Geriausi taurus tatuiruotės – mūsų 10 populiariausių

Jautis yra antras astrologinis zodiako ženklas. Jis valdė Venera, meilės ir grožio deivė. Asmenys, gimę tarp balandžio 20 ir gegužės 20 priklauso Jautis zodiako. Jie žemyn į žemę, stabilus, ištvermingas, savininkiškas, klestintį, patikimas, jausmingumo ir užsispyręs žmonės iš prigimties. Tai ženklas simbolizuoja jaučio. Žemiau yra keletas iš populiariausių Tauro tatuiruotė dizaino.

Top 10 Jautis Tattoo Designs

Čia yra geriausias Jautis tatuiruotė dizaino, kad galėtumėte imtis žvilgsnis!

1. Bull „Tatuiruotė:

Tauro ženklas simbolizuoja jaučio ir jūs galite turėti jautį tatuiruotę ant savo kūno. Jautis yra atkaklumas ir vieno nusistatymo simbolis. Jūs galite turėti tai tatuiruotę ant savo rankos ar nugaros. Vyrams ypač tai būtų labai vyriškas tatuiruotę.

2. Venera Tatuiruotė:

load...

Venera yra Jaučio valdovas. Ji yra grožio, meilės ir gerovės deivė. Taurus zodiako ženklas turėtojai visada ieškoti meilės ir yra labai savininkiškas, kai kalbama apie santykius. Jūs galite turėti deivė Venera tatuiruotę simbolizuoja, kad jūs turite Jautis bruožus meilės ir grožio.

3. Jautis Tatuiruotė:

Jūs galite turėti žodį tatuiruotę ant savo apatinę nugaros, riešo, čiurnos ar viršutinės nugaros. Jūs galite turėti tai tatuiruotę mėlynai arba žaliai, kuri yra Taurus spalvos. Jūs galite turėti ją bet šriftą ir dydį, ant jūsų kūno.

4. Tauro žvaigždyne Tatuiruotė:

Jautis yra antras astrologinis ženklas. Jis vaizduojamas žvaigždyne. Galite tatuiruotė žvaigždyną ant jūsų kūno. Tai būtų puikus tatuiruotė turėti. Jūs galite turėti jį per nugarą ar mažesnė dalis jūsų kūno, kaip kulkšnies. Galite rašalas tai mėlynai vaizduoti nakties danguje.

load...

5. Jautis ženklas Tatuiruotė:

Jautis zodiako ženklas atrodo kaip nurodyta buliaus galvos. Galite tatuiruotė tai ant juosmens, ne savo kaklo, riešo ar kulkšnies sprando. Tai būtų nedidelė tatuiruotė, kad būtų idealiai tinka žmonėms, kurie mėgsta minimalistinis tatuiruotes.

6. Raide T:

Jūs galite turėti raidę „T tatuiruotę ant riešo, čiurnos ar juosmens. Tai būtų labai lanksti tatuiruotė, kaip galite pasirinkti tiek savo šriftą ir spalvą.

7. Bull „galvutė su Tauro parašyta Priešais:

Ši tatuiruotė būtų išvengta neteisingo ir būtų labai artistiškas per daug. Jūs galite pridėti paliečia spalvos jaučio, kad ji atrodo realus ir laukinių.

8. Fėja su Bull Horns Tatuiruotė:

Jūs galite turėti vieną tokį gana tatuiruotes, kad turi gražią fėja su bulių ragų. Tai gali būti vienas iš geriausių Jautis tatuiruotė dizaino mergaitėms. Į vijokliai su lapais pridėti papildomą blizgesį su Fairy.

9. Bull „vadovas metmenys Tatuiruotė:

Jūs galite apsvarstyti galimybę tik iš buliaus galvos kontūrus. Tai leistų sumažinti laukinių vyriškumą, bet tuo pačiu metu leidžia jums rašalu jautis.

10. Sujungti ją su kitu zodiako Tatuiruotė:

Galite sujungti savo zodiako tatuiruotę su kitu zodiako ženklas. Pavyzdžiui, jei norite sujungti Jautis ir Šaulys Zodiako ženklai, galite dažai su auskarų rodyklę per Jautis zodiako. Renkantis du zodiako ženklai, kuriuos norite sujungti, galite apsvarstyti galimybę Jūsų ir Jūsų soul mate savo ženklą kartu. Tai bus jums priminti, kad jūs visada turite savo meilužį su jumis dalį visais laikais.

Ar jūsų saulės ženklas Jautis? Ar jūs kada nors bandė prieš gaunant kaip šis tatuiruotę? Ar norėtumėte suteikti jai pabandyti dabar? Pasidalinkite savo mintimis su mumis.

Vaizdas Šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...