekiasi ir pailgina kiekvieną blakstienų. 4. MASARA lazdelė yra pagaminta su kokono skaidulų, kurios plėvele ir Curl blakstienas gerai.

Vertinimas instrukcijos – 4.2 – 5

 

Atgal į TOC

7. Mac papildomą dimensiją Lash Mascara

Lengvas formulė į papildomą dimensiją tušas suteikia tankus garsumą, prailgina apie blakstienų ilgį ir sukuria garbanės, o minkštinimo ir kondicionavimas blakstienas. Šepetėlio antgalis suteikia tikslią paraišką ir padeda kad pasiektų blakstienų kampuose. Tai išsitepti įrodymas ir grumstas-nemokamai. „Tai mano pereiti į tušas! Tai daro mano blakstienos ilgos ir pilni „, pareiškė vartotoją.

Argumentai „už“

1. Tai išsitepti įrodymas, sluoksniuoti-įrodymas ir grumstas-nemokamai. 2. Jis padidina blakstienų ilgį 35%, tūrio 98%, o garbanės 99%. 3. Tai yra visiškai saugus kontaktinių lęšių nešiotojams.

Trūkumai

Ne atsparus vandeniui.

Vertinimas instrukcijos – 4.2 – 5

 

Atgal į TOC

8. Maybelline Hyper Curl Volum ‘Express tušas

Pirkti Maybelline „Hyper Curl Volum ‘Express tušas Dėl ₹ 235.00 @ www.amazon.in/maybelline-hyper-curl-volum’-express-mascara

Express tušas su Maybelline Hyper Curl Volum ‘yra tikrai jums puikia garbanotas blakstienas. Naujoviška garbanės užraktas formulė suteikia ilgį ir trunka iki 18 valandų. Ji suteikia giliausią juodą spalvą ir priduria dramos akis. „Tai neapsunkina mano blakstienos ir telpa garbanės daugiau nei 10 valandų“, sakė vartotojas.

Argumentai „už“

1. Tai išsitepti įrodymas. 2. Ji priduria trumpąją garsumą. 3. Tai yra ilgai nešioti iki 18 val. 4. Jis jaučiasi labai lengvas ir neturi sverti blakstienas žemyn. 5. Spynos blakstienas ir suteikia keturis kartus daugiau garbanės ir 13 kartų daugiau apimties. Galite pašalinti garbanoti savo blakstienas.

Vertinimas – 4.1 – 5

 

Atgal į TOC

9. Colorbar priartinimas ir Whoosh tušas

Pirkti Colorbar priartinimas ir Whoosh tušas Dėl ₹ 592,00 @ www.amazon.in/colorbar-zoom-and-whoosh-mascara

Zoom Ir Whoosh tušas iki Colorbar yra dviejų-in-One produktas. Jo lengva naudoti dvejopo valytuvų sistema suteikia intensyvų juoda išvaizdą, pridėti garsą ir apibrėžimas prie blakstienų. Tušas turi dvi angas į jį. Kuo didesnis anga leidžia sportas taptų glam ir spalvingas išvaizdą pateikdami trumpąją garsumą, kur, kaip mažesnės anga paleidžiama jums paruoštas atsitiktinis dieną dėvėti išvaizdą, suteikiant apibrėžimas blakstienas. Vartotojas sakė: „Aš esu didelis gerbėjas ilgų ir storų blakstienų, ir šis produktas padeda man gauti tą išvaizdą. Pirmyn.“

Argumentai „už“

1. Dvejopo valytuvų sistema leidžia sukurti įvairių išvaizda. 2. Kadangi tai yra atsparus vandeniui, ji tampa lengviau valyti. 3. Jis suteikia giliai turtingas spalvą intensyvumo.

Trūkumai

Ne atsparus vandeniui.

Vertinimas – 4.1 – 5

Atgal į TOC

10. Nauda Jie Nekilnojamasis tušas

Pirkti Nauda Jie Nekilnojamasis tušas For ₹ 2,999.00 @ www.amazon.in/benefit-they’re-real-mascara

Tai tušas iš Benefit Cosmetics teigia, kad duoti jums drąsiau, didesni ir seksualesnis blakstienas. Tai pailgina, garbanos, ir volumizes blakstienas. Ji suteikia juoda spalva, yra ilgai dėvėti, o ne išsitepti ar išdžiūti. „Aš myliu šią tušas! Priima mane, ką aš norėčiau vadinti mano „visą blakstienų potencialą“. Daro mano blakstienos super ilgas ir nuostabus „, sako vartotojas.

Argumentai „už“

 1. Prideda ilgį ir apimtį blakstienų.
 2. Super juoda spalvos, ragina intensyvus ir dramatišką išvaizdą.
 3. Tai padidina ilgį ir apimtį 94% ir turi 100% ilgai dėvėti rezultatus.
 4. Kupolo formos antgalis blakstienų gerbėjų kiekvieną lash, įskaitant blakstienų kampuose.

Vertinimas – 4 – 5

Atgal į TOC

* Kainos gali skirtis.

Čia baigiasi mūsų sąrašą geriausių tušas markių india.So ponios, kas jūsų nuomonė apie šiuos tušas ženklų? Ir kuris iš jų yra Jūsų mėgstamiausias nereikia mums žinoti komentarus skyriuje žemiau.

load...